NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
mau0

Registrace: 02.03.2015

Bydliště: Nymburk

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1DĚTSKÁ NEPROMOKAVÁ BUNDA DIDRIKSONS1913 JEZERI


MOJE HODNOCENÍ: 100%

S bundou jsme velmi spokojeni kvůli její vysoké funkčnosti - nepromokavost, větruodolnost, prodyšnost. Líbí se nám design. Jsme spokojeni s možností prodloužit rukávy.

Věk vašeho dítěte:
5 let

Jak se vám líbí design, střih, barva a zpracování bundy? Odpovídá velikost? Znali jste značku Didriksons již před testováním?
Desing a střih je jednoduchý, čistý a nemá zbytečně moc švů. Barevná kombinace je slušivá, Jen bych do spodní partie bundy zvolila u růžové kombinace tmavou modrou kvůli menší viditelnosti při zašpinění. Velikost bundy odpovídá. Rostoucí varianta - povolením rukávů se bundy zvětší o jednu velikost nahoru než-li je psána. Tedy ze 120 na 130. Tuto značku jsme před testováním neznala a nikdy o ní neslyšela.

Myslíte si, že cena odpovídá kvalitě testované bundy?
Ano, cena odpovídá. Vzhledem k rostoucí vlastnosti mi přijde cena přiměřená.

Jak jste byla spokojena s kvalitou a označením - Nepromokavá, větruodolná a prodyšná? Platí tyto vlastnosti?
Bunda má opravdu perfektně lepené švy, což zaručí nepromokavost. Dcerka měla bundu na sobě při 30°C a nezapotila se. V bundě jí i tak bylo příjemně. Větruodolnost jsme za dobu testování neměli možnost vyzkoušet. Ale materiál se tváří opravdu odolně, pevně i proti oděru.

Vyhovovalo dítěti zapínání bundy, jemný fleece u brady, kapsy, stahování dole, odepínací kapuce a zpevněný kšilt?
Zapínání šlo dceři hladce. U brady je bunda chráněna fleecem a neškrábe. Kapsy jsou velké a dobře hluboké, chráněny látkou před vodou a vypadnutím např. kapesníku. Stahování dole na bundě je ok. Ještě bychom stahování doplnili do límce a kapuce. Je fajn, že se dá kapuce odepnout.

Jak extrémně jste budu využili? V jakých podmínkách? V přírodě, v horách, na kole nebo ve městě?
Budu jsme testovali na zahradě. Déšť jsme simulovali zahradní sprchou a dcera zůstala naprosto v suchu. Jen když začala zvedat ruce, tak jí napršelo do rukávů, tam bychom uvítali možnost zatažení bundy manžetkou se suchým zipem. Taky jí napršelo za límec, který nejde zatahovat. Bundu jsme testovali také v lesní školce, akorát jen kvůli focení, protože bylo krásně sluníčko.

Co na bundu říkalo okolí? Všiml si někdo, že máte kvalitní bundu, znají vaši přátelé značku Didriksons1913?
Známí byli překvapeni kvalitou a vzhledem bundy. Ve školce jsem se setkala s maminkami, které značku znají a samy bundu taky mají.

Jak bylo vaše dítě s bundou spokojeno? Co se mu líbilo/nelíbilo?
Dcerce se bunda líbí. Ještě by se jí tam líbila nějaký obrázek - např. takový ten reflexní.

Využili by jste rostoucí vlastnost bundy? Zdá se vám povolení podšívky u rukávů k prodloužení snadné?
Možnost prodloužení rukávů určitě využijeme. Máme i sofshellovou rostoucí bundu a dcerka tak může bundu nosit několik let. Prodloužení je snadné, akorát až bude dědit bundu druhé dítě doufám, že zvládnu rukáv zase zapošít ;-).

Koupila by jste si bundu této značky i pro sebe?
Dříve jsem značku neznala a když jsem se podívala na možnosti pro dospělé, tak jsem byla mile překvapena. Líbí se mi velmi poměr kvalita a cena. Překvapil mě jednoduchý slušivý dámský desing, barvy a vlastnosti - vodní sloupec, prodyšnost.

Jak celkově hodnotíte testovaný výrobek?
S bundou jsme velmi spokojeni kvůli její vysoké funkčnosti - nepromokavost, větruodolnost, prodyšnost. Líbí se nám vzhledově a že je možnost prodloužit rukávy.

09.07.2017 09:37
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion