NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (1)

Otestováno (56)

   Potřeby pro děti (12)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (5)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (4)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BABYJOY, KIDSJOY, SPORTJOY


Hledáte pro své dítě vhodný příměstský tábor? S námi můžete ZDARMA otestovat hned tři druhy táborů pro děti od 3 do 15 let.

  • Sportovní tábor SPORTJOY, kde si děti vyzkouší 25 sportů a novinkou bude i biatlon a hokej.
  • Kreativní tábor KIDSJOY, kde na děti čeká výtvarka, věda, hudebka, přírodověda i pohyb.
  • Tábor BABYJOY pro malé děti od 3 - 5 let, sportovní tábor s důrazem na rozvoj a základy pohybu. I zde si maličké děti mohou zkusit až 15 sportů.

Letní příměstské tábory SPORTJOYKIDSJOY  a BABYJOY jsou již šestým rokem zaměřeny na nalezení způsobu, jak dětem a mladistvým ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem. Profesionální tým zajistí celodenní péči o dítě, plno zábavy, her a radosti z pohybu 

 

SPORTJOY:

Sportovní tábor pro děti ve věku od 5 do 15 let. Program je zaměřen na různé sporty, zajímavé hry, soutěže a to vše zábavnou a hravou formou. Děti si vyzkouší 25 tradičních i netradičních sportů, dozvědí se zajímavosti ze sportovního světa a poučí se o základech zdravého stravování, to vše pod vedením našich zkušených trenérů. Více o SPORTJOY...

 

KIDSJOY:

Kreativní příměstský tábor pro děti od 5 do 15 let. Program je zaměřen na výtvarnou výchovu, hudební výchovu, vědu, přírodovědu a technologii. Program je velice pestrý, zábavný a snažíme se děti naučit co nejvíce netradičních kreativních aktivit. Během tohoto kempu si také děti parádně zasportují a zasoutěží. Více o KIDSJOY...

 

BABYJOY:

Netradiční hlídání plné pohybu, her a dobrodružství pro děti ve věku od 3 do 5 let. Tento kemp je určen pro děti bez předchozí sportovní a pohybové průpravy. Děti si vyzkouší v průběhu týdne 15 různých sportů a naučí se mnoho nových pohybových dovedností. Kemp není fyzicky náročný, je brán ohled na věk a pohybové schopnosti dětí.

 

 

NA TESTOVÁNÍ HLEDÁME 3 DĚTI VE VĚKU 3 - 15  LET Z PRAHY A OKOLÍ, KTERÉ ZÍSKAJÍ ZDARMA TÝDENNÍ VSTUP NA JEDEN Z TÁBORŮ SPORTJOY, KIDSJOY NEBO BABYJOY.

 !POZOR! Do přihlašovacího komentáře (viz.níže tlačítko "CHCI TESTOVAT"), prosíme, připište:


 

VYBRALI JSME

Adiro
Velmi ráda bych přihlásila chlapečka - 5 let, zkušenosti má s herectvím, zpěvem, kreslením, má i pohybovou průpravu. Na samostatnost /bez rodičů , celodenní školka/ je zvyklý, v dětském kolektivu je rychle přizpůsobivý a aktivní.
14.02.2020 11:06

pistalinda35
Dobrý den. Letos bych Káju ráda poprvé přihlásila na příměstský tábor. Po 19 letech totiž budu měnit práci a nebudu mít dovolenou. Velmi se mi líbí sportovní tábor Sportjoy, neboť je Kája sportovně nadaný a je rád v pohybu. Má rád děti a poslouchá ;-) věřím, že by mu tam bylo hezky a bavilo ho to. Nejbližší místo máme na Praze 11, případně Praha 10. Termín 13.7.-17.7. Kájovi je 6 let.
20.02.2020 13:25

marcela22
Sportjoy - 13. 7. - Praha 7 - Maya (2013) Kidsjoy - 13. 7. Praha 5 - Marcelka (2011) Babyjoy - 17. 8. Praha 7 -Malika (2015) Měla bych zájem o testování, protože mě docela zaujala náplň tábora a taky proto, že nám chybí finance a síly na neustálé vymýšlení programu pro děti.
01.05.2020 01:24

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz