NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
ela660

Registrace: 13.10.2017

Bydliště: Praha 11

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1DĚTSKÉ ŠTÍTKY LABELMANIA


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Základní balíček štítků, který obsahuje zhruba stejný počet samolepících a nažehlovacích štítků, pokryl potřeby jednoho dítěte navštěvující lesní školku, a pár kroužků, naprosto bez problémů. Pro školkové dítě jsou podle mé zkušenosti vhodné spíše nažehlovací štítky, které zajistí, že domů ze školky přinese všechno správné oblečení i tatínek. Možnost výběru barev, typu písma a obrázku podle mého názoru napomáhá identifikaci dítěte se štítkem a tak jej pak dítě snadno rozpozná.

Typ testovaných štítků:
Balíček samolepících a nažehlovacích štítků v jednotném designu.

Jak jste se zorientovali na webových stránkách, jak se Vám tvořilo? Dokázali jste využít všechny možnosti konfigurace štítků?
Celý design jsem tvořila s dcerou, která si vše zvolila sama. Řekla bych, že prošla všechny možnosti a lehce se v nabídce zorientovala. Webovky hodnotím jako užitelné i pro šestileté dítě, což je při tvorbě štítků velká výhoda.

Jak hodnotíte celkový design, barvy, písma a obrázky?
Nabídka barev a obrázků je velmi pestrá. Tento fakt ocenila hlavně dcera, která se při výběru kombinace barev, typu písma a obrázku opravdu vyřádila. Pro mě jde spíše o nadstandard, který ale opět zdůrazňuje fakt, že jde hlavně o štítky, které využívá dítě samotné. Oceňuji také, že barvy odpovídají barevnosti dětských věcí a štítek tak nepůsobí jako pěst na oko pro nevhodné zvědavce.

Nechali jste své dítě samo vybrat vzhled, nebo jen obrázek, který bude mít na štítku?
Ano, dcera vše zvolila sama.

Jak hodnotíte způsob komunikace našeho e-shopu od chvíle objednání do momentu doručení výrobku?
Nemám výhrad, vše v pořádku.

Jaké byly Vaše první dojmy, když jste obdrželi balíček se štítky?
Byla jsem překvapená reálným množstvím štítků. Z čísel na webu jsem si to neuměla představit. Líbí se mi pestrost barev. Také jednoduchý návod na použití mě při prvním prohlédnutí mile překvapil.

Byl pro Vás postup aplikace štítků srozumitelný a snadný?
Ano, popsané postupy jsou srozumitelné a jasné. Samolepící štítky jsem aplikovala snadno a rychle. Časově a prostorově náročnější je aplikace nažehlovacích štítků. Zde jsem narazila snad na jedinou potíž. Nažehlovala jsem štítky na vše, co dcera nosí do školky a běžně užívá v týdnu na kroužkách (plavky a taneční piškoty). Zhruba po týdnu jsme zjistili, že z jednoho trika štítek odpadl. Vzhledem k tomu, že se jednalo o triko z merino vlny, je možné, že jsem při nažehlování použila nižší teplotu a tak se nedokonale přilepil. Ocenila bych proto blíží info pro nažehlování na různé látky. Možná při nižší teplotě je třeba přidržet delší čas. Tento fakt jsem zohlednila z celkovém hodnocení.

Jaký ohlas Vašich dětí vzbudily štítky po jejich aplikaci? Přinesly z dětského kolektivu nějaké postřehy?
Nepostřehla jsem nic výrazného. Jen dcera sama chodila s nápady, kam chce štítek dát a postupně jsme podle jejích přání přidávali.

Jak hodnotíte trvanlivost aplikovaných štítků. Je pro Vás důležitá odolnost vůči vodě a vysokým teplotám?
Potřebovala bych více času, abych se moha vyjádřit k trvanlivosti. Nalepovací štítky po třech týdnech drží jako přibité a to musím přiznat, že u jedné láhve jsme nedodrželi doporučený postup a užívali ji dříve, než po 48 hodinách. Nažehlené štítky z velké části drží tam, kde mají. Osobně mě milé překvapil štítek na plavkách, který po dvou lekcích a následném namáčení stále drží. Odolnost vůči vodě je priorita. Označili jsme například pláštěnku, podsedák a to jsou věci, které se užívají i v deštivém počasí. Při omývání například láhve na pití musí štítek také držet na svém místě. U nažehlovacích štítků o teplotě a vodě není třeba ani mluvit...oblečení se pravidelně pere.

Zaznamenali jste během testování konkrétní případ, kdy Vám označení Vašich věcí zabránilo jejich ztrátám či záměnám?
Nezaznamenala, ale tento faktor byl pro mě při výběru předmětů k označení velmi významný. Přemýšlela jsem, které věci mohou zůstat někde bezprizorně a štítek by mohl pomoci k jejich vrácení.

Doporučili byste naše výrobky Vašim přátelům?
Ano, konkrétní podobu balíčku s ohledem na věk dítěte.

Jaké štítky jsou pro Vás nejlépe využitelné?
Nažehlovací. Dcera dochází do lesní školky a tak jsem hlavně značila oblečení. Samolepek bylo pár na věci každodenně užívané. Ty mám ale dál schované pro příští rok, kdy jsem si jistá, že je využijeme při nástupu dcery do školy.

Jaký je Váš celkový dojem z tohoto testování? Co byste změnili, co Vám nevyhovovalo. Vaše návrhy a postřehy jsou pro nás velmi důležité.
Šlo o mé první testování, jsem spokojená. Změnila bych asi délku testování. Takhle jsem schopná hodnotit výběr designu, aplikaci, ale o trvanlivosti budu schopná mluvit za delší čas.

16.11.2017 00:19
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion