NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
blamka0

Registrace: 02.02.2017

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1BOBOBOX


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Myslím, že Bobobox je výborný námět buď na dárek k narozeninám apod. nebo když člověk nechce kupovat dětem nesmyslné hračky nebo sladkosti. Je to dárek pro celou rodinu a jeho hodnotu vidím zejména v tom, že "nutí" rodiče trávit čas se svými dětmi (není to pro samostatnou činnost dětí - nebo je, ale až v pozdějším věku - dospělý musí minimálně přečíst instrukce). Činnosti jsou však jednoduché a podle mého názoru je s větší či menší dopomocí zvládnou i děti lehce pod tři roky.

Jaký je věk dětí, se kterými jste Bobobox testovala?
dcery - 2r4m, 4r

Jaké jste měla očekávání od Boboboxu?
Čekala jsem od Boboboxu kreativní činnosti pro malé děti. Byla jsem zvědavá, jakým způsobem jsou jednotlivé činnost zpracovány, typ obrázků, druhy činností,...zkrátka jsem chtěla srovnat Bobobox a klasickou výtvarku a praktické činnosti ve škole na prvním stupni.

Jak Bobobox naplnil očekávání, se kterým jste do testování šla?
Vesměs naplnil. Překvapilo mě, kolik činností tam bylo - čekala jsem 3-4. Mile mě překvapila hra se slepičkami, ta měla u mých dětí velký úspěch. Moje děti rády něco vyrábí, a tak jsme si to užily. Možná bych čekala i nějaké malování (mokré - vodovky apod. - ale chápu, že pro výrobce by to bylo složité)

Jak probíhal proces vyrábění aktivit? Popište krok po kroku od obdržení boxu po dokončení aktivit (prosíme co nejdetailněji).
Děti chtěly vyrábět už když zjistily, že něco takového máme doma. Postupně jsme splnili všechny úkoly. Holky se střídaly podle toho, co se jim líbilo a co zvládly. Jsou ještě malé, proto jsme nepostupovali podle pohádky, ta je příliš nezaujala. Nicméně samotný skřítek Bobo se jim velice líbil!!! Nejprve jsme modelovaly s mladší dcerou kuřátka, já jsem dělala kuličky a ona je dávala dohromady a připojovala korálky. Dále jsme hrály hru se slepičkami (starší vybarvovala), ta měla velký úspěch. Určitě ji budeme hrávat dál :).Potom jsme sely obilí, opět s mladší dcerou, protože starší to už dělala ve školce. Dále jsme vyráběly ovečky. Z těch měly holky obrovskou radost, pěkná grafika :) a vlny se mohly uňuchňat :). Dále jsme zdobily vajíčko puntíky, to starší dceru moc nebavilo, ale mladší se vyžila. Kuřátko - stojánek jsem vystřihovala já, ani starší dcera by ještě takové tvary nevystřihla. Mladší lepila peříčka. Nakonec jsme vyráběly věneček s oběma dcerami.

Jaké emoce při vyrábění výrobků děti projevovaly?
Radost, veselí, těšily se z toho, že se jim něco povedlo. Emoce pouze pozitivní :).

Co byste od Boboboxu očekávala v případě, že byste ho chtěla předplatit?
nižší cenu.... Ještě jednu poznámku - lepidlo sice pěkně drželo, ale na poslední činnost už jsme musely využít vlastní (boboboxové došlo). Je ale fakt, že holky lepily trochu víc, než bylo nutné.

V čem vám Bobobox pomohl?
nedokážu říct, jestli nám v něčem "pomohl"...strávily jsme s holkama u vyrábění radostné společné chvilky, čehož si cením.

V čem vám Bobobox nepomohl?
nevím, co bych zde uvedla18.04.2017 22:20
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion