NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
panprag0

Registrace: 21.01.2016

Bydliště: Liberec 5

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2ANGLICKÉ KNÍŽKY PRO DĚTI


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Za nás dáváme palec nahoru - jde o praktické a variabilní balení kartiček (s malými a velkými písmeny AJ abecedy + jednoduchými a vkusnými obrázky), se kterými se lze učit a opakovat AJ slovíčka téměř kdekoliv a kdykoliv. Začátečníky zcela zaměstnají obrázky, a učení nových slovíček. Pokročilejší angličtináři si mohou k jednotlivým písmenkům dohledat sami další slovíčka anebo si zahrát některou z doporučovaných her a aktivit. Dcera díky kartičkám procvičuje i českou abecedu, učí se a opakuje slovíčka z obrázků a zkoušíme také hledat další slova na stejné písmeno (dcerku trochu mate že u některých písmen/slovíček se to jinak řekne a jinak píše). Do aktivit se zapojila i mladší dcerka - té se líbí hlavně obrázky, a za/vyndávání karet do krabičky. A já jsem si musela oprášit nejen některá slovíčka, ale hlavně výslovnost. Moc děkujeme za možnost testovat tyto anglické kartičky - i přes jarní únavu nás to vyburcovalo k novým úkolům a cílům! ;O)

Věk vašeho dítěte / dětí:
Bára - 5 let (a ráda nám asistovala Kája - 2 roky)

Jakou knihu testujete:
Flash Cards ALPHABET

Čím vás kniha zaujala?
Skladná - krabičku s kartami lze snadno převážet s sebou v kabelce/batohu Kvalitní provedení karet - barevné s velkými a malými písmeny + velmi hezké (a pro děti srozumitelné) obrázky začínající na jednotlivá písmena Pevná krabička + 2 karty s tipy jak s kartami lze pracovat

Jak vaše dítě reagovalo na anglickou knihu?
Nejdřív byla překvapená kdo jí to posílá balíček. A pak rozradostněná z parádních "karet s abecedou a obrázky" ;o)

Kde a jak jste knihu (karty, hvězdnou mapu) nejvíce využili?
Při čekání kdekoliv na cokoliv + při delší jízdě vlakem či busem - kartičky nabízejí velmi variabilní zábavu, zároveň jimi lze zabavit více dětí najednou (na rozdíl od mobilu, o který se mi dcery perou anebo od knížky, která je většinou těžší)

Jak hodnotíte vzhled a ilustrace knihy?
Kartičky jsou praktické - tvrdý papír s velkou pravděpodobností vydrží i dětské zacházení, hladký povrch je příjemný na omak, vše je uloženo v pevné a skladné krabičce. Jen velikost bych možná trochu zmenšila (do dětské ruky). Obrázky jsou veselé a srozumitelné - dcera si některé z nich oblíbila a snaží se je přenést i do svých výkresů.

Jak hodnotíte texty, námět knihy?
Text je pouze na kartičkách s tipy co lze s "abecedovou krabičkou" podnikat. Ale námět a provedení kartiček je podle nás nápaditý! Jednoduché karty, které skýtají velké množství možností jak s nimi pracovat a zábavnou formou se učit AJ.

Jak hodnotíte poměr kvalita/cena knížek?
V e-shopu jsem našla cenu Kč 239,- To mi přijde přiměřené. Za kvalitní zpracování a nápaditost bych možná zaplatila i více.

Uvažujete o dalším nákupu anglických knížek pro své děti?
Dcera je předškolačka, takže kartičky s abecedou nám zatím stačí. Ale až se trochu rozkouká v nových školních podmínkách, a lépe si osvojí AJ, tak se rády vrátíme a vyzkoušíme třeba leporela, která by si už mohla zvládnout číst i sama.

Doporučila byste
Rozhodně ano!

28.04.2016 23:18

TVOŘIVÉ PYTLÍKY PIKLE Z PYTLE


MOJE HODNOCENÍ: 95%

PIKLE Z PYTLE je nápadité, promyšlené (vše připravené, vyzkoušené, popsané, přiložené), kreativní a zábavné! MOC DĚKUJEME, parádně jsme si to užily! ;O)

Koupili byste pytlík pro své dítě? Myslíte si, že by byl vhodný jako dárek?
Ano, jednou za čas - k výjimečným příležitostem jako jsou narozeniny, vánoce, dárek za vysvědčení - zábava na prázdniny. Pytlík je myslím vhodným dárkem pro tvořivé rodinky, které baví společná hra. Hodně nápadů lze dnes najít na internetu, zde je velkou výhodou skutečnost že je vše potřebné přímo v krabici.

Zdají se vám návody dostatečně srozumitelné? Vyhovují vám více tištěné návody nebo videonávody?
Asi jak u čeho, návody mi připadaly dostatečně srozumitelné, ale například u "chrlícího draka" nám foukání nefungovalo, takže bych uvítala videonávod. Případně by myslím stačily i fotky - ty by se hodily i jako inspirace pro méně zdatné kreativce.

Zdá se vám obsah pytlíku adekvátní věku vašeho dítěte?
Myslím, že věk není úplně klíčovou hodnotou. S námi si to velmi užívala i 2letá dcerka, je jasné že hodně věcí nezvládala ale bavilo jí to a chtěla vše zkusit. Zato 5ti letá sem tam odmítala dělat i věci, které jinak hravě zvládá. Takže hlavní je chuť to zkusit, zvědavost jak to dopadne, a dobrá nálada i když se dílo nedaří....věk podle mého názoru není limitující pokud nemáme přehnaná očekávání ;o)

Myslíte si, že děti mají možnost být dostatečně kreativní? Můžou si výrobky dotvořit podle své vlast
Myslím, že ano. A když bychom netestovaly, tak bych holkám dala větší volnost - tentokrát mi přeci jen záleželo na tom, aby výsledek byl "publikovatelný" ;o) Jinak např. k loutkám a pohádkové knížce bylo dáno tolik materiálu, že můžeme vyrábět vesele dál ;o)

Který pytlík jste testovali? Která aktivita z pytlíku děti nejvíce bavila?
Pohádkový pytlík. Naše holky jednoznačně nejvíc zaujaly kulisy a loutky k divadelnímu představení.

Uvítali byste v pytlíku místo her materiály na další 2 výrobky?
Pro nás byl Pohádkový pytlík vyvážený - od každého něco.

Jaké téma pytlíku by oslovilo vaše děti?
Asi záleží na období - teď by se možná hodila nějaká karnevalová maska, na jaro možná nějaké "zahrádkářské" téma. Jinak pro naše holčičky něco "hereckého", princeznovsko-baletního, nějaké zdobení trička/šatů (např. batika). A starší dcera má období dinosaurů a objevování lidského těla. Pro mě by byly fajn nějaké ověřené pokusy - to s holkama trochu zanedbávám.

Jaké výtvarné techniky máte nejraději a jaké byste si rádi vyzkoušeli.
Nás baví malování - v podstatě čímkoliv. Plstění, papírové koláže - trhání, stříhání, lepení. Chtěla bych zkusit barvení pomocí pěny na holení (nevím jestli se tomu nějak říká). Malování na sklo - výzdoba oken, hrnků. Pískové mandaly. Jednoduché origami.

Líbí se vám speciální edice pytlíku? K jaké příležitosti by se vám takový speciální pytlík líbil?
Narozeninový pytlík, masopustní + velikonoční, rodinný (např. tvorba jednoduchého stromu - prarodiče, rodiče, dítě + tvorba kalendáře pro rodinné úkoly). Školní / dobrodružný prázdninový. Pytlík na roční období. Zvířecí / rostlinný (a lá montessori kartičky s názvem, místem růstu/výskytu, strom - list - plod,...). Vánoční. Vařící / pečící.

Máte nějaké další připomínky, návrhy k testovanému pytlíku?
Já bych možná uvítala kromě "plné verze" pytlíků (např. jako dárek či na zábavu mimo domov) i pytlíky, kde se "ušetří" za věci které máme běžně doma - pastelky, nůžky, lepidlo....a tato verze by mohla být o fous levnější ;o)

16.02.2016 23:54
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion