NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
marketap0

Registrace: 31.01.2017

Bydliště: Vejprnice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1KNIHY O LÉTÁNÍ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍCH


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Kniha přišla obratem, hned jsem jí rozbalila a měla sama z ní velikou radost jak z krásné knihy tak ze všech dárků. Holčičky když jí viděly, tak výskaly radostí. Hned vzniklo drobet nedorozumění mezi holkami, protože mladší Andělka nechápala, že kniha je jen o její sestřičce. Tak probíhalo vysvětlování, ale během vysvětlování, jsme objevily osobní věnování od paní spisovatelky jak pro Andělku, tak pro Nelinku. No úplně nás to všechny dojalo. S knihou jsme si užily všichni moc zábavy. Andělka dokonce ráno létala do školky jen to drobet nepochopila paní učitelka. Tak jsme jí hned všechny tři začaly nadšeně vyprávět o úžasné knížce O Nelince a Stromě zázraků. Nádherné ilustrace, poutavé čtení s krásným příběhem, který dokáže dětem předat životní moudro. Naše rodina, kde se dá, tak knihu doporučujeme. Opravdu stojí za to si jí koupit. CD je krásný doplněk. Krásné písně, poutavé čtení, že dává příběhu další rozměr. Tak, že všem doporučujeme jak knihu, tak CD.

Název testované knihy / CD:
Nelinka a strom zázraků

Věk vašeho dítěte / dětí:
Andělka 4 roky Nelinka 7 let

Jak vaše dítě reagovalo na knihu?
Andělka: Nejprve vůbec neporozumněla, že kniha je jen o Nelince a že není i o Andělce, pak jsme našly osobní věnování i pro Andělku tak to byla z toho nadšená. Zdálo se, že Andělce kniha tak úplně nebaví. Dlouho jsme četly před spaním. Ale ráno do školky a to máme do kopce, tak celý vyběhla s mávajícími ručičkami, že létá. Tak opravdu byla nadšená i Andělka. Nelinka: No ta byla a je moc a moc nadšená. Kniha se jí opravdu líbí. Moc miluje všechny víly a pohádkové postavy. Knihu všude nadšeně ukazuje ve škole, babičkám i má v plánu jí ukázat v knihovně. To nosí vždy knížky, které se jí moc líbí ukázat paní knihovnici.

Jaké postavy a pasáže se vašim dětem líbily nejvíce?
Andělka: prý jak všichni létaly a ten klíč na hladině. Nelinka: Strom zázraků, Nelinka, Zajda, Amarálie, čokoládová víla, létání.

Kde vám byla kniha / CD společníkem? Kde a kdy jste četli, poslouchali?
Cd, jsme poslouchali doma.ale kdyby jsme měli cd přehrávač v autě, tak určitě i tam by se velice hodilo poslouchat. Knihu: doma, venku, dovolená, škola.

Jak hodnotíte vzhled a ilustrace knihy? Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Kniha se nám všem opravdu moc a moc líbila. Nepamatuji si, že by jsme všichni byli tak nadšený z knihy. Kniha je velice pěkně napsaná poutavě jak pro tu nejmenší, tak i pro dospělé. Velice mě bavilo jí číst holčičkám. Nádherné ilustrace, kterých je v knize tak akorát. Velice pěkný a příjemný papír je použit v knize.

Jak hodnotíte literární styl a příběh knihy?
Poutavé čtení pro všechny, kniha má další rozměr ukazuje dětem hodnoty života, krásný vzorec chování, tak jak by se měla babička s dědečkem chovat. Učí děti se nebát si o něco říci. (ochutnat nektar), zasmát se a hned se neurazit. že odlišnosti jsou v pořádku atd. Moc se mi líbilo předávané hodnoty v knize, moudro, které si děti z toho mohou odnést.

Jak hodnotíte CD, zpracování a mluvené slovo?
Cd, je také velice krásné. Moc pěkné písničky. Když jsme poslouchali cd, tak jsem to viděla na holkách, že zase si všimli úplně jiných věcí, než když já četla. Moc krásný doplněk ke knize.

Jak hodnotíte poměr kvalita/cena knížek? Je cena přiměřená? Nelinka a strom zázraků stojí 299 Kč včetně pexesa, Nelinka a jezero stojí 259 Kč a obě CD 190 Kč.
Cena je dražší, ale kvalita je také vyšší, tak že je to úměrné.

Uvažujete o dalším nákupu knih o létání pro své děti? Ocenili byste další navazující příběhy knih?
Největší zklamání jsme prožili všichni, když jsme knihu dočetli. Že nevíme jak vše dál pokračuje. Tak určitě jí budeme muset pořídit.

Doporučila byste knihy přátelům?
Ano, a doporučujeme jí všude kde se dá.

18.06.2017 16:45
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion