NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
lucibi0

Registrace: 01.04.2015

Bydliště: Praha 10

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1CREATIVE WORLD


MOJE HODNOCENÍ: 75%

Otestováno! Pro začátek jsme si vybrali naučnou stezku, kde na vás čekají úkoly, zkoumání všemi smysly a nakonec ochutnávka. Celkem projdete čtyřmi domečky. Mezi úkoly patřilo například přiřazování symbolů dle jednotlivých měsíců, poznávání koření dle čichu, hmatová skříňka, poznávání per ptáků, hlasy ptáků a mnoho dalšího. Stezku absolvoval staří syn (6) a byla tak od této věkové kategorie. Pak jsme neodolali a museli jsme do hracího koutku, který se nachází jak uvnitř hlavní haly tak i venku. Tam najdete i velké pískoviště a pro nás favorit číslo jedna umělou řeku, kde můžete pouštět lodě a hrát si s vodou. Všechny hračky jsou od značky Playmobil a musím říct, že jsou opravdu krásné. Po hrací pauze jsme si v perníkové chaloupce ozdobily perníčky, u doupěte baby Jagy hledali drahokamy ve velkém kotli, na který jsme dostali malé truhličky a ve vrbě u vodníka jsme dostali hrneček a sbírali z jezírka perly a dušičky. Co se týče zázemí, v hlavní hale si můžete odpočinout, občerstvit nebo zase tvořit. Na výběr je toho opravdu spousty záleží na vás. Na park si určitě vyhraďte dostatek času. My jsme tam strávili přes čtyři hodiny a to jsme zdaleka nevyzkoušeli všechno. Oceňuji dostatečné zázemí v hale, dobré jídlo a příjemný a hlavně ochotný personál. Naštěstí pro nás v parku nebylo moc lidí a tak jsme nikde nečekali a na všechno jsme měli dostatek času. Neumím si ale představit plný park, protože domečky jsou malé a vejde se tam jen pár dětí. Pozitivní je samozřejmě i to, že neplatíte vstup, ale vybíráte si, co se vám líbí. Předem je ale dobré si určitě promyslet a domluvit se s dětmi co všechno chcete zkusit, protože průměrně se aktivity pohybují kolem 79 Kč a pokud máte ještě víc než jedno dítko, může být cena na konci vysoká :o). Celkově hodnotím park kladně, kluci byli nadšení a věřím, že si tam každý přijde na své.

Věk dítěte (dětí):
6 a 3

Holka / kluk:
kluk a kluk

Testované aktivity:
Naučná stezka, perníková chaloupka, vrba u vodníka, doupě baby Jagy, herna

Bavily dítě všechny aktivity? Která bavila nejvíce?
Staršího všechny, mladší se trochu nudil při naučné stezce. Nejdéle jsme strávili venku u vody a klukům se líbilo hledání pokladu u baby Jagy a samozřejmě hračky od Playmobil

Jaké aktivity byste uvítali více? Chybělo vám něco?
Možná "lehčí" aktivity v naučné stezce, aby se mohl více zapojit i mladší syn.

Bavilo vás zapojit se do aktivit s dětmi, procházet stezky, tvořit?
Ano, zapojovala jsem se a i něco nového dozvěděla při naučné stezce :o)

Pracovalo dítě samo, s pohádkovou bytostí nebo jste pracovali dohromady?
Pracovali jsme dohromady, vodník nám pomáhal s úkoly

Jak hodnotíte výkon průvodců - pohádkových bytostí?
Celou dobu nás prováděl vodník a bylo to prima

Doporučili byste Creative world dalším rodičům? Proč ano, proč ne.
Ano, ale předem doporučuji promyslet si s dětmi, co všechno chcete absolvovat, protože se aktivity se pohybují v rozmezí od 45-129 Kč a celková částka pak může vyšplhat.

Co vás rodiče nejvíce nadchlo, co jste si užili?
Líbila se mi velmi přátelská atmosféra, která se nesla celým parkem, z aktivit poznávání per ptáků a hmatové hádanky.

01.07.2015 22:56
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion