NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
snany0

Registrace: 08.04.2015

Bydliště: Ostrava 25

Vložených aktivit: 5

Testovaných produktů: 2BOBOBOX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Bobobox je určitě jiný než podobné konkurenční boxy na trhu, už i tím, že má svého průvodce trpaslíka jenž motivuje pomocí pohádky děti ke tvoření. Adresnost krabice jsem u žádné jiné firmy nenašla, působí dojmem, že jsou aktivity vyrobené pro konkrétní dítě. Aktivity jsou jednoduché, rovně i návody, hravě si s nimi poradí i šestileté dítě, takže může tvořit i bez většího dohledu dospělého. Jen jedna výtka, v krabici jsem postrádala nůžky.

Jaký je věk dětí, se kterými jste Bobobox testovala?
4 a 6 let

Jaké jste měla očekávání od Boboboxu?
Do testování jsem šla s tím, že vyzkouším novinku na trhu a porovnám ji s jinými podobnými produkty. Nečekala jsem nic závratně odlišného, přesto jsem se na bobobox těšila. Když jsem se dozvěděla, že předmětem hodnocení bude velikonoční edice poskočilo mi srdce radostí a zároveň mi " vytáhlo trn z paty" neboť jsem nemusela řešit doplnění chybějícího materiálu na tvoření.

Jak Bobobox naplnil očekávání, se kterým jste do testování šla?
Nadmíru

Jak probíhal proces vyrábění aktivit? Popište krok po kroku od obdržení boxu po dokončení aktivit (prosíme co nejdetailněji).
Za prvé jsem byla překvapena a mile potěšena jmény na krabici, což jsem u žádného konkurenčního produktu nenašla. Adresnost na děti velmi příjemně zapůsobila a měli pocit, že krabice je vyrobená speciálně jen pro ně. Skřítek, který celou krabičkou provádí se dětem velmi zamlouval a hned mu chtěly " pomáhat". Takže kladně hodnotím dopis pro děti i dospělé. U nás se začalo sázením osení, na němž se podílely obě děti, pro šestiletou dceru to byl " úkol" velmi lehký neboť se sázením má bohaté zkušenosti, stejně tomu tak bylo u čtyřletého syna. Výroba ovečky ( zápichu do osení) byla v režii dcery, podle obrázků připravila vše potřebné, avšak mě docela zarazilo, že součásti "pomůcek" nebyly nůžky.Sice se předpokládá, že jsou běžnou součástí každé domácnosti, ale přesto...Dcera sama vystřihla a podle návodu vytvořila ovečky, šlo ji to naprosto skvěle. Chválím krásné grafické zpracování předlohy. Výroba kuřátka s vajíčkem bylo na pochopení šestiletého dítěte trochu náročnější,jak složit, avšak i na to sama přišla, syn pomáhal lepit peříčka, která se pár dnech odlepila. Vymodelovat kačenky byla společná práce, dcera dělala tělo a hlavu, syn přidělával korálky, já křídla a celkově kompletovala. Už při manipulaci nám hmota rychle vysychala, bylo potřeba navlhčit. Jak bylo uvedeno " modelína" špinila, ale šla velmi dobře umýt. Po uschnutí kačence " upadla hlava", to je tak když děti nenechájí nic chvíli " na pokoji", obzvlášť mladšï. Přáníčko zajíček bylo klidné čisté tvoření, jenž nás také bavilo. Na další dvě aktivity, vzhledem k nedostatku času ( z mé strany) nedošlo. Kdyby bylo na dceři, otestovala by bobobox za jeden den, byla jim naprosto uchvácena, syn také, ale dcera si ho chtěla nechat jen pro sebe ( do školky mi ho zakázala nosit) U nás by bylo potřeba minimálně dvou tvořících krabic. Za mě a soudě dle spokojenosti dětí hodnotím velikonoční bobobox jako velmi zdařilý, návody vesměs srozumitelné i pro předškolní děti, aktivity nenáročné a zároveň zajímavé, tleskám nápadu skřítka jako průvodce. Skřítek je vzhledově velmi příjemný a přirozeně motivuje děti k tvoření.

Jaké emoce při vyrábění výrobků děti projevovaly?
Děti spokojené, šťastné, nadšené vyrábět. Byl boj mezi sourozenci kdo a co bude testovat.

Co byste od Boboboxu očekávala v případě, že byste ho chtěla předplatit?
Dosti složitá otázka, předplatila bych si ho v případě, že bych znala dopředu témata jednotlivých boxů.

V čem vám Bobobox pomohl?
Zabavit děti a užít s nimi smysluplně čas. Výhodou bylo, že jsem nemusela vymýšlet aktivity, jen jsem byla v roli průvodce, což bylo velmi příjemné.

V čem vám Bobobox nepomohl?
Nerozumím otázce12.04.2017 00:30

OVOCŇÁK


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Dceři pyré i mošty moc chutnaly,jako máma oceňuji český výrobek bez přidaných látek a výběr příchutí. Balení je praktické na cesty, vejde se do dětského batůžku, zasytí a zažene žízeň. Ač se cena může zdát vyšší, za kvalitní výrobek jsem ochotná zaplatit.Určitě doporučuji.

Věk vašeho dítěte / dětí:
3 (syn) a 5 let (dcera)

Jak hodnotíte praktičnost balení (např. na cestách)?
Ideální na cesty, vejde se do dětského batohu

Vyhovuje vám velikost balení (1 porce)?
Ano, vyhovuje

Zvládá dítě bez problému konzumaci pyré brčkem?
Dcera ano, syn ne. Syn nechtěl ani zkusit

Jak se vám a dítěti líbí vzhled výrobku? Je pro dítě lákavý?
Ano, obal je veselý a upoutal dětskou pozornost

Ohodnoťte chuť, vůni a konzistenci moštů a pyré.
Vůně příjemná, dceři moc chutnalo, syn odmítal. Pyré se hůře konzumovalo.

Která varianta vás a dítě nejvíce zaujala?
Žádnou nepreferovala, všechny ji moc chutnaly.

Uvítala byste nějakou jinou kombinaci (ovoce, zelenina)?
Kiwi/banán

Jak hodnotíte cenu výrobku (pořídila byste si výrobek za jeho cenu 19,- Kč / ks)?
Ano, pořídila

Doporučila byste výrobek svým známým?
Ano, rozhodně

22.01.2016 21:52
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion