NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
vvorechovsky0

Registrace: 24.03.2016

Bydliště: Praha 3

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2MONTÁŽNÍ STAVEBNICE GEORELLO TOOLBOX


MOJE HODNOCENÍ: 90%

S klukama milujeme zkoušení jakýchkoliv stavebnic. Jakmile něco můžeme společně postavit a rozhýbat, vydržíme u toho hodně dlouho. S ozubenými koly a převody máme už spousty zkušeností. Devítiletý chtěl hodně stavět podle sebe, vzhledem k tomu, že je více zaujatý momentálně přírodou (i z lega staví nejrůznější přírodní témata), postupně zájem lehce ochladl. Sedmiletý se snažil stavět i podle návodu a jednoznačně u toho vydržel nejdéle, pořád se snažil modely vylepšit, postavené pak vydrželo i dlouho, aby se k nim mohl vracet. Tříletý, jelikož je hodně zvyklý vidět a kopírovat starší bratry, stavěl velice bravurně a pohyb ozubených koleček ho skvěle motivoval.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí?
3, 7, 9

Jaký je Váš celkový dojem ze stavebnice?
pozitivní, nejstaršímu nadšení sice rychleji opadlo, ale oba mladší se stavebnicí vydrželi poměrně dlouho a rádi se k ní vracejí

Jak si děti se stavebnicí hrály, co je bavilo stavět? Máte-li dvě a více dětí, prosíme uvést pro každé dítě samostatně (s uvedením věku).
Devítiletý chtěl hodně stavět podle sebe, vzhledem k tomu, že je více zaujatý momentálně přírodou (i z lega staví nejrůznější přírodní témata) postupně zájem lehce ochladl Sedmiletý se snažil stavět i podle návodu a jednoznačně u toho vydržel nejdéle, pořád se snažil modely vylepšit, postavené pak vydrželo i dlouho, aby se k nim mohl vracet Tříletý jelikož je hodně zvyklý vidět a kopírovat starší bratry stavěl velice bravurně a pohyb ozubených koleček ho skvěle motivoval

Jak byste hodnotili kvalitu stavebnice (provedení a bezpečnost dílků, jednoduchost stavění)?
velice dobrá

Doporučili byste nějaké rozšíření / doplnění? Pokud ano, uveďte prosím, jaké.
servo motorek :) případně možnost postavit vrtuli, větrák, apod

Využili jste brožurku/návod s inspiracemi ke stavění, která je součástí balení stavebnice?
ano

Objevili jste něco, co dětem při hře se stavebnicí vadilo nebo čemu nerozuměly?
ne

Jak vyhovovala stavebnice Vám, rodičům? Chtěly děti stavět s Vámi, nebo stavěly samostatně?
první stavění proběhlo společně s velkým zájmem, následně už stavěli synové samostatně a samostatně se k ní i vrací

Pokud jste byli se stavebnicí spokojeni, zvažovali byste dokoupení dalších sad (buď hravějších pro menší děti, nebo naopak sofistikovanější montážní sadu pro větší dítě)?
ano - obě by nás zajímaly

Chcete nám vzkázat cokoliv dalšího?

02.12.2019 11:02

STAVEBNICE GEOSMART MOON LANDER


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Všichni tři synové (2,5 - 6 - 8) si stavebnici velmi užívají. Každý v ní najde trochu něco jiného, ale všichni spokojeni. Stavebnice je velice intuitivní, děti si užívají jednoduché spoje a velice rychle a více méně bez pomoci dospělého postaví pohyblivé vozítko, kterým brázdí pokoje křížem krážem. Jen by to chtělo více dílků, aby byla větší variabilita v tom, co postavit.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí?
Vincent 2,5 - Jáchym brzy 6 - Kryštof 8

Jaký je Váš celkový dojem ze stavebnice?
Celkový dojem je dobrý. Pro děti jednoduchá manipulace, rozebrání, opětovné sestavení, vše rychlé a intuitivní více, méně bez většího zásahu dospělého vše v rámci "volné hry". Co dojem může trochu zkazit je malý počet dílků a velmi malý prostor variace postaveného. Ať se postaví cokoliv vždy z toho vznikne krychle se stříškou :) což postupně může omrzet, nicméně samozřejmě to rodiče může motivovat k dokoupení dílků, což dává smysl

Jak si děti se stavebnicí hrály, co je bavilo stavět? Máte-li dvě a více dětí, prosíme uvést pro každé dítě samostatně (s uvedením věku).
Se stavebnicí si postupně hráli všichni tři kluci. Nejdříve oba starší (6 a 8). Oba mají velké zkušenosti s legem, starší je spíše na volné stavění bez instrukcí, prostřední má raději instrukce. Oba si tedy velice dobře pomohli a snadno postavili model, který bez mé pomoci rozpohybovali. To si myslím, že je největší výhoda stavebnice. Děti mohou stavět samostatně, vše je velice intuitivní. Staršího pak nicméně mrzelo, že nemůže využít více dílků, rád by ho přestavěl, dostavěl, upravil tak jak by chtěl on sám - to je věc pro něj docela typická, navíc má zájmy spíše o přírodu (chtěl by postavit třeba nějaké zvíře apod - to neustále řešíme s legem, staví jen přírodní témata, určitě neplatí pro všechny 8mi leté. 6ti letý Jáchym si se stavebnicí vyhrál asi nejvíc. Je výrazně víc zaujatý technologiemi, roboty, ozubenými koly - s legem si je také užívá nejvíce. Hodně si užíval toho, že jsou dva motory a dá se tedy jednoduše zatáčet. Uvítal by více dílků na větší flexibilitu při stavění, ale stejně byl spokojený a vyhrál si s tím opravdu nadstandardně. Ke stavebnici jsme pustili i nejmladšího Vincíka, který je opět od starších naočkovaný legem, takže nemá problém stavět a opravdu trpělivě vydrží u jakékoliv stavebnice - nepostaví sice nic :) ale zkouší a objevuje. Musím říct, že tím, že jsou dílky magnetické byl skutečně fascinován.

Jak byste hodnotili kvalitu stavebnice (provedení a bezpečnost dílků, snadnost ovládání)?
velice dobrá kvalita. Děti staví intuitivně, hrál si s ní i 2,5 letý syn, není čeho se bát, vše velice odolné a snadno ovladatelné.

Doporučili byste nějaké rozšíření / doplnění? Pokud ano, uveďte prosím, jaké.
člověka to bude nutit dokoupit dílky - záměr chápu, nicméně trochu mě přeci jen zklamala malé možnosti přestavění robota na něco jiného, i třeba pro jen malé změny. Tedy - o něco větší počet dílků, případně rozšíření o jednoduché programování (ještě uvedu níže)

Využili jste brožurku s inspiracemi ke stavění, která je součástí balení stavebnice?
Ano využili

Objevili jste něco, co dětem při hře se stavebnicí vadilo nebo čemu nerozuměly?
Dětem vadila nestabilita jízdy. Tím, že jsou na vozítku pásy, očekávaly takřka nemožné a chtěly zkoušet, co všechno přejede, vyjede. Za mě ale vozítko skutečně nepřejede vlastně nic, takže i pro mě lehké zklamání. Přeci jen i reklamní obrázek je v ten moment dost klamavý :(

Jak vyhovovala stavebnice Vám, rodičům? Chtěly děti stavět s Vámi, nebo stavěly samostatně?
S dětmi často používám vzdělávací sady Lego Education (pracuji v tomto oboru), děti jsou tedy podobnými hračkami obklopeny a milují je. Nicméně co bych právě s ohledem na propagovaný STEM koncept doplnil je možnost programování. Úplně jednoduchého krokování, kterým by robota děti rozpohybovaly, vzhledem k opravdu malé variabilitě výrobku - co postavit - by to bylo vítané rozšíření. Jinak děti působily hodně samostatně. Užívaly si jednoduché spoje.

Pokud jste byli se stavebnicí spokojeni, zvažovali byste dokoupení dalších sad (více dílků, zvířátka, auta či kuličková dráha)?
Ano, koupě této stavebnice hodně motivuje koupit další díly

Chcete nám vzkázat cokoliv dalšího?

22.10.2018 16:41
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion