NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
cobaltino0

Registrace: 20.06.2014

Bydliště: Jičín

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1DĚTSKÉ ŠTÍTKY LABELMANIA


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Skvělý pomocník do školek, škol a na tábory. Zvlášť pokud nakupujete oblečení stejné jako jiné maminky (LIDL apod.) ;-) Štítky jsou opravdu odolné. Doufám, že se bude rozšiřovat nabídka obrázků, aby pokryla i značky v šatně většiny mateřských školek! Pak bychom se stali pravidelnými zákazníky!

Typ testovaných štítků:
Malý LabelMania balíček (samolepky i nažehlovačky)

Jak jste se zorientovali na webových stránkách, jak se Vám tvořilo? Dokázali jste využít všechny možnosti konfigurace štítků?
Na mobilu i na pc jsem se na stránkách zorientovala dobře. Jen taková maličkost, kterou bych ocenila - kdyby v náhledu výrobku (v celkovém přehledu) byly rovnou uvedeny i ceny a počty kusů. Takto člověk musí neustále rozklikávat a vracet se zpět, aby mohl porovnat jednotlivé produkty. Naopak informace o tom, že se nálepky dají použít na brusle nebo penály, atd. je podle mne zbytečná. Nevidím jediný důvod, proč by třeba malá nálepka nemohla být použita na helmu (pro starší děti je méně nápadné označení jistě vítané), tak jak je psáno u velké. Tvořilo se velmi snadno, oceňuji, že výsledek je stále na očích, ikdyž se roluje dolů. Pro starší děti (do školy) bych jistě využila více řádků, takto jsme si vystačili s jedním.

Jak hodnotíte celkový design, barvy, písma a obrázky?
Celkový design je povedený, množství barev na výběr je dostačující. Styly textů jsou podařené - myslím že jich je tak akorát, aby člověka nezahltily. Největší výtku mám k obrázkům. Některé jsou opravdu pěkné, jiné trochu kýčovité. Ale hlavně postrádám typické motivy, co mívají děti ve školkách - kdybychom mohli zvolit stejný obrázek jako má starší v šatně ve školce, bylo by to úplně dokonalé! (pro představu a inspiraci uvádím motivy z naší školky, které v nabídce nejsou: třešně, srdce, sluníčko, hříbek, hlemýžď, žába, jablko, domek, plachetnice, čtyřlístek, hvězda, parník, kapr, mrak, pastelka, zvonek, myš, kačenka, hruška, lístek, švestka, duha, kniha)

Nechali jste své dítě samo vybrat vzhled, nebo jen obrázek, který bude mít na štítku?
Vybírali jsme s oběma kluky - vybírali jak motiv, tak všechny barvy. Museli se shodnout na jednom jediném designu, takže bylo variant postupně asi osm :-D

Jak hodnotíte způsob komunikace našeho e-shopu od chvíle objednání do momentu doručení výrobku?
Perfektní! Nevím nakolik to bylo způsobeno tím, že jsme testovací zákazníci, ale nemám si nač stěžovat!

Jaké byly Vaše první dojmy, když jste obdrželi balíček se štítky?
První dojem byl ze zásilky dobrý, škoda že se mi při odlepování samolepky ze zadní strany setřel celý potisk na palec (viz foto) Je to taková drobnost, ale u firmy, která prodává odolné samolepky to bylo trochu překvapení :-D

Byl pro Vás postup aplikace štítků srozumitelný a snadný?
Byl srozumitelný. Snadný byl v případě samolepek. Nažehlování mininažehlovaček bylo trochu drama, jestli se mi to povede do těch míst, kam jsem chtěla :-D

Jaký ohlas Vašich dětí vzbudily štítky po jejich aplikaci? Přinesly z dětského kolektivu nějaké postřehy?
Oba kluci byli ze štítků s motivem nadšení. Ty bez motivu je až tak nezaujaly, ale každopádně ví, že je to jeho jméno, takže si věci určitě pozná.

Jak hodnotíte trvanlivost aplikovaných štítků. Je pro Vás důležitá odolnost vůči vodě a vysokým teplotám?
Praní na 40° a sušičku na program bavlna zvládly nažehlovací štítky bez sebemenší známky opotřebení.

Zaznamenali jste během testování konkrétní případ, kdy Vám označení Vašich věcí zabránilo jejich ztrátám či záměnám?
Dojem byl dobrý - vše bylo dobře zorganizováno, komunikace ze strany realizačního týmu byla perfektní. Trochu nám testování zkomplikovala týdenní nemoc celé rodiny, takže v koncovce bych ocenila flexibilnější termín odevzdání. Ale chápu, že výsledky testování jsou potřeba co nejrychleji uveřejnit. Trochu jsem měla problémy s nahráváním fotek - některé se mi nahrát nepovedlo.

Doporučili byste naše výrobky Vašim přátelům?
Ano

Jaké štítky jsou pro Vás nejlépe využitelné?
Myslím že ty kulaté a čtvercové s motivem - motiv je ta největší přednost štítků. Malé jednořádkové štítky s motivem jsou na dost aplikací příliš dlouhé. Škoda že čtvercové a kulaté štítky nebyly součástí sady.

Jaký je Váš celkový dojem z tohoto testování? Co byste změnili, co Vám nevyhovovalo. Vaše návrhy a postřehy jsou pro nás velmi důležité.
Dojem byl dobrý - vše bylo dobře zorganizováno, komunikace ze strany realizačního týmu byla perfektní. Trochu nám testování zkomplikovala týdenní nemoc celé rodiny, takže v koncovce bych ocenila flexibilnější termín odevzdání. Ale chápu, že výsledky testování jsou potřeba co nejrychleji uveřejnit. Trichu jsem měla problémy s nahráváním fotek - některé se mi nahrát nepovedlo

14.11.2017 19:18
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion