NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
polokoule0

Registrace: 22.01.2016

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 3MAMALABELS


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Ze štítky Mama Labels jsem velice spokojena. Testovali jsme jak na dětském oblečení, botičkách, tak i na aktovce a pouzdru. Nejvíce mne nadchly kontaktní samolepky. Označili jsme jimi dětské láhve na vodu a ty přežily jak mytí v ruce, tak i myčku. Drží opravdu jako přišité. Nikde se nic neodlepuje, nedře, nesvědí. Štítky budu jako paní učitelka ve školce doporučovat hned v září rodičům všech malých dětí. Děkuji za možnost testovat a přesvědčit se tak na vlastní kůži.

Věk vašeho dítěte / dětí:
4 roky a 7 let

Typ a design vybraných etiket:
samolepky na boty - žlutý krokodýl, malé kulate samolepky na oblečení - pejsek na zeleném podkladu, malé čtvercové nažehlovací samolepky - raketka na modrém podkladu, oválné kontaktní samolepky - fotbalový míč na žlutém podkladu

Jak na vás celkově působí firma Mama Labels (pozitiva i negativa).
Firma Mama Labels na mne zapůsobila velice dobrým dojmem. Objednávka i doručení proběhlo neuvěřitelně rychle. Internetové stránky jsou jasné a přehledné.

Byl pro vás web přehledný, pokud ne, uveďte, co vám přišlo nepřehledné.
Web je dle mého názoru jasný a přehledný, ale designový a veselý. Rozuměla jsem i tomu jak objednávat - postup je velmi jednoduchý.

Vybírali jste design etiket společně s dítětem? Co jej nejvíce nadchlo?
Ano, vybírala jsem se dvěma syny, což bylo dost náročné. Mladší syn volil obrázky zvířátek a starší obrázky pro starší kluky jako raketa a fotbalový míč. Přemýšlí už nad tím, aby nebyl obrázek příliš dětský.

Přijde vám výběr motivů dostatečný? Jaký motiv vám případně chyběl?
Výběr obrázků je volen spíše pro mladší děti. Jelikož mám i školáka (a i ten potřebuje označit např. láhev na pití), uvítala bych více motivů pro starší kluky a to u všech tipů samolepek (jako míč, závodnička a pod)

Byl popis a postup aplikace samotných produktů dostatečně snadný?
Ano, vše bylo přehledné a jasné

Byl rozdíl mezi nažehlovacími a nalepovacími samolepkami na oblečení zřejmý? Napište vaši zkušenost s aplikací. Jaké oblečení či obuv jste označila.
Ano, vše je popsané. Při aplikaci samolepky na oblečení se mi vytvořila malá vzduchová bublinka. Samolepku jsem sloupla a bez problémů nalepila znovu. Drží perfektně. Označila jsem několikatery tepláky z Lídlu, pyžamo, zimní bundu a sněhule.

Jak byste hodnotila kvalitu štítků (provedení, design, barvy, druhy a jejich aplikaci)?
Kvalita mne velmi mile překvapila. Nejvíce mne nadchly kontaktní samolepky. Ještě nikdy jsem neviděla samolepku, která by tak dobře držela. Testovali jsme označení dětských láhví na pití a štítky přežily mytí v ruce i myčku.

Jste spokojená s výběrem možností dopravy a platebních metod, pokud ne, uveďte, která vám chyběla.
Ano, jsem. Vybrala jsem si doručení přes uloženku, což mi nejvíce vyhovuje. Nemusím stát dlouhé fronty jako na poště a odběrové místo máme za rohem.

Doporučila byste produkt dále?
Určitě bych produkt doporučila a doporučovat budu.

Zajímala by vás účast v provizním systému? Výrobek doporučíte svým známým a pokud nakoupí přes váš unikátní link, vy dostane z každé objednávky provizi (10%) z výše objednávky.
Tuto možnost jako státní zaměstnanec - učitelka mateřské školy placená ze státního rozpočtu využívat bohužel nemohu.

23.11.2018 18:17

KÜHNŮV DĚTSKÝ SBOR: ZPÍVEJTE S NÁMI


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Kniha s CD Zpívejte s námi nás velice mile překvapila. Přes třicet opravdu nejznámějších lidových písní je nahráno nevšedním způsobem. Při poslechu uslyšíte originální hudební doprovod mnoha hudebních nástrojů a čisté, dětské hlásky. Kniha doprovází nahrávku textem písní a poutavými ilustracemi. Za nás knihu a CD určitě doporučuji - neslouží jen k poslechu, ale jde s ní pracovat a to mnoha způsoby. Oblíbí si ji nejen děti, ale i dospělí.

Jak se vám líbí úpravy lidových písniček na našem CD?
CD nahrávka je bezvadná. Je radost poslouchat čisté dětské hlásky za doprovodu kvalitních hudebníků. Líbí se mi, že většinou nejde hned podle předehry poznat, co bude následovat za píseň a děti velice rády hádají.

Jak jste s dětmi s CD a knížkou pracovali?
Ihned po rozbalení knihy jsme si pustili Cd a přišlo první kolo seznamování. Nejprve jsme během poslouchání listovali knihou a povídali si o ilustracích. Při dalším poslouchání si už kluci sami podle obrázků "volili" písničky na přání, které chtějí poslouchat. Jako další jsme zkoušeli poznávat co nejvíce hudebních nástrojů, které právě slyšíme. Knihu jsem vzala i do mateřského centra, kde jsem ji nechala "osahat" nejprve maminky a pak přišly na řadu i děti. Krásná hudba přivedla děti samotné k tančení a hraní na hudební nástroje. Plánuji knihu vyzkoušet i v naši Mateřské škole, kde v současné době mají děti spoustu práce s nácvikem písní pro Mikuláše.

Jak hodnotíte samotnou knížku a to, jak vypadá - byla k poslouchání užitečná?
Děti knihu berou jako nedílnou součást CD. Když chce mladší syn CD poslouchat přijde vždy přímo s knihou a prosí ať CD pustíme. Nevýhodou je, že CD nemá vlastní obal, ale je jen "zatlačené" do přebalu. Syn je tak často vytahuje a mám strach, že jej poškrábe. Ještě mi příjde zvláštní styl vazby papírových stránek - snad vydrží používání malých rošťáků dlouho. Dobré je, že stránky jsou z pevnějšího papíru.

Jak děti na písničky a knížku reagovaly (prosíme, uveďte i s věkem dětí)?
Mladší syn (2r.) při poslouchání listoval knihou a prohlížel si obrázky. Starší syn (5let) již většinu písní znal a tak při poslechu sám zpíval. Skupina dětí (2 - 6 let) při poslechu zpívaly a tančily. Sami od sebe si šly pro hudební nástroje a vžily se do "svých rolí" hudebníků. Byli nadšeni, že většinu písniček znají. Z písničkami jsme i nadále pracovali a učili se rozeznávat které jsou rychlé a které pomalé, které částí písní jsou nahlas a které potichu.

Jak se dětem i vám líbí ilustrace v knížce?
Líbí se mi, že ilustrace formou koláže nejsou kýčovité, ale jsou zpracované originálním způsobem. U některých je potřeba více přemýšlet, aby je děti zvládly přiřadit k daným písničkám.

Co se vám na knížce s CD líbí nejvíce a co byste naopak ještě vylepšili?
Opravdu nejvíce se mi líbí kvalita nahrávky - tedy nazpívání, hudební doprovod i úprava. Také oceňuji množství písní. Vylepšila bych vazbu knihy - některé stránky jsme museli od sebe jako by odlepovat.

Nechybělo vám v knížce nebo na CD něco?
Osobně bych byla ráda, kdyby byl ke knize i notový zpěvník s akordy, abych mohla děti i doprovázet. Často si písničky u prohlížení zpíváme, aniž by jsme pustili CD. Jelikož jsou to ale ve většině známé písně, není problém si je vyhledat jinde.

Kde byste chtěli knížku s CD najít k zakoupení?
Určitě bych knihu zakoupila v klasickém knihkupectví, v hudebninách, ale i v internetových e-shopech s hračkami.04.12.2016 22:41

MATĚJOVA AKROBACIE


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Z knihy Matějova akrobacie byla celá naše rodina nadšená. Obávali jsme se, že některé cviky budou nad naše síly, ale nebylo tomu tak. Postupovali jsme od jednodušších ke složitějším a syn postupně získával důvěru ve své pohybové schopnosti, více si věřil, učil se stabilitě a sám měl s viditelného pokroku radost. Problém u nás nastál v okamžiku, kdy se chtěl zapojit do cvičení i mladší sourozenec. Kniha je velmi pěkně zpracovaná, jednotlivé cviky jsou detailně popsané a postup je pro lepší představu i nakreslený.Teď už stačí říci jen "Oslík, co vyhazuje" a syn ví, co ho čeká. Je to skvělý tip pro tatínky, kteří hlídají děti a už neví co vymyslet když venku prší. Za nás určitě doporučujeme !!!

Narazili jste na cviky, které vám nešly, nebo jste se báli je zkoušet?
Postupně se knížkou "prokousáváme" a ještě jsme nenarazili na cvik, který by byl nad naše síly. Je ale pravda, že většinu ještě neumíme v jejich nejdokonalejší formě (popisek dole na stránce)

Byly pro vás cviky dostatečně a srozumitelně popsány? Pokud ne, uveďte, prosím, které.
Ano, s popisem správného provedení jsme neměli nejmenší problém.

Jaký cvik nebo hra se vašim dětem líbily nejvíce?
Syna nejvíce zaujala "pyramida poníků"

Je cena knihy 329 Kč v obchodech (v internetových obchodech kolem 249 Kč) přiměřená?
Myslím že ano.

Zajímala by vás podobná knížka s Matějem o józe?
Ano. Byla by pro nás zajímavá například kniha, která by představovala cviky, u kterých lze zapojit dva sourozence zároveň. U nás byl veliký problém cvičit vždy jen s jedním dítětem, jelikož se chtěli zapojovat oba naráz.

Jaké pohybové aktivity mají vaše děti nejraději?
Synové nejraději jezdí na kole, plavou a lezou po stromech.

Upřednostňujte cvičení doma podle knížek a videa nebo vedené lekce s jinými dětmi? Uveďte důvod proč
Dáváme přednost cvičení v kolektivu, protože nemáme doma tolik zajímavých pomůcek jako ve cvičení kam docházíme. Dalším důvodem je to, že se necítím jako opravdový profesionál a mám pocit, že nemohu dětem nabídnout tolik,co při cvičení s odborníkem.

Slyšeli jste nebo máte zkušenost s jógou s dětmi?
Jako učitelka v MŠ jsem se snažila zapojovat jógového typu do každodenního cvičení. Čerpala jsem z knihy "Jóga, hra a pohádky".

Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Ano, velmi. Syna zaujaly hlavně obrázky na pravé straně, podle kterých si jednotlivé cviky lépe zapamatoval. Dost ho ovšem rozčilovalo, že obrázky panáčků nemají nosy :-) Ještě bych k závěrečné kapitole "začíná šou" doplnila názvy jednotlivých cviků + stránku s detailním popisem cviku pro jednodušší hledání.

Ocenili byste kartičky s jednotlivými cviky?
Pokud by byly formou postupu popsaného pomoci obrázků (pro dospělé) a velkým barevným obrázkem (pro děti) tak určitě ano.

25.04.2016 23:29
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion