NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
eliflori0

Registrace: 01.04.2015

Bydliště: Kvasice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1SILIKONOVÉ KORÁLE MAMA CHIC


MOJE HODNOCENÍ: 95%

Byli jsme se synem Michaelkem vybráni pro testování korálků Mama Chic. Stále Michaelka kojím a často se nosíme v nosítku. Také si spolu hráváme před usínáním a kdekoli jsme a tulíme se. A u toho všeho nám korálky asistují a vytváří důvod k legraci i vzájemné hře. A kromě toho jsou skvělým dárkem pro spolumaminky a jejich děťátka.

Jak hodnotíte materiál?
Zcela vyhovující

Jak hodnotíte barvy výrobku?
Nám by se nejspíš líbila modrá či jiná, ale fialková se nám také velice líbila .. na webových stránkách jsme se dívali i na jiné barevné kombinace a rozhodně bychom si vybrali!! A ne jedny další korálky :)

Zaujetí dítěte: Jak reagovalo vaše dítě na výrobek?
V prvé chvíli byl velice překvapený, co to má maminka na sobě, protože šperky u mě jen tak Michaelek nevídá. Poté ale následoval rychlý chvat a díky ne příliš pevnému zapínání, byly korálky dole. A tak jsme si vytvořili vlastní korálkovou aktivitu "strhni mámě korálky dřív, než uběhne 5 vteřin" :) a ta nás pobaví zákonitě vždy a všude :)

Praktičnost a užitečnost: V jakých situacích jsou vám korále pomocníkem?
Dva týdny před vyhlášením testování mě začal Michaelek u kojení nepříjemně kousat. Tentokrát už zcele sebevědomě a vědomě.. Korálky nám pomáhají při kojení, protože kromě štípaní a kousání se může soustředit i na jejich strhávání a to je panečku legrace!

Cena vzhledem k užitku: Pořídila byste si výrobek za jeho cenu (350 Kč)?
Rozhodně bych si jej pořídila. A ne jen sobě. Je to skvělý tip na dárky pro další maminky a jejich děťátka. Vlastně brzy budu hned jedny objednávat.

Věk dítěte (měsíce):
11 měsíců

Barva testovaných korálků:
fialová
29.06.2015 18:48
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion