NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
rosine1

Registrace: 18.06.2015

Bydliště: Havlíčkův Brod

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

SPORTOVNÍ KOČÁREK BOB


MOJE HODNOCENÍ: 95%

Testování kočárku jsme si velmi užili. Kočárek je kvalitní, má úžasné jízdní vlastnosti jak ve městě, tak i v terénu. Cestování s ním nám otevřelo nové možnosti a téměř žádná cesta nebyla nepřekonatelná. Kočárek je tak akorát úzký/široký a obě děti mají dostatek místa i pohodlí, aby si mohli cestu užít.

Věk dítěte:
8 měsíců a 2 roky

Typ kočárku:
Revolution Pro Duallie

Jak hodnotíte design a provedení kočárku?
Provedení kočárku se mi velmi líbí, design je moderní a na první pohled kočárek vypadá kvalitně a bytelně. Materiály jsou kvalitní a celkově kočárek obstál i u mého manžela, který je velmi kritický k provedení kočárků (nejen jich) a moc se mu líbilo i konstrukční řešení.

Jaký komfort poskytoval kočárek dítěti?
Kluci byli v kočárku spokojeni, kočárek je poměrně úzký, ale i tak mají obě děti dostatek místa a své pohodlí. Starší syn je už vysoký něco málo přes metr a stále měl dost místa pro nohy. Kočárek velmi dobře tlumí nárazy a nerovnosti cesty a to i ve větší rychlosti, takže i při běhu se děti jen lehce pohupovali a vždy hned spokojeně usnuli. Jedinou výtku, co se komfortu týká, mám u sklonu zádové opěrky, která lze polohovat jen o kousek a hlavně u mladšího syna bylo znát, že by pro spánek potřeboval záda trochu více položit.

Jak se s kočárkem manipulovalo při jízdě ve městě i v terénu?
Manipulace s kočárkem je naprosto dokonalá. Tento dvojčátkový kočárek je poměrně těžký a pokud připočtu váhu synů, je to už váha přes 30 kg, ale i tak jede kočárek velmi lehce. I do kopce se tlačí dobře a váha není vůbec znát. V terénu při větších nerovnostech se nám osvědčilo zaaretovat přední kolo a kočárek pohodlně přejel kořeny stromů i kamenité cesty. Kočárek se dobře ovládá i jednou rukou a ve městě snad není cesta, kterou by nezvládl projet. Nejdříve jsem se bála jeho šířky a plánovala trasu, abychom se vyhnuli některým užším místům, ale nakonec jsem zjistila, že to vůbec není potřeba. Kočárek se lehce otočí i na místě, projde pohodlně dveřmi a dobře se s ním manipuluje i mezi regály a projela jsem s ním většinou obchodů.

Popište jak jste byla spokojená s kočárkem při chůzi, běhu, jízdě na bruslích...
Při běhu jsme byli s kočárkem také spokojeni, dobře se ovládá, na velkých kolech jede lehce a s ruční brzdou se dá velmi rychle zastavit a při běhu či chůzi z kopce se s ní kočárek lehce přibržďuje a jízda je tak i velmi bezpečná.

Jak hodnotíte skladnost kočárku při přepravě autem?
Kočárek mne svou skladností překvapil. Nemám tedy jinou zkušenost s dvojčátkovým kočárem, co se skládání týká, ale tento kočárek se skládá velmi jednoduše, rychle a do auta se nám vešel. Rozměry se dají ještě zmenšit sundáním koleček, které se také sundávají a nandávají jednoduše a rychle.

Doporučila byste kočárek dalším rodičům? Proč ano, proč ne.
Kočárek bych jednoznačně doporučila. Má výborné jízdní vlastnosti. Materiály jsou kvalitní a je to kočárek, který projede opravdu téměř každou cestu i "necestu".

Co vás nejvíce nadchlo?
Nejvíce mne nadchla manipulace s kočárkem. Opravdu jsem čekala, že bude jízda těžká a bude problém s ním některé cesty projet, ale cestování s tímto kočárkem nám otevřelo úplně nové možnosti. S dětmi se dostaneme mnohem dál a mnohem výš, velmi rychle se lze přepravit na delší vzdálenosti a navíc je mohu vézt oba najednou úplně sama.

Chybělo vám něco? Uvítala byste něco?
K výtkám bych měla dvě poznámky. První je polohování zádové opěrky pomocí popruhů. Což se mi nedařilo příliš plynule a vždy jsem kluky lehce probudila a potom se mi také nelíbil horší přístup do koše pod kočárkem.

13.07.2015 10:57
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz