NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
klarkakrejcova0

Registrace: 19.11.2015

Bydliště: Skuteč

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1NOVÉ ŠKOLNÍ BATOHY BOLL


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Díky bedernímu a hrudnímu popruhu a reflexním prvkům se batoh pohodlně a bezpečně nosí. Výhodou jsou i kapsy na sešity, takže se ušetří hmotnost desek na sešity a zároveň nehrozí poničení sešitů například penálem či svačinovým boxem. Batoh také disponuje síťovanými kapsičkami, které usnadňují udržování pořádku. Měla jsem jako učitelka možnost porovnat hmotnost batohu s ostatními dětmi ve škole a je nesrovnatelně lehčí oproti aktovkám "klasického typu". Také je mnohem skladnější a nezabírá tolik místa na odkladišti aktovek u družiny a v uličce při zavěšení na lavici.

Vaše dítě chodí od začátku roku do školy s naším školním batohem. Rádi bychom znali Váš názor, jak jste s ním spokojeni Vy jako rodiče a jak je s ním spokojen Váš školák/školačka. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a velice si ceníme této úzké spolupráce. Předem děkujeme!
Z batohu jsme nadšení! Jde perfektně nastavit tak, aby synovi dobře seděl. Díky bedernímu a hrudnímu popruhu se synovi pohodlně nosí. Výhodou jsou i kapsy na sešity, takže se ušetří hmotnost desek na sešity a zároveň nehrozí poničení sešitů například penálem či svačinovým boxem. Vyzkoušeli jsme také reflexní prvky. Cizí maminka u školy chválila, že byl syn krásně vidět už z dálky, když za tmy přijížděla autem ke škole. Batoh má také věkově neutrální vzhled, takže věřím, že synovi dlouho vydrží. Měla jsem jako učitelka možnost porovnat hmotnost batohu s ostatními dětmi ve škole a je nesrovnatelně lehčí oproti aktovkám "klasického typu". Také je mnohem skladnější a nezabírá tolik místa na odkladišti aktovek u družiny a v uličce při zavěšení na lavici. Jako učitelka budu rozhodně Boll doporučovat váhajícím rodičům.

Otázky na rodiče:

Školní batoh BOLL disponuje zádovým systémem, který umožňuje přesné nastavení batohu podle anatomie Vašeho dítěte, tj. nastavitelnost délky zad, délky ramenních popruhů, v kombinaci s bederním popruhem. Využili jste to? Upravovali jste nastavení zad batohu?
Anatomické nastavení jsme využili a průběžně upravujeme podle potřeby. Výhodou je, že syn si zvládne pohodlně nastavit ramenní popruhy i délku bederního a hrudního popruhu zcela sám, což se hodí, když se během dne změní teplota a je potřeba odložit bundu a tím se změní potřeba dotažení popruhů. Považuji za důležité, aby měl syn správně nastavený batoh, protože má sklony k nesprávnému držení těla.

Využíváte bederní popruh batohu, který při správném používání dokáže rozložit až 70% váhy batohu na bedra a odlehčit tak páteři?
Bederní popruh využíváme, syn si zvykl na zapínání již u dětského batůžku Boll a syn si chválí, že díky zapnutému bedernímu popruhu není batoh tak těžký.

Jak jste spokojeni s velikostí batohu a vnitřním členěním (počet a umístění kapes, vnitřní pořadač na sešity)?
S členěním jsme moc spokojení. Je velice intuitivní a ač je syn chaotik, díky vnitřnímu členění batohu vlastně ani nemá moc šanci mít v aktovce nepořádek. Velikost batohu je přiměřená, pohodlně se tam vejde veškeré učení a v případě potřeby i náhradní oblečení.

V jakém stavu opotřebení je batoh po téměř ročním každodenním používání? (zodpověditelné až po roce…)
Batoh vypadá stále skoro jako nový. Přisuzuji to velmi kvalitnímu zpracování a využití kvalitních materiálů.

Plánujete, že i další rok bude Váš školák/školačka batoh využívat? Využijete „rostoucí“ funkci?
Určitě plánujeme využití i v následujících letech. Batoh má nadčasový vzhled, takže si dovedu představit, že by se mohl synovi stále líbit i ve vyšších ročnících.

Jste s batohem spokojeni a doporučili byste ho svým známým?
S batohem jsme velmi spokojeni a rozhodně jsme ho doporučili nejednomu známému. Jako učitelku mě s dotazem na aktovku oslovilo i několik rodičů a Boll s čistým svědomím doporučuji.

Otázky na školáky:

Jak se Ti batoh nosí? Zapínáš si při nošení oba popruhy, tj. hrudní popruh na ramenou a bederní popruh pod pasem?
Batoh se nosí suprově. Většinou zapínám oba popruhy, ale někdy si nechám ten horní rozepnutý.

Vkládají se Ti do batohu všechny Tvé školní potřeby snadno a máš v nich přehled? Přál by sis ještě nějakou další kapsu, kapsičku nebo další vybavení batohu?
Věci se mi do batohu dávají snadno a mám v nich docela pořádek. Kapes je dost, ale byla by bezva blikačka. Do školy hlavně přes zimu chodíme po tmě, takže blikačka by bylo dobré vylepšení.

Co se Ti na Tvém batohu nejvíc líbí? Co Ti na něm nejvíc vyhovuje?
Batoh se mi líbí celý. Nejlepší jsou vnitřní kapsy, kapsičky a taky zapínací popruhy. Díky tomu můžu s batohem pohodlně jezdit do školy na kole a batoh mi nikam nepadá.

Co bys na svém batohu změnil, kdybys byl výrobcem školních batohů?
Batoh se mi takhle líbí, jen bych přidal tu blikačku.

Do které třídy školák chodí? Do školy a ze školy chodíte pěšky, autobusem nebo autem?
Syn chodí do druhé třídy. Do školy chodíme většinou pěšky, od jara pak na kole a výjimečně autem.

Bydlíte ve velkém městě nad 40 000 obyvatel, v malém městě od 10 000 do 40 000 obyvatel nebo na venkově a v malém městě do 10 000 obyvatel?
Bydlíme v malém městě se zhruba pěti tisíci obyvatel.

24.04.2022 21:27
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion