NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
mrodakova0

Registrace: 05.11.2018

Bydliště: Mlada Boleslav

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

MALUJEME NA ZEĎ


MOJE HODNOCENÍ: 70%

Tapety na zeď jsou určitě kreativní, nápaditý a originální tip na případný dárek,dekoraci na zeď, nebo činnost jak ukázat dětem něco nového a zabavit je. Tapeta je na kvalitním papíře, má hezký dizajn a poměr cena, velikost a kvalita je adekvátní. Před istalaci rozhodně doporučuji zjistit co nejvíce o povrchu zdi, aby se předešlo příp. komplikacím.Je to věc, která na první dojem zaujme tak děti i dospělé.

Líbí se Vám design?
Dizajn tapet je pro mně moc krásny a skutečně hezký. Tapeta oživí pokojíček, nebo jiné prostory a vytvoří tak na zdi krásny dekorační prvek.Na první pohled hned děti zaujme.

Byla instalace jednoduchá?
Při instalaci jsem postupovala dle instrukcí na webu a instalace byla jednoduchá. V případě nejasností jsem kontaktovala výrobce a pohotově odpověděl. Tapetu jsem využila v prostorách nemocnice, kde ale nastal menší problém, jelikož jsou zde pravděpodobně specifické, hygienické, leské malby, na kterých tapeta nechtěla držet. Po konzultaci s výrobcem se problém objasnil, do budoucna by ale bylo nutné specifikovat jaké zdi jsou vhodné a jaké ne, aby se predešlo těmto komplikacím.

Líbilo se dětem vybarvování?
Dětem se vybarvování moc líbilo. Byla to nová, zajímavá činnost, která je na první pohled moc lákavá. Věkové rozmezí testujících dětí od 3-6let bych ale rozhodně posunula výše. Tříleťácí se malování hezky a rychle zúčastnili, skončilo to ale tak, že při chvilce nepozornosti malování pokračovalo i mimo tapetu, na zeď...Nejvíce to rozhodně bavilo 5leté a starší děti, které se dokázali i přiměřeně soustředit a pracovali v klidu.

Změnili byste něco?
Co se týče kvality výrobku a dizajnu, neměnila bych nic, tapeta je hezka, na kvalitnim papiru. Do instrukcí ohledne instalace bych ale rozhodně doplnila možné komplikace, jelikož u mně nastali a byla jsem z toho zklamaná...

Je cena adekvátní?
Cena za 1díl tapety je pro průměrnou rodinu vcelku adekvátní, jelikož jde o poměrně velkou plochu na malování a seberealizaci dětí.Myslím, že je to adekvátní cena.

Doporučili byste známému?
Tapetu nemusím doporučovat, lidi samotní se ptají,odkud ji máme...za mně teda určite ano, je to nový, kreativní a adekativní prvek, jak zabavit děti a zárověn oživit nějaký prostor.

Měli jste obavu z deinstalace?
Obavu z deinstalace jsem měla a jelikož nastali i komplikace (právě kvůli nevhodné malbě na zdi - dle konzultaci pravděpodobně nebyla použitá penetrace) nastal veliký problém a to  - společně s deinstalaci tapety se odlupila i část malby...Proto v dalším kroku tapetu již nechávam na původní místě...a za mne bych teda radsi instalovala pouze na jiné povrchy - dveře, skříne atd, tam je možná větší istota...takto jsem zničila novou malbu na zdi...proto tam tapeta musí nějakou dobu zůstat...

Je e-shop jasný a přehledný?
V eshopu m chvíli trvalo, než jsem se zorientovala. Na první pohled mi v zakladní liště chybí možnost vyberu tapet...tam, kde je o nás...o tapetách...hned do tohoto řádku bych dala přehled tapet a ceny

Uvítali byste design pro starší děti a jaký?
Rozhodně je to dobrý nápad. Ja samotná, jako i dospělí v mém okolí se u tapety společně s jejich dětmi přistavili a kousišek vymalovali. Dizajn pro starší děti něco abstraktního, chaotického :)něco co by vyjádřilo třeba období dospívání...


04.11.2019 21:21
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz