NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
kajka19830

Registrace: 08.04.2015

Bydliště: Kobeřice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1SILIKONOVÉ KORÁLE MAMA CHIC


MOJE HODNOCENÍ: 95%

S korálky Mama Chic jsem velmi spokojená hlavně díky praktičnosti. Korálky jsem nenosila jen na krku, ale díky zapínání se dají lehce kamkoliv připnout (autosedačka, kočárek, na ucho od kabelky, madlo u skříně....), takže využití je široké. Materiál je velmi příjemný, heboučký. Pokud bych měla korále kupovat, zvolila bych výrazné barvy. My jsme k testování obdrželi korále matných barev a bylo vidět, že pokud má dcera v dosahu jiný pestřejší předmět, zaujal ji více.

Jak hodnotíte materiál?
S materiálem jsem nadmíru spokojená, korále jsou heboučké a na dotyk velmi příjemné. Se všemi, kdo měl možnost si u nás vyzkoušet korále, jsme se shodli, že jsou na dotyk uklidňující i pro dospělé.

Jak hodnotíte barvy výrobku?
Dostali jsme růžovo-fialovo-šedou variantu, což jsou barvy mi příjemné a oblíbené. Pro mne jsou opravdu CHIC, ale musím říci, že dcerce by se asi líbily více barvy pestřejší.

Zaujetí dítěte: Jak reagovalo vaše dítě na výrobek?
Z počátku bylo zaujetí opravdu velké. Později, pokud jsme využívali korálky jinak než na krku, tak dávala dcera přednost pestřejším předmětům. Pokud mám korále na krku, k čemuž jsou vlastně určené, dcerka se pěkně s nimi zabaví (tahá, cucá je, okusuje, přendává z ruky do ruky, zkoumá kuličky).

Praktičnost a užitečnost: V jakých situacích jsou vám korále pomocníkem?
První den jsem si říkala, že to zapínání na korálcích je úplně zbytečné (přetáhnu je přes hlavu zapnuté), dva zbytečné plastové kousky, které kdyby tam nebyly, jsou korále 100% bezpečné. Pak jsem názor změnila, díky zapínání jsme je mohli kamkoliv zavěsit a rozšířit využití (na kočárek, autosedačku, na ucho kabelky, na madlo od skříně....). Takže hodnotím jako velmi praktické!

Cena vzhledem k užitku: Pořídila byste si výrobek za jeho cenu (350 Kč)?
určitě

Věk dítěte (měsíce):
6 měsíců

Barva testovaných korálků:
růžovo-fialovo-šedé
28.06.2015 22:38
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion