NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil administrátorky TND
petra15

Registrace: 03.06.2014

Bydliště: Praha 4

Vložených aktivit: 417

Testovaných produktů: 4CLOTINO


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Razítko s jmenovkou je skvělý nápad. Na rozdíl od jiných typů označování oblečení je razítko nejrychlejší a zároveň krásná estetická varianta. Dcerka byla nadšená, jak z výběru obrázku, tak ze samotného razítkování oblečení. Velkou výhodou je, že při výběru motivu rovnou na ilustrační fotce vidíte, jak bude jmenovka vypadat ve skutečnosti na oblečení, a pak samozřejmě zábavná jednoduchá aplikace bez zažehlování apod.

Proč jste se rozhodli vyzkoušet razítko na oblečení a samolepky Clotino?
Razítko jako jmenovka na oblečení mi přijde jako geniální nápad. Máme zkušenost s různým způsobem popisování oblečení (permanentní fix, propiska, samolepky a zažehlovací štítky) a byla jsem zvědavá na razítko. Děti potřebují označovat oblečení do školky, školy, kroužky, vandry a lyžáky. Tak většinou večer před odjezdem procházím u balení všechny věci (i kalhotky a ponožky) a popisuji a popisuji.

Jaký je věk vašeho dítěte / dětí?
6

Na co jste razítko a samolepky zatím aplikovali?
Razítko na oblečení (trička, spodní prádlo) a samolepky na penál, lahev na pití a tužky.

Jaký jste vybrali obrázek a vybírali jste jej společně s dítětem/dětmi?
Vybírala si sama dcera. Je skvělé, že výběr obrázku a jména na webu Clotino je zcela jednoduchý a hlavně vidíte ihned, jak bude razítko vypadat na oblečení, na ukázkové fotce na webu. To je perfektní!

Chyběl vám nějaký motiv nebo obrázek v naší nabídce? Pokud ano, jaký?
Obrázků je v nabídce hodně. Dcera si vybrala.

Jak se vám líbí design a provedení razítka a samolepek?
Hezké, čisté, jednoduché. Tím, že jsou obrázky stylizované a černobílé, působí decentně a nenápadně.

Jak hodnotíte způsob, jakým se razítko a samolepky aplikují? Potýkali jste se nějakými obtížemi nebo bylo něco nejasné?
Používání razítka je úžasně jednoduché. Dcerka si natiskla jmenovky sama. Vysvětlily jsme si jen, že je třeba látku narovnat na podložku a při stisku razítka napočítat do pěti, aby se barva dobře otiskla :-)

Prali jste oblečení označené razítkem či samolepkami? Jak jste spokojeni s trvanlivostí obtisku razítka a samolepek po vyprání oblečení?
Prali jsme oblečení zatím jednou a tisk razítka je beze změny.

Jak se vám líbí naše webové stránky a způsob objednání razítka či samolepek?
Stránky jsou hezké a objednání jednoduché.

Vyhovuje vám nabízený způsob dopravy a platby? Pokud ne, co byste změnil/a?
Vyhovuje.

Doporučili byste razítko a samolepky Clotino svým přátelům a známým?
Ano.

08.08.2021 16:21

ZKOUŠKA


MOJE HODNOCENÍ: 100%

a je to


OK


10.03.2017 23:20

CHYTRÁ ŽIDLE SEDEES


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Toto testování jsme si ani my z týmu Testováno na dětech nemohli nechat ujít a tak přikládáme také svou recenzi. Židlička je báječná, má jednoduchý a milý design a krásnou barvu. Má širokou variabilitu nastavení a je prostě skvělé, že pouze s imbusem vytvoříte židli svému děťátku na míru a jak roste ji můžete měnit s ním. Olí si židličku zamilovala a užívá si samostatnosti a společného stolování s námi u velkého stolu. Resumé jasné...ikea židlička poputuje do bazaru :-)

Věk vašeho dítěte / dětí:
20 měsíců

Jakou židli jste zvolila a testovala?
Pastelově růžovou židličku se srdíčkem na opěrce. Bílé boky, puntíčkovaný béžový podsedák.

Jak hodnotíte materiál, kvalitu provedení?
Pěkné masivní dřevo, dokonale hladký povrch, omyvatelný. Židlička je precizně zpracována, kvalitní. Všechny části jednoduše do sebe vsunete ve vzdálenosti jakou potřebujete (velikost dítěte, délka nožiček) a stáhnete. Podsedák je šikovně vymyšlený (ve tvaru obálky), přetáhne se přes sedátko a zapne na suchý zip, drží skvěle.

Jak hodnotíte design a barvu?
Design je na židličce to nejlepší, moc se mi líbí. Je skvělé, že pouze s imbusem vytvoříte židli svému děťátku na míru a jak roste, můžete ji měnit s ním. Desky pod zadeček a nohy jen posouváte v drážkách tak, jak potřebujete. Čistá práce:-) Barva krásná pastelová.

Jak na židli reagovalo vaše dítě? Zaujala jej?
Olí si židli zamilovala na první pohled. Sama si do ní hrdě vyleze a sedí s námi u společného stolu. Židličku přisuneme a jí s námi na velkém stole, bez pultíku. Ráda na ni vylézá jako na stoličku a přisouvá si ji po kuchyni jako stupínek, aby dosáhla nebo viděla. Se židličkou si prostě užívá samostatnosti :-)

Jak hodnotíte praktičnost židle a variabilitu nastavení? Kde všude jste židli využila?
Variabilita židle mi přijde výborná. Je skvělé, že můžete nastavit židli přesně na výšku svého dítěte a libovolně měnit, jak poroste a bude potřebovat. využili jsme ji hlavně jako jídelní židličku u stolu nebo při kreslení.

Je pro vás důležité, že se jedná o český výrobek? Dáváte českým výrobkům přednost?
Jasně a jsem ráda, že umíme takové krásné kvalitní výrobky.

Doporučila byste židli SEDEES svému známému?
Ano.

V čem spatřujete největší klady židle SEDEES?
V jednoduchém a pěkném designu a ve variabilitě jejího nastavení.

Chybělo vám něco? Změnila byste něco?
Ne.

14.06.2016 11:56

KURZ ZNAKOVÁNÍ BABY SIGNS


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Znakování je opravdu skvělý způsob, jak si s nejmenšími dětmi více rozumět, i když ještě nemluví. Je úžasné vidět, jak je dceruška spokojená, když předvede nějaký znak a já rozumím a vyslovím to nahlas. Velká odměna pro maminky i miminka :-) Určitě bych znakování všem maminkám doporučila, není to nic těžkého, často jen rozvíjíte, co už doma děláte, a přitom tak pomůže a potěší.

Věk vašeho dítěte:
12 měsíců

Čím vás kurz zaujal?
Už jsem o znakování slyšela dříve. Pár znaků jsme doma zkoušely už s první dcerkou. Tentokrát s druhou dceruškou jsem se chtěla na znakování více zaměřit a zjistit nejvíce informací a rad z praxe.

Jak reagovalo vaše dítě?
Byla nadšená! Z dětí, z veselých písniček a medvídka Beebo.

Jak hodnotíte výkon lektorky?
Velmi milá. Kromě znakování povídala i o rozvoji dětí a vždy ukázala nějaké tipy na hry. Vše vysvětlila a některé znaky nám na místě předvedla i její 11 měsíční dcera, což mi přijde moc príma.

Co vás nejvíce potěšilo?
Milý kolektiv maminek se stejně starými dětmi. Přátelská atmosféra. A hlavně to, že to funguje :-) Mimochodem ke znakování je hezké CD s písničkami. V autě si ho pouštíme a když jedeme celá rodina, tak i ta starší dcerka písničky zazpívá a odznakuje pro malou sestřičku.

Chybělo vám něco?
Nic. Možná opakování předchozích lekcí, zaznakovat si písničky opět spolu s kamarády. Ale možná se to dělá na závěrečné lekci :-)

18.11.2015 16:49
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion