NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
zdehehe0

Registrace: 30.03.2016

Bydliště: Městečko Trnávka

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1MATĚJOVA AKROBACIE


MOJE HODNOCENÍ: 95%

Během jednoho týdne jsem knihu představila asi 90 dětem v dětské józe a dramatickém kroužku (3-11 let). Byly nadšené, jak se dokáží zpevnit, uvolnit, spolupracovat s partnerem ve dvojici, ovládat své tělo. Naše hodiny provázel smích. I na fotografiích vidíte, že se usmívají. Zároveň je každá nová stránka, obrázek a mini příběh dokázal zklidnit a motivovat k dalšímu novému cviku. Díky za takovou knihu. Doporučuji!!! Více foto: www.facebook.com/media/set/?set=a.1542089302753068.1073741838.1411393919155941&type=3

Narazili jste na cviky, které vám nešly, nebo jste se báli je zkoušet?
Cviky jsem zkoušela převážně v hodinách dětské jógy a dramatické výchovy (asi 90 dětí během jednoho týdne). Většinou jsem tam byla jediná dospělá. Proto jsem nezařazovala obtížnější balanční cviky ve dvojici. Zkoušeli jsme průpravné cviky ze všech tří celků knihy. Některé učebny nemají kluzkou podlahu, takže jsme vynechali volné plynutí. Většina cviků, které jsem použila šla realizovat s dětmi stejně velkými. Já jsem se zase nebála položit si na záda tlouštíka, který by vrstevníka zalehl. Děti zjistily, že je toto cvičení pro každého.A hlavně s každou skupinou fungovalo toto: po počátečním překvapení, co jsem to přinesla za dětskou knihu, všichni byli mimořádně aktivní a hlavně se usmívali a smáli se i nahlas.

Byly pro vás cviky dostatečně a srozumitelně popsány? Pokud ne, uveďte, prosím, které.
Cviky byly popsány výborně.

Jaký cvik nebo hra se vašim dětem líbily nejvíce?
Po průpravných cvičeních jsme vždy lekci završili vztyčením "vlajky". Také pohoupání na zádech krávy a zjištění, že nespadnou, bylo výborné. Můj nejmladší syn teď předvádí salta. Já jsem ocenila úchop přes zdvižené palce. Doposud jsme s mými dětmi salta nedělali.

Je cena knihy 329 Kč v obchodech (v internetových obchodech kolem 249 Kč) přiměřená?
Kniha není levná. Knihy ale nejsou levné obecně. Vzhledem k tomu, kolik nových informací, nápadů a radosti nám kniha přinesla, je její hodnota větším než 329 Kč.

Zajímala by vás podobná knížka s Matějem o józe?
Ano. Další knihy a karty z nakladatelství Lali joga už mám :-) Ráda přivítám další.

Jaké pohybové aktivity mají vaše děti nejraději?
Nejstarší (10) miluje fotbal, floorball, žonglování. Dcera (6) a nejmladší syn (3) cvičí dětskou jógu. Jezdí na kole, koloběžce, běhají...

Upřednostňujte cvičení doma podle knížek a videa nebo vedené lekce s jinými dětmi? Uveďte důvod proč
Doma se ke cvičení jógy- akrobacii- dostáváme nepravidelně a málo kdy. Taky proto, že týdně vedu sedm hodin dětské jógy s různými věkovými skupinami dětí i dospělých. Moje děti navštěvují mé lekce. Takže s nimi cvičím tam. Tato kniha mě ale inspirovala a příští školní rok nabídnu lekci pouze pro rodiče a děti.

Slyšeli jste nebo máte zkušenost s jógou s dětmi?
Mám. Jsem cvičitelka dětské jógy.

Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Je nádherná. Děti ihned zaujme. Dospělé maminky ji taky chválily (obrázky, stručný, ale přesný popis).

Ocenili byste kartičky s jednotlivými cviky?
Kniha stačí. Takto se mi nepoztrácí :-)

26.04.2016 11:42
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion