NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

INSTANTNÍ PATCHWORK

Instantní Patchwork
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 94 %
★★★★★

Milujete šití, ale kvůli dětem na to není čas? A co to třeba zkusit společně s nimi a nebo je dokonce nechat tvořit samostatně? Nepotřebujete na to ani šicí stroj! V sadě Instantní Patchwork máte vše potřebné k dispozici. Kreativní sady Instantní Patchwork otestovalo 7 rodin s různě starými dětmi.

Sada na šití polštářku Instantní Patchwork obsahuje krásné látky přesně nařezané na míru a k tomu srozumitelný návod a plus šitíčko. Po otevření krabičky a prostudování návodu, můžete opravdu začít hned šít. Šijete ručně nebo na šicím stroji. Ušijete si povlak na polštářek o rozměru cca 37x37 cm. Šijete technikou patchwork. Technika patchwork je v tomto případě spíš estetická než užitná. Polštářek díky výplni dobře drží tvar a celkově lépe vypadá a víc vydrží.

Do testování se zapojily dvě skupinky testujících. Zaprvé malé děti od 3 do 10 let, které šily společně s rodiči a obrázek na polštářek si samy vymalovaly. Za druhé starší děti od 10 let výše, kteří šily dle návodu již zcela samostatně.

Kdo si šije, nezlobí!


 

RECENZE

alka75
Děkuji za dceru možnost otestovat sadu Instantní Patchwork.Sada je parádní,má spostu částí,včetně šitíčka.Šití polštářku dceru velmi zaujalo a zabavila se tím celé odpoledne.Měla velkou radost,že se naučila novou techniku a přišla i na chuť šití.Polštářek má nyní jako dekoraci v pokojíčku a každé návštěvě se jím chlubí.Všem vřele doporučuji.:-)
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
03.04.2018 13:25

Jeremee
Sada přišla v pořádku. Součástí bylo i šitíčko (instantní KPZ), ve které byly špendlíky, jehla a nit - tudíž jsem nemusela vůbec nic navíc shánět. Stačilo přežehlit látky a pustit se do šití. Šití šlo snadno, postupovala jsem podle přiloženého návodu, který je doplněný názornými náčrtky, co dělat a jak postupovat... Polštářek jsem ušila na stroji asi za 2 hodiny.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
04.04.2018 12:17

Suri
Instatní patchwork je zajímavý nápad. Vzory nabízených polštářků aj. jsou krásné, veselé a neokoukané, nabídka více než pestrá, stránky přehledné. Jako tvoření s dětmi to není zcela ideální, neboť ty se podílí minimálně (vybarvování) a zbytek práce dodělává samotná matka po večerech. Výsledný ušitý povlak je hezký a po ušití přijde radost z odvedené práce, ale cena je naprosto šílená.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 60%
04.04.2018 22:51

Kacka12
Doporučuji sadu všem co chtějí začít s patchworkem. Užijete si zábavu, tvoření, radost z činnosti a radost ze společné práce s dětmi. Skvělé, nejlepší, perfektní. Doporučuji sadu pořídit i jako netradiční dárek ať už kamarádce nebo i babičce ať zkusí něco nového jiného. Šití zvládl sám 13ti letý syn, já jen lehce dohlížela ale pokud půjde podle návodu krok po kroku opravdu to zvládne takto staré dítě samo. Děkuji že jsme měli možnost testovat.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
05.04.2018 21:17

Nika
Testovaní bylo velmi milé, příjemně prožité společné chvíle s mojí dcerou Maruškou nad společnou tvorbou, která navíc byla završena hotovým výrobkem. Sada z kolekce INSTANTNÍHO PATCHWORKU přišla rychle, byla v praktickém i vzhledově pěkném obalu. Obsahovala vše co bylo potřebné k ušití obalu polštáře (nastříhané, barevně sladěné látky, šitíčko, názorný postup šití i pár "drobností" navíc) o velikosti 37x37 cm. Musím kladně ohodnotit, že jednotlivé součásti sady jsou promyšlené, barevně sladěné do kompozice. Výsledkem je překrásný polštářek, který zvládla za drobné asistence ušít desetiletá dívka.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
07.04.2018 13:24

RadkaH
Sady nachystané k přímému tvoření mám ráda, protože nemusím nic chystat. Sad na různé ruční tvoření (výroba zvířátek, přívěšků apod.) je kupa ale na šití jsem ještě nikde neviděla. Instantní patchwork mě hodně bavil. Člověk si vyzkoušel něco nového a vytvořil si hezký polštářek. I dceru to zaujalo a sledovala mě při šití. Zatím se vyřádila jen na nášivce a nejspíš jí pořídíme sadu na šití - vymaluj džungli a ušij!
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
08.04.2018 21:14

Akimaa
Rozhodně výrobek doporučuji všem, kdo si chtějí techniku vyzkoušet a zároveň doma nemají vše důležité a nechce se jim vše shánět. Tady to máte opravdu instantní :).
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
11.04.2018 22:08

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
instantnipatchwork
Moc Vás všechny testující zdravím a děkuji! Mám velikou radost, jak jste se do šití pustili a moc děkuji i za Vaše fotodokumentace. Velice děkuji i za Vaše podnětné zpětné vazby, zapsala jsem si a budu na nich dál pracovat. Pro Jeremee: Objednáváte látky vždy podle názvu sady a co vidíte na jednotlivém obrázku, ty dostanete, můžete si ale nakombinovat na přání Váš vlastní vzor, pokud budu mít látku, není to problém. Okruh je pouze pro první filtr. Pro Suri: Moc mě mrzí technické problémy se strojem, musím říct, že jste velmi statečná, že jste to nakonec i došila, to já už bych s tím dávno sekla a raději to ušila v ruce. Určitě to jde a není to zase tak časově náročné, navíc je to i víc společenské a uklidňující. :-) Pro Kacku12: Ten prošitý čtvereček je dárek - podložka pod hrnek. :-) Někdo dostal korálek na krk. Je to v každé sadě, podle toho co mám zrovna po ruce. Jinak jsem ale asi dvě hodiny dumala nad tím, co jsem Vám to tam proboha přibalila... :-) Pro Akimaa: V základu se namaluje obrázek jen na ten malý čtverec 21x21cm, ten velký bílý je na prošití a je schovaný uvnitř. Ale třeba na tu zadní stranu se dá taky určitě něco namalovat, když je světlá jako ve vašem případě. Ještě jednou moc děkuji i týmu TND za skvělou spolupráci a vůbec celkově tento nápad je skvělý! Zuzana V.
13.04.2018 10:14

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion