NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
aga052

Registrace: 19.06.2015

Bydliště: Praha 11

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

SPORTOVNÍ KOČÁREK BOB


MOJE HODNOCENÍ: 85%

Nejlepší kočárek na inline brusle a běh. Jede téměř sám. Je lehký a přesto, že se nedá nastavit rukojeť, výška kočárku je vhodná jak pro postavu 160 cm bez bruslí, tak pro člověka vysokého 180 cm na bruslích. Hůře se s ním manipuluje v malém obchodě. Nelze položit až do lehu a nelze zvednout nohy do vodorovna. Nevešel se do malého výtahu. Má však perfektní stříšku (s okénkem) a vzadu za hlavou lze otevřít větrání, takže na dítě i velmi dobře vidíte. Rychle jej složíte a rozložíte (2 pohyby). Kočárek je vhodný pro bruslaře a běžce - opravdu na tyto aktivity není lepší! Moje 77letá babička se nabídla, že vezme ven mého syna. Chtěla jsem jí dát syna do našeho kočárku, ale ona že né - chce prý také vyzkoušet ten "nový" BOB Ironman. Babička přišla z hodinové procházky úplně nadšená. Prý lepší kočárek nezná! Nemusí se vůbec namáhat, protože jezdí úplně sám - nemusí ho vůbec tlačit. Teď nás přemlouvá, ať ho koupíme:-).

Věk dítěte:
8 měsíců

Typ kočárku:
BOB IRONMAN

Jak hodnotíte design a provedení kočárku?
Černožluté provedení je pro tento typ kočárku dobré - jelikož je dobře vidět a při rychlejší jízdě na inline bruslích je to třeba. Kočárek je róbusní a nevešel se do malého výtahu v paneláku (naštěstí máme i druhý velký výtah, takže jsem neměla problém).

Jaký komfort poskytoval kočárek dítěti?
I když syn ještě nesedí, sporťák mu byl pohodlný. Kočárek je možné sklopit do 25 stupňů. Samozřejmě lepší by bylo, kdyby jej bylo možné sklopit až do lehu, avšak synovi to nečinilo žádné potíže a bezvadně se v kočárku i vyspal. U kočárku také nemůžete zvednout nohy - ale syn je ještě malý, takže nedosáhne až dolů a v podstatě měl tedy nohy vodorovně. Větší dítě, zas nohy v rovině nepotřebuje, takže také nehodnotím záporně.

Jak se s kočárkem manipulovalo při jízdě ve městě i v terénu?
Kočárek je róbusní. Pokud tedy ráda nakupujete v malých obchůdcích, pak pro Vás kočárek není, jelikož mezi regály neprojedete. Ve velkém obchodu typu hypermarket, drogérie problémy nebyly. Na terén jsou také lepší jiné kočárky, například se širšími pneumatikami. Avšak na hladkém chodníku jsem lepší kočárek nezažila, jezdí téměř sám!!!

Popište jak jste byla spokojená s kočárkem při chůzi, běhu, jízdě na bruslích...
Pokud jste sportovní maminka/tatínek a milujete jízdu na bruslích či běh, pak si musíte koupit BOB IRONMAN - neexistuje na tyto aktivity lepší kočárek. Poprvé od porodu jsem si opravdu zabruslila a nemusela jsem se díky kočárku vůbec omezovat. Všechny kočárky, které jsem vyzkoušela před tím, mě při bruslení brzdili a musela jsem vynakládat velkou námahu - bruslení mě pak nebavilo, jelikož to bylo namáhavé a zmizel požitek z jízdy. To je však s kočárkem BOB IRONMAN úplně naopak - díky tomu, že jede téměř sám, jsem měla chuť jet rychleji a rychleji:-). O bezpečnost syna jsem se nebála, jelikož kočárek má velice dobrou stabilitu a ruční brzdu.

Jak hodnotíte skladnost kočárku při přepravě autem?
Stačí 2 pohyby a kočárek je složen (do placky), další 2 pohyby a kočárek je rozložen. Vzhledem k tomu, že máme Škoda kombi, vešli jsme se do kufru s kočárkem a 3 velkými taškami bez problémů.

Doporučila byste kočárek dalším rodičům? Proč ano, proč ne.
Absolutně bych jej doporučila sportovním rodičům, kteří milují inline brusle a běhání. Pokud chodíte jen na procházky nebo po obchodech, pak pro Vás kočárek není. Není ani pro ty, co drandí stále v lese. Ale jak píši výše, pokud rádi běháte a jezdíte na kolečkových bruslích, pak si musíte koupit Bob Ironman - na tyto aktivity není lepší!

Co vás nejvíce nadchlo?
Kočárek jede téměř sám! Nemusíte se tedy při běhu a inline bruslích vůbec namáhat a bežíte/jedete jako byste ani žádný kočárek neměla (to se mi s žádným jiným nepodařilo).

Chybělo vám něco? Uvítala byste něco?
Chyběl mi na kočárku zvonek:-), ale netuším, zda se k tomu nedá třeba dokoupit. Také by byl fajn nějaký držák na pití - měla jsem ho daný dole pod kočárkem a vzhledem k tomu, že jsem dělala pauzy na pití pro syna, nevadilo mi se sehnout i pro mé pití. Také netuším, zda výrobce nenabízí něco takového.

07.07.2015 10:30
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz