NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
hakanka0

Registrace: 18.11.2014

Bydliště: Chrudim

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1KREATIVNÍ KRABIČKA ANI-MUK


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Krabička Ani-Muk s tématem Detektivové a padouši naše kluky moc zaujala. Líbí se mi rozmanitý obsah krabičky - myslím, že se chytne každé dítě, aktivity jsou rozmanité. V krabičce je opravdu všechno, takže nemusíte shánět tužku, nůžky či provázek a můžete hned začít s krabičkou pracovat. Za nás dáváme velkou jedničku :-)

věk dítěte:
8 let (+ bratři skoro 5 a 1,5)

holka/kluk:
kluk

téma krabičky:
detektivové a padouši

Pracovalo dítě s Ani-Mukem samo, nebo jste vyráběli dohromady?
obě varianty, ale spíš sám/ s bratry

Bavily dítě všechny sady? Která bavila nejvíce?
ano bavilo ho vše, největší úspěch mělo tajné písmo, díky baterce s ultrafialovým světlem

Kolik času dítě nad tvořením strávilo? Dokončilo všechny sady?
3 hodiny, vše ještě nemáme, ale určitě se k práci s krabičkou vrátíme

Vědělo si dítě s postupem rady, byly návody srozumitelné?
ano, návody byly srozumitelné

Jak hodnotíte z pohledu maminky téma krabičky? Naučilo se, dozvědělo se Vaše dítě něco nového?
Téma krabičky se klukům líbilo. Máme doma detektiv kit, který má některé aktivity podobné. Tom znal šifrovací kolečko, tajné písmo (ale pomocí citronové šťávy), sestavovaní identikitu bylo na jiném principu. Líbí se mi, že identikit je barevný a papír je volen tak, že se samolepky dají několikrát odlepit a znovu použít. Líbí se mi hra s výrazy tváře. U hry měli oba kluci problém, že nestíhali házet a včas klopit kelímek, hráli jsme tak, že "přiklápěč jsem byla já. Myslím, ale, že je to otázka cviku. Myslím, že pokud by kluci neměli detektivní sadu od Ježíška, byli by z Ani-Muk ještě nadšenější, takhle dost věcí už znali, ale přesto je testování moc bavilo.

Koupila byste Ani-Muk pro své dítě, event. někomu jako dárek? Proč ano, proč ne?
Ano, sada se mi líbí. Kupovala bych tématicky dle zájmu dítěte. Pokud bych kupovala častěji pro své děti, uvítala bych, kdyby byla možnost koupit "odlehčenou" sadu (bez nůžek, papíru apod.), přece jen patery další nůžky doma tak úplně nepotřebujeme. Úplnost sady je ale prima, pokud je sada určena např. na dovolenou. Trochu mě odrazuje i poštovné, pokud bych objednávala, snažila bych se spojit s někým, s kým bych se mohla o poštovné podělit. U předplatného bych se trochu bála témat, myslím, že naši kluci jsou zvídaví, ale některá témata je moc neberou (móda, apod.), pokud by ale témata byla "klučičí" bylo by příjemné se nechat překvapit. Moc by se nám líbili krabičky na téma různých pokusů (výroba krystalů, jednoduché elektrické pokusy, apod.).

Máte nějakou připomínku, návrh k testované krabičce?
Líbili by se mi samolepky přímo určené k opakovanému odlepování a přilepování, ale nevím, zda je to reálné z ekonom. důvodů. Naši kluci by určitě přivítali i víc teorie (slova jako "daktiloskopie" mají velké kouzlo), ale ta jde v každém případě dohledat na internetu.

26.06.2015 21:37
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion