NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
barucha0

Registrace: 08.12.2015

Bydliště: Praha 9

Vložených aktivit: 1

Testovaných produktů: 1MAKABOX


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Líbilo se mi, že aktivity byly opravdu vhodné už od 3 let - zaujaly i mladšího syna. Zároveň bylo u všech aktivit dost materiálu a hlavně obrázkových předloh pro obě děti, takže se u vyrábění nemusely hádat - to jsem dost ocenila. Když srovnám s krabicí Pikle z pytle, ta byla opravdu pro jedno dítě, což při sourozencích není moc praktické. Tvoření s Makaboxem jsme si moc užili, děkujeme!

Jak Vaše dítě na box reagovalo?
Nadšením, že budeme dělat něco výtvarného, nového. První dojem z Makaboxu je moc pěkný, materiál je zabalený do průhledných celofánových sáčků, takže se tím děti probírají s výkřiky "jééé" :-). Velký rozdíl v prvním dojmu oproti krabičce Pikle z pytle, kde je materiál v neprůhledných papírových sáčcích, takže první otevření krabice žádné nadšení nevyvolá.

Pracovali jste s MAKABOXem společně? Kolik času jste nad aktivitami společně s dětmi strávili?
Většinou společně, vyráběli jsme s tříleťákem a šestileťačkou, takže mladší potřeboval trochu pomoct. Děti využily materiál dost tvořivě i mimo návod, po spotřebování papírů s předlohami malovaly a vysypávaly na další papíry vlastní obrázky... Celkem bych čas odhadla na cca 3 hodiny, rozdělený asi do tří dnů.

Jak hodnotíte téma boxu a časopisu? Dozvědělo se nebo naučilo se Vaše dítě něco nového?
Téma vyrábění dobře zastřešuje, spojuje. Nového se asi nic nedozvěděli, ale třeba technika s barvením chameleona barevnými kousky papíru byla pro nás všechny nová a rádi jsme ji vyzkoušeli.

Věděli jste si s postupem rady? Jsou návody srozumitelné?
ano

Která aktivita děti nejvíce bavila?
Pískové obrázky a hlavně magnetky - protože zůstanou na lednici:-)

Jak hodnotíte vzhled a obsah časopisu Chápadlo?
Časopis je pěkný bonus, příběh z časopisu aktivity dobře spojuje.

Koupili byste MAKABOX pro své dítě, nebo někomu jinému jako dárek? Proč ano, proč ne?
Pro své dítě asi ne, není pro mě úplně přesvědčivý poměr cena-výkon. Možná jsme na to příliš tvořivá rodina... Jako dárek docela pěkné, možná.

Jaké téma MAKABOXu by Vaše děti ocenily?
Celkem jakékoli, záleží spíš na výtvarných technikách - děti ocení nejvíc, pokud je v krabičce něco, co dosud neznají, nezkoušeli, což z této krabičky byla vlastně jen jedna aktivita.

Jaké výtvarné techniky Vás baví nebo co byste si rádi vyzkoušeli?
viz výše

Chybělo Vám v boxu něco? Je něco, co byste změnili?
Dřevěná káča byla příliš křehká a drobná, dětem se s ní špatně manipuluje, zvlášť mladší ji vůbec neuměl roztočit. Držátko se zlomilo ještě při prvním zkoušení, takže už pak úplně dobře nefungovala. Jinak nám nic nechybělo, spíš přebývalo -nevíme, na co bylo pravítko:-). Moc nezaujaly barvné lupy, se kterými se nedá nic dalšího dělat, než přes ně koukat. Možná je ještě rozstříháme a využijeme k nějakému skládání nebo tvoření samotné barevné fólie. Taky by bylo praktičtější, kdyby lupy nebyly sepnuté k sobě...

06.07.2016 11:23
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion