NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
alka750

Registrace: 29.11.2017

Bydliště: Vodňany

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Děkuji za dceru možnost otestovat sadu Instantní Patchwork.Sada je parádní,má spostu částí,včetně šitíčka.Šití polštářku dceru velmi zaujalo a zabavila se tím celé odpoledne.Měla velkou radost,že se naučila novou techniku a přišla i na chuť šití.Polštářek má nyní jako dekoraci v pokojíčku a každé návštěvě se jím chlubí.Všem vřele doporučuji.:-)

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Patchwork se mi velmi líbí,techniku jsem zanla,ale vyzkoušenou jsem ji neměla.Takže určitě byla důvodem k testování,abych techniku viděla na vlastní oči :-)

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
Eshop je přehledný a orientovala jsem se dobře a snadno.Ano,vše mi bylo jasné.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Vzory se mi líbily.Je tam spoustu nabídek a jeden vzor je hezčí než druhý.

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Sada byla v pořádku,myslím,že bublinková obálka stačí.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Obsah sady splnil očekávání.Ano,je to hezké dárkové balení,líbilo se mi.

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Příběh jsem s dcerou četla,je to další zajímavost navíc.

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Návody na šití znám,postup mi byl jasný.I mé 12 leté dceři.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Prošili jsme,nic jsme nevynechali.

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Šicí potřeby máme,je ale milé,že bylo součástí balení.Úplně to stačilo,to základní tam bylo.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Dcera šila ručně,v životě mockrát nešila,ale hodně jí to bavilo a zaujalo ji na celé odpoledne.Myslí,že teď bude šít častěji,už chtěla koupit další :-)

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Určitě si ho necháme,dcera by ho nedala :-)

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
S cenou souhlasím,odpovídá kvalitě a množství věcí.

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Název je výstižný,zaujal mě hned.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Třeba nějakou pohádkovou postavičku nebo ovoce.

Slyšeli/četli/viděli jste?
Super,jsem ráda,že dcera mohla sadu otestovat,byla nadšená.

03.04.2018 13:25
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion