NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
panprag0

Registrace: 21.01.2016

Bydliště: Liberec 5

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2Podívejte se, co nového píše panprag.


panprag
Tak snad naposledy....a už nebudu na nic sahat! ;o)

28.04.2016 23:37   1 komentář   2 líbí


panprag
Byť jsem vložila 4 fotky, tak se mi zobrazily jen dvě .... asi je čas si jít lehnout ;O)

28.04.2016 23:33   1 komentář   1 líbí


panprag
Už máme hotovo - testovaly jsme s Barčou (Kája se samozřejmě nenechala odstrčit) kartičky s anglickou abecedou. Bylo to zábavné, poučné a snad nám vůle a píle vydrží co nejdéle ;o) Zde pár fotek z průběhu. A ... hodnocení mělo být 100%, ale nějak jsem špatně odklikla (resp. neodklikla) 1 hvězdičku a omylem tím hodnocení spadlo na 75% ... snad to půjde spravit.

28.04.2016 23:29   reagovat   2 líbí


panprag
Nějak mi vypadla jedna fotečka...

17.02.2016 23:28   reagovat   3 líbí


panprag
TESTUJEME Pohádkový pytlík - 2. díl Po tvorbě přišla vhod hra - POVĚZ MI POHÁDKU je snadná a pokaždé jiná. Starší dcerka vystříhala a vybarvila obrázkové kartičky, a už jsme hrály - přidala se i 2leťačka, jen vyprávění za ní "vzala" ségra ;o) Bohužel část kartiček padla za oběť POHÁDKOVÉ KNÍŽCE, kam si dcera podle "návodu" měla zaznamenávat své pohádky...kreslit prý nebude když obrázky z kartiček jsou tak hezké! U knížky jsem pomáhala s vazbou, ale přiznám se že jsem dcerce záviděla ... určitě bych ho měla taky pěkně nazdobený ;o) S BLUDIŠTĚM pomáhala babička - na odlepování malých čtverečků byla potřeba trpělivost. Ale potom už jsme koulely ať princezna nečeká ;o) Recenze je odeslaná, fotodokumentace přiložená, tak nezbývá než poděkovat za šanci vyzkoušet zábavné a kreativní PIKLE Z PYTLE! PS A prima byla i přiložená pohádka o Bájence, včetně pohádkového vědomostního kvízu. Helena + dcery Barča (5 let) a Karolínka (2 roky)

17.02.2016 23:25   reagovat   3 líbí


panprag
TESTUJEME Pohádkový pytlík - 1. díl Balíček od Šárky a Jany z PIKLE Z PYTLE jsme vyzvedly s velkou zvědavostí - děkujeme! Prožily jsme s ním velmi příjemný a zábavný (i když na vztekání taky došlo ;o)) a tvůrčí a hlavně společný čas. Očíslované sáčky byly uložené v parádním pytlíku (po vyprázdnění už byl použit na přenášení lega, uspávání panenky, nákup a výlet do bazénu) a ten spolu s nezbytnými kancelářskými potřebami v praktické krabici (hotové "pikle" se nám tam už nevcházejí, tak bude zřejmě sloužit jako schovka výkresů). Každá aktivita byla podrobně popsána v příručce-návodu (včetně časového odhadu, který se nám většinou podařilo minimálně zdvojnásobit ;o)) a "ingredience" potřebné k její realizaci přehledně poskládány v sáčcích či spojené svorkami. Dnes přikládám fotky z výroby DIVADELNÍCH KULIS (trpělivě omalovávala 5ti letá dcera + svůj příděl na kreslení jsem dostala i já) a LOUTEK (to mělo veliký úspěch i u mladší 2 leté - zejména muchlání barevných "košíčků" a olupování očí a ozdob z figurek ;o)) Jinak se ale obě holky s figurkami zabavily poměrně dlouho, ať už s kulisami či bez nich. Protože nám 4 figurky na holčičí představení nestačí, máme vystřižené další ještě z kartonu (foto dodám zítra). Jak byla starší dcerka u kulis vcelku samostatná, zde si žádala mou pomoc - zvolila si barvy, materiál i střih, ale realizaci nechala na mě (přitom šlo vesměs o stříhání a lepení, které běžně zvládá). Obličej, boty a zdobení už ale bylo zase v její režii. U KONÍKA Z PONOŽKY byla do tvoření zapojena i babička - holky si ponožku vycpaly + starší nalepila oči. Ale přišívání uší, hřívy a ohlávky už bylo na babičce. Jen bude nutné vyrobit ještě jednoho oře, aby se o něj princezny nemusely tolik prát ;o) A taky si holky žádají delší tyč, aby koníka nemusely držet v ruce, ale mohly na něj "nasednout". DRAK CHRLÍCÍ OHEŇ byl na výrobu jednoduchý, kromě dírky na brčko ho vytvořila starší dcerka. Ale oheň moc nechrlí, tak se k nám asi vloudila nějaká chybička. Zbytek zítra...

16.02.2016 02:10   2 komentáře   4 líbí

1
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion