NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
kva0450

Registrace: 31.03.2016

Bydliště: Ostrava

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1MATĚJOVA AKROBACIE


MOJE HODNOCENÍ: 95%

Kniha Matějova akrobacie obohatila nejen náš sportovní život. Děti se naučí věřit svému tělu, důvěřovat rodičům, radovat se spolu s rodiči, co všechno dokážou. Během her i akrobatických cviků se nasmějete. Všechny cviky jsou jednoduše a srozumitelně popsány a nakresleny, děti také motivuje celkový příběh a názvy cviků. Takové "Nosolechtací salto" je u mých synů favorit. Knihu doporučuji všem hravým rodinám.

Narazili jste na cviky, které vám nešly, nebo jste se báli je zkoušet?
Během týdenního cvičení jsme chtěli vyzkoušet i ty nejtěžší cviky. Stále jsme se ale nedopracovali k cviku "Zdárec salto" a "Salto o zeď". Je to náš cíl na další měsíc.

Byly pro vás cviky dostatečně a srozumitelně popsány? Pokud ne, uveďte, prosím, které.
Menší problém byl u cviku "Žebřík", kde není popsáno, jak dostat dítě zpět z ramenou na zem. Při prvním pokusu pomohl dolů tatínek, pak jsme si se synem domluvily postup, jak dolů. U cviku " Nosolechtací salto", který je u mých synů hodně oblíbený zase není napsáno, jak dostat dítě zepředu na ramena. Pro rodiče s většími a těžšími dětmi to nebude úplně lehký úkol.

Jaký cvik nebo hra se vašim dětem líbily nejvíce?
Určitě "Nosolechtací salto" a vlastně všechny procvičovací hry a cvičení, zvláště, když jsme si mohli vyměnit role.

Je cena knihy 329 Kč v obchodech (v internetových obchodech kolem 249 Kč) přiměřená?
Měla jsem v plánu koupit si tuto knížku, protože se o pohybové aktivity dětí zajímám a pracuji s nimi. Takže bych koupila i za tuto trošku vyšší cenu. Zpracování knihy je ale velmi pěkné a kvalitní.

Zajímala by vás podobná knížka s Matějem o józe?
Určitě. Máme doma několik knih s tématikou dětské jógy, Lalijógy, kartičky a pexeso.

Jaké pohybové aktivity mají vaše děti nejraději?
Téměř jakékoliv. Chodíme na cvičení dětí s rodiči v Sokole, plavání, učím syny bruslit, hrajeme i s manželem fotbal, hokej, před chvílí jsme v našem malém bytě házeli míčem (naštěstí bez rozbití okna), synové se občas perou, takže jsme pořídili boxerské rukavice a dali rvačkám trošku pravidla,...

Upřednostňujte cvičení doma podle knížek a videa nebo vedené lekce s jinými dětmi? Uveďte důvod proč
Mám ráda obojí. Doma nebo na zahradě se tempo a čas cvičení a hry řídí zájmem a zaujetím mých dětí. Jsem lektorka, trenérka a učitelka pohybových aktivit. Většinou vím, jak dítě daný cvik naučit. U vedených lekcí zase motivuje zaujetí ostatních dětí, radost se přenáší na všechny přítomné.

Slyšeli jste nebo máte zkušenost s jógou s dětmi?
Se syny cvičíme jógu doma, od září povedu kroužek jógy u synů v mateřské škole. Také jógové cviky zařazuji při tréninku v tělocvičně krasobruslařů. Absolvovala jsem seminář u Hanky Luhanové z Lali jógy.

Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
Zpracování je kvalitní, promyšlené řazení cviků, ilustrace, které se dětem líbí. Zařazení příběhu dělá z knížky víc než jen knihu se cviky.

Ocenili byste kartičky s jednotlivými cviky?
Kartičky s jógovými cviky, které máme doma jsou praktické. Takže i u této knihy by byly fajn. Lépe se pokládají na zem (knížka se někdy zavírá). Můžete si libovolně seřadit cviky a pak nacvičit představení nebo vylosovat náhodně cvik.

27.04.2016 20:27
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion