NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (1)

Probíhá testování (1)

Otestováno (55)

   Potřeby pro děti (11)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (5)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (4)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BABYJOY, KIDSJOY, SPORTJOY


Hledáte pro své dítě vhodný příměstský tábor? S námi můžete  ZDARMA otestovat hned tři druhy táborů pro děti od 3 do 15 let.

  • Sportovní tábor SPORTJOY, kde si děti vyzkouší 25 sportů a novinkou bude i biatlon a hokej.
  • Kreativní tábor KIDSJOY, kde na děti čeká výtvarka, věda, hudebka, přírodověda i pohyb.
  • Tábor BABYJOY pro malé děti od 3 - 5 let, sportovní tábor s důrazem na rozvoj a základy pohybu. I zde si maličké děti mohou zkusit až 15 sportů.

Letní příměstské tábory SPORTJOYKIDSJOY  a BABYJOY jsou již šestým rokem zaměřeny na nalezení způsobu, jak dětem a mladistvým ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem. Profesionální tým zajistí celodenní péči o dítě, plno zábavy, her a radosti z pohybu 

 

SPORTJOY:

Sportovní tábor pro děti ve věku od 5 do 15 let. Program je zaměřen na různé sporty, zajímavé hry, soutěže a to vše zábavnou a hravou formou. Děti si vyzkouší 25 tradičních i netradičních sportů, dozvědí se zajímavosti ze sportovního světa a poučí se o základech zdravého stravování, to vše pod vedením našich zkušených trenérů. Více o SPORTJOY...

 

KIDSJOY:

Kreativní příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let. Program je zaměřen na výtvarnou výchovu, hudební výchovu, vědu, přírodovědu a technologii. Program je velice pestrý, zábavný a snažíme se děti naučit co nejvíce netradičních kreativních aktivit. Během tohoto kempu si také děti parádně zasportují a zasoutěží. Více o KIDSJOY...

 

BABYJOY:

Netradiční hlídání plné pohybu, her a dobrodružství pro děti ve věku od 3 do 5 let. Tento kemp je určen pro děti bez předchozí sportovní a pohybové průpravy. Děti si vyzkouší v průběhu týdne 15 různých sportů a naučí se mnoho nových pohybových dovedností. Kemp není fyzicky náročný, je brán ohled na věk a pohybové schopnosti dětí.

 

 

NA TESTOVÁNÍ HLEDÁME 3 DĚTI VE VĚKU 3 - 15  LET Z PRAHY A OKOLÍ, KTERÉ ZÍSKAJÍ ZDARMA TÝDENNÍ VSTUP NA JEDEN Z TÁBORŮ SPORTJOY, KIDSJOY NEBO BABYJOY.

 !POZOR! Do přihlašovacího komentáře (viz.níže tlačítko "CHCI TESTOVAT"), prosíme, připište:


JAK TESTOVAT
  1. Přihlásíte se na svůj profil, případně se zaregistrujete
  2. Kliknete na tlačítko CHCI TESTOVAT
  3. Vyplníte potřebné údaje
  4. Poté vybereme nejvhodnější zájemce o toto testování

CHCI TESTOVAT


 

PŘIHLÁSILI SE

Beelzebub
Rada bych přihlásila našeho 4-letého syna Eliáše fo testování tábora BabyJoy. V Praze máme zázemí a ač tedy nejsme místní, rádi bychom zkusili štěstí. Eli je hodně akční kluk, spolu rádi chodíme po horách, jezdíme na kole, hrajeme fotbal, ale byla bych ráda kdyby měl možnost "přičichnout" i k jiným sportům, než třeba děláme my. Obzvláště s druhým miminkem přece jen spousta aktivit není možná. Také je moc rád ve společnosti dětí - kamarádů. Termín je možný kdykoliv.
07.02.2020 20:29

Petlig
Dcerám by se líbil tábor Kidsjoy, protože obě dcery rády tvoří, chodí na hudebku, sportují a tento tábor by splnil vše co mají rády v jednom.
07.02.2020 21:31

LencaVlachova
Babyjoy, Praha 7, termín v srpnu kdykoliv. Důvod testování je, že chci aby si syn užil svůj první tábor.
07.02.2020 23:21

Kachnis
Syn je velmi živý a pohybově nadaný. Sportování ho navíc baví. Věřím, že by si tábor Babyjoy nadmíru užil. Po příchodu mladšího syna se dočasně pohybovým aktivitám nevěnujeme v takové míře jako kdysi, byla by to tedy sympatická odměna. Pro nás všechny :) Měli bychom zájem o tábor Babyjoy idealne v Hektoru na Praze 10, nekdy v terminu mezi 3. - 14.8. Předem diky
08.02.2020 13:33

Ajaziki
Dobrý den, ráda bych chtěla zkusit syna poprvé přihlásit na příměstský tábor, abych věděla, jak to zvládne s novými lidmi, novou partou.. Má rád jak kreslení, tak různé tvoření a sport taktéž. Proto mě pro něj hodně zaujal Váš tábor Kidsjoy v Praze 4, Krč,ktery máme i blízko. Termín by se mi líbil od 13.7. Děkuji moc.
08.02.2020 22:04

thoris
Většinou se v létě snažím být s dětmi mimo město. Ale některé týdny to prostě zařídit nedokážu. O příměstském táboře už dlouho uvažuju, ale ještě jsem se nerozhoupala. Tohle zní jako ideální "testovací" prostředí pro všechny zůčastněné! Holky zatím nemají zkušenost s žádným příměšťákem, a KIDSJOY by je určitě bavil! Myslím, že bych pak musela dokoupit ještě druhého účastníka, protože když jsem přečetla popis tábora, tak obě začaly poskakovat, že tam nutně potřebujou :)
09.02.2020 07:44

iburinka
Aktivní trávení času o prázdninách:)
09.02.2020 16:55

Adiro
Velmi ráda bych přihlásila chlapečka - 5 let, zkušenosti má s herectvím, zpěvem, kreslením, má i pohybovou průpravu. Na samostatnost /bez rodičů , celodenní školka/ je zvyklý, v dětském kolektivu je rychle přizpůsobivý a aktivní.
14.02.2020 11:06

Dani
Hledam vhodny primestsky tabor v Praze pro sve 2 deti, ktere jsou sportovne nadane - proto bych z Vasi nabidky zvolila Sportskid program. Co se tyce lokality, v ramci Prahy se prizpusobim, idealne prostredi s cistym vzduchem a nejlepsim zazemim :-)
17.02.2020 21:17

pistalinda35
Dobrý den. Letos bych Káju ráda poprvé přihlásila na příměstský tábor. Po 19 letech totiž budu měnit práci a nebudu mít dovolenou. Velmi se mi líbí sportovní tábor Sportjoy, neboť je Kája sportovně nadaný a je rád v pohybu. Má rád děti a poslouchá ;-) věřím, že by mu tam bylo hezky a bavilo ho to. Nejbližší místo máme na Praze 11, případně Praha 10. Termín 13.7.-17.7. Kájovi je 6 let.
20.02.2020 13:25

KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz