NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
dotegg2

Registrace: 08.06.2015

Bydliště: PRAHA 7

Vložených aktivit: 1

Testovaných produktů: 1SAKYPAKY - ČESKÉ SEDACÍ VAKY


MOJE HODNOCENÍ: 80%

SakyPaky KECKA má originální vzhled, který je spíše určený asi pro mladší věkovou kategorii a děti. Často výrobky na trhu, cílené pro děti, jsou za hranicí kýče. Tento prvek je naopak velmi vkusný, přitom pro děti velmi poutavý. Výborně se na ní leží, sedí..Díky tvaru a velikosti si možná KECKA říká o trochu větším prostoru. Pro někoho možná drobná nevýhoda je, že se nedá změnou polohy zmenšit "do koutu". Ale na druhou stranu, kdo si KECKU koupí, nebude jí určitě schovávat, naopak bude tou pomyslnou "třešinkou na dortu" každého interiéru.

Jak se Vám líbí název značky SakyPaky?
vtipný, dobře zapamatovatelný :-)

Jak se vám líbí design vaku?
Klasická kecka je klasika, designová stálice. Použít ji na sedací vak je skvělý nápad. Bude dobře vypadat v jakémkoliv mladistvém interiéru, rozhodně má širší záběr než sezóně modní dětské potisky. Dětem vydrží bez problémů do teenagerovských let:-).

Co říkáte na provedení (hledisko materiálu a kvality)?
Materiál na kecce je odlišný od sedacích vaků jiných výrobců, co znám. Je méně lesklý, méně klouzavý, na tělo příjemnější. Jeho kvalitu, odolnost a čištění jsme ještě nestihli otestovat. Všimla jsme si, že na jiné SakyPaky je použitý i jiný materiál, někdy je i s PVC zátěrem. Jestli je to pro kecku výhoda nebo hendikep nedokážu po tak krátkém čase posoudit.

Jak reagovaly děti na nový vak?
S velkým nadšením :-). Pár dní jsme museli každý večer vymýšlet důvody, proč mají spát ve své posteli nikoliv na kecce:-)

Jak jste doma vak využili?
Do dětského pokoje pro chvíle odpočinku i nějaké to řádění :-)

Oceňujete u našich vaků jejich bezpečnost? Tím máme na mysli bezpečné uzavření plnícího otvoru s kuličkami dvojitým zipem.
Ano. Naprosto skvělý vnitřní límec za prvním zipem, který určitě zpříjemní případné doplňování náplně.

Je pro vás důležité, že jde o český výrobek? Dáváte českým výrobkům přednost?
Kvalita a design jsou pro nás spojité nádoby. Pokud se navíc jedná o český design a českou výrobu, rozhodně tento produkt upřednostníme.

Koupili byste si vak i vy sami?
Cena sedacích vaků obecně není vyloženě malá. V naší domácnosti je máme ale opravdu rádi, rádi je také používáme do návrhů interiérů. Takže ano, koupili. :-) Kecka musí být asi pro cílového zákazníka srdeční záležitostí, nekupuje si jen sedací vak, ale výrazný solitér - "sochu", takže cena oproti běžnému tvaru a designu je v tomto zohledněna.

Líbil by se vám vak podle vašeho návrhu? Třeba jako dárek pro někoho z rodiny? https://www.sakypaky.cz/vyroba-originalniho-sedaciho-pytle-sakypaky/
Určitě je skvělé mít tuto možnost a dovedu si představit, že bych jí někdy mohla využít a navolit si barvičky podle libosti. Mít vlastní etiketu a udělat si tak ze svého sedacího vaku originál se mi moc líbí. Jednoduché, ale velmi efektní)))).

Jak se Vám líbilo balení vaku, ve kterém jste Váš SakyPaky dostali?
spíše tu slevu...

Přišel Vám obal poškozený nebo silně znečištěný?
Obal byl v pořádku.

Voněl vak, když k vám dorazil?
aha....tak to jsem si nevšimla .-)

Udělejte průzkum v okruhu svých známých a rodiny, který z vaků by si vybrali z naší nabídky na www.sakypaky.cz? Zpracujte prosím do jednoduchého přehledu.
Myslím, že se obecně více líbily jednobarevné vaky, popř. s jednoduchým grafickým designem (puntíky). Zaujala i umělecká grafika. Vaky s výrazně dětskými potisky se možná líbily (hl. dětem), ale asi by si je nekoupili...(rodiče)....;) I když vzhled těchto vaků lze snadno vyměnit díky dodatečnému vnitřnímu obalu vložce. Upřednostňovali také spíše klasické tvary (kanafásek), popř. želvu, žiži....a pak taburety. "Křesílkové" tvary tolik úspěchu neměly.

Orientovali se vaši známí dobře na našich stránkách při výběru vaku? ANO x NE
ano, výborné je měnění barev ilustračního obrázku dle škály barev v nabídce.

Při nákupu vaku uvítáte raději slevu 15 % z nákupu nebo originální termohrnek zaÚPLNĚdarmo? (prosím tuto otázku zodpovězte i v rámci průzkumu u svých známých)
spíše tu slevu...

24.05.2017 23:02
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion