NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
jance0

Registrace: 22.10.2018

Bydliště: praha

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1KRÉM PRO MALÉ I VELKÉ SPORTOVCE ZITENAX ACTIVE


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Zitenax Active je účinný bojovník s ekzémy alergického původu nejstarší dcery i opruzeninami nejmladší dcery. Je dobře vstřebatelný a nezanechává mastnou pokožku, což je při sportu důležité. Vůně je velice jemná, což je dobře - pokud výrobek nápadně voní, pak je jasné, že parfém bude dráždit více už tak podrážděnou pokožku. Obal je zapamatovatelný, ale barevně podobný jako jiný krém. Balení je optimální - vejde se všude, jeho spotřeba není vysoká. Zároveň by bylo vhodné doplnit ještě dvěma velikostmi (menší a větší). Pokud bude možná dostupnost jen v lékárně, pak je to škoda, protože se o výrobku dozví a koupí ho mnohem méně lidí, než kdyby se prodával i v drogeriích. Název výrobku je pro nás zatím nezapamatovatelný. Krém máme zatím měsíc, ale velká zatěžkávací zkouška nastane za pár dní, kdy si ho dcery berou na 14 denní tábor. No a po něm na týdenní koňský tábor, tak jsme zvědaví :)

Jak se Vám líbí obal Zitenax® ACTIVE? Zaujme Vás v prostředí lékárny/obchodu? Je obal zapamatovatelný?
Obal je líbivý, ale nápadně připomíná krém Neutrogena. Možná je to jen dojem, ale hned po doručení jsem měla pocit, že obal už znám.

Jak se Vám líbí samotná tuba? (Klipové víčko/nepraská/je měkká/obsah se dá dobře „vytlačit“?)
Ani po pádu víčko neprasklo, "panty" víčka dobře drží a nepřetrhly se. Tuba je měkká a bez námahy se dá krémpasta vytlačit. Praktická by byla možná dírka na švu konce tuby, aby se jí dala prostrčit karabina a spolu s dalšími potřebami zavěsit třeba na batoh.

Jak se Vám líbí konzistence přípravku (nemastná, jemná)?
Konzistence je příjemná - nestéká a ani není moc tuhá. Při větším množství se rychle bílý film zanechaný na kůži rozmaže.

Jak se Vám líbí složení a také, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku?
Složení je pro nás optimální - dcery s citlivější pokožkou, sklonem k atopii a alergií na kathon nemají na přípravek žádnou reakci, což se často nestává :) Lehoučká vůně připomíná dceři vůni opalovacího krému.

Jaký sport/aktivitu provozují Vaše děti nejčastěji?
Atletika, jízda na kole, jízda na koni a běhání všeho druhu :)

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu...)
Větší množství krému zanechá bílý film, který se ale překvapivě snadno rozetře do kůže.

Při výskytu podráždění/zarudnutí/opruzení pokožky - jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba ke zlepšení?
Například na zadeček nejmladší dcery stačila jedna dávka ke zklidnění.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Očividně se přípravek rychle vstřebává do pokožky, protože i když se kůže ihned po natření namočí, krém se nevymývá, ve vodě nezůstává mastný film, na pokožce se neobjevují bílé skvrny.

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Určitě. Jen je na obalu zavádějící švýcarská vlajka - držitele patentu a ochranné známky.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos? Doporučená cena v lékárnách je 200,-Kč za 50ml balení a využili byste i jinou gramáž přípravku (raději menší/větší)?
Vhodný by byl prodej nejen v lékárnách, ale i v drogeriích, kam míří většina z nás - zákazníků. Do lékárny zákazník míří až s problémem. Toto balení je optimální pro jednoho na delší dobu. Na týdenní pobyt by stačilo i poloviční skladnější balení a naopak na delší dobu pro větší rodinu, jako je u nás, by naopak bylo lepší větší balení s pumpičkou (podobně jako u nivey). Cenu bych lehce snížila třeba na 180 Kč.

Kdo u Vás v rodině využil Zitenax Active nejvíc a proč?
Nejstarší nejsportovnější dcera, která má velmi citlivou pokožku a alergii na kathon.

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy před sportovní aktivitou jako ochranu pokožky? S jakým výsledkem?
Preventivně jsme ho nepoužívali. Tak jako většina Čechů řešíme problém, až nastane.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Ne, možná nezapamatovatelný název (člověk se snaží alespoň podle Zyrtecu).

Co se Vám na Zitenax® ACTIVE líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte svým známým/kamarádům/kolegům?
Účinnost, roztíratelnost. 5 - pokud vyloženě netrápí přátele nějaký problém s kůží a nesvěří se, pak je pravděpodobnost malá, že budeme probírat a doporučovat krém, "co by kdyby...".

Když vyhledáváte informace o kožních problémech – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
žádný konkrétní web- prostě google, případně řešíme na alergologii a dermatologii.

30.07.2021 10:22
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion