NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

POZNÁVEJ PTÁČKY - KREATIVNÍ SEŠIT

POZNÁVEJ PTÁČKY - kreativní sešit
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 92 %
★★★★★

Kreativní dvojice Zuzana Šuleková & Jitka Musilová ze značky Pipasík vymýšlí pomůcky a hry pro děti dle principů Montessori. Jsou to, stejně jako my, dvě mámy a také architektky. Jejich nadšení, nápady a krásné ilustrace nás nadchnuly už dávno. A o to větší radost máme z jejich novinky - nádherného pracovního sešitu POZNÁVEJ PTÁČKY. Máte-li tedy doma malé kreativce a milovníky přírody, pojďte se podívat na testování!

POZNÁVEJ PTÁČKY je pracovní sešit plný úkolů. Jednotlivé úlohy děti provedou celým rokem z pohledu ptáčků. V brožurce jsou nejen stránky s kreslením, stříháním a lepením, ale i 6 poznávacích karet ptáčků (sýkora koňadra, zvonek zelený, červenka obecná, vrabec domácí, pěnkava obecná, vlaštovka obecná), které si děti samy dotvoří a můžou z nich vytvořit vlastní malou knížku (sešit obsahuje obrázkový návod na výrobu knížky). Pracovní sešit má rozměr 21x21cm a obsahuje 44 listů.

Sešit POZNÁVEJ PTÁČKY je pro všechny od 5-99 let, koncept a texty: pipasik.cz, ilustroval: Martin Krkošek.


 

RECENZE

rilke
Pracovní sešit s již na první zalistování lákavý k činnostem. Myslím že je škoda, když je pro věkově smíšenou skupinu, mladsi děti nezvládají náročné stříhání ani lepení a starší děti zase nebudou bavit úkoly pro předškoláky. U nás doma je smíšená skupina a každý si něco vybral. Práce nás velmi bavila. Ocenila bych, kdyby byly všechny stránky perforované a nebo se v deskách nacházeli volné listy.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 80%
29.05.2018 07:00

ucaBerca
Sešit Poznávej ptáčky je originální a interaktivní kniha, při které se dítě rozhodně nenudí. Dozví se, jak se žije ptáčkům během celého roku. Naučí se, jaké je ptačí krmení a kde ptáčci bydlí. Zjistí, že se ptáčci líhnou z vajec. Vyrobí si krásnou knihu se základními informacemi o některých ptácích, procvičí si stříhání, lepení a soustředění. Vřele DOPORUČUJI.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
30.05.2018 09:55

vondrv
Pracovní sešit Poznávej ptáčky je velice krásně vypracovaný. Hlavně oceňuji, že se mohou děti samostatně zapojit a vytvořit si pomocí nůžek a lepidla vybraného ptáčka a dále i kreativně tvořit. Poznávání ptáčků je poutavě napsáno. Za mne mohu pracovní sešit vřele doporučit.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
30.05.2018 10:27

zuspa
Knížka poznávej ptáčky by mohla v knihkupectví zapadnout, ale skrývá netušenou zábavu a spousty úkolů. Moc se mi líbí, že si v ní přijdou na své skoro všechny děti. Kreslení, tvoření, vymýšlení, vystřihování, lepení to je sázka na jistotu. Určitě bych knížku doporučila rodičům jako skvělý tip na zábavu spojenou s učením. Skvělý tip také na dárek.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 90%
01.06.2018 22:33

hankaslesingrova
Velice hezky zpracovaný materiál, který děti seznámí se základními informacemi o ptáčcích z naší přírody. Dítě si vyzkouší různé techniky tvorby (malování, stříhání, lepení apod.). Knížka probouzí dětskou zvídavost a perfektně poslouží jako vstupní brána do světa ptáčků.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 90%
05.06.2018 17:40

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion