NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Walca0

Registrace: 06.11.2015

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2MAMALABELS


MOJE HODNOCENÍ: 100%

S dcerkami jsme měly možnost vyzkoušet velmi líbivé a roztomilé štítky a samolepky na oblečení, boty, batůžky, lahve a všechny další potřeby, které se táááák moc rády ztrácejí a zaměňují, ať už ve školce, ve škole či na kroužcích. Bylo to prima veselé testování, které nás bavilo a především mě přesvědčilo o tom, že štítky Mama Labels jsou opravdu pěkným a atraktivním pomocníkem, které mohu doporučit všem rodičům, kteří také lítají mezi školou (školkou) a všemožnými aktivitami svých ratolestí :-)

Věk vašeho dítěte / dětí:
Eliška 6 let, Karolínka 4 roky

Typ a design vybraných etiket:
Malé kulaté samolepky na oblečení - kočička v červeném kolečku, malé čtvercové nažehlovací samolepky - králíček na žlutém podkladu, samolepky na boty - krokodýl v modrém čtverci, oválné kontaktní samolepky - design pandy

Jak na vás celkově působí firma Mama Labels (pozitiva i negativa).
Firma Mama Labels na mě působí velmi pozitivně. Přišli na trh s velmi zajímavým nápadem, který je podle mě pro řadu rodičů velmi atraktivní a usnadní jim práci. Ve svém okolí jsem se však setkala spíše s negativním hodnocením - ani ne tak firmy, jako samotného nápadu, které například někteří členové rodiny či mé kamarádky vnímají jako "zbytečně vyhozené peníze" - z úsporných důvodů raději volí popis oblečení a bot fixem na textil. Souhlasím, že štítky od Mama Labels jsou dražší variantou, ALE - jsou určitě lépe vidět než popis fixem, dítě si díky jedinečnosti designu svou věc pozná, aplikace je rychlá a nenáročná (oproti fixu, který se občas rozpíjí).

Byl pro vás web přehledný, pokud ne, uveďte, co vám přišlo nepřehledné.
Jednoduchý grafický design, ale velmi přehledný, intuitivní, neměla jsem problém s orientací na stránkách, členění jednotlivých kategorií bylo zřetelné a jasné. Velmi oceňuji dostatečné množství fotografií štítků a samolepek v reálu a také videonávody, takže jsem neměla pocit, že kupuji "zajíce v pytli".

Vybírali jste design etiket společně s dítětem? Co jej nejvíce nadchlo?
Ano, vybírala jsem s oběma dcerami, obě holčičky nadchla možnost vytvořit si štítek dle svých preferencí a samozřejmě je oslovily jednoduché a roztomilé malůvky zvířátek.

Přijde vám výběr motivů dostatečný? Jaký motiv vám případně chyběl?
Určitě dostatečný, samozřejmě děti by si dokázaly navymýšlet dalších milion designů, ale to by rodiče asi časově zničilo :-) Takže za mě akorát, nechybělo mi nic. Jediné, co mi chybělo, bylo mít možnost dát na jednu sadu štítků více variant textu (je pouze jedna).

Byl popis a postup aplikace samotných produktů dostatečně snadný?
Ano, jak jsem již zmínila, oceňuji dostatek fotografií, videonávody i popis aplikace, který je uveden nejen u samotných výrobků v nabídce eshopu, ale dostala jsem ho také v papírové variantě společně s objednanými štítky. Vše mi bylo ihned jasné.

Byl rozdíl mezi nažehlovacími a nalepovacími samolepkami na oblečení zřejmý? Napište vaši zkušenost s aplikací. Jaké oblečení či obuv jste označila.
Ano, s nažehlovacími štítky je samozřejmě více práce, avšak mám k nim o něco větší důvěru co se trvanlivosti týče, tudíž jsem je aplikovala na oblečení, které peru často (např. pyžamko do školky, trička), samolepky jsem využila spíše na svrchní oděv (bundy, svetry apod.).

Jak byste hodnotila kvalitu štítků (provedení, design, barvy, druhy a jejich aplikaci)?
Zatím netestuji dostatečně dlouho, abych mohla tvrdit, že jsou opravdu trvanlivé, ale působí na mě dojmem, že ano. Některé štítky už mají za sebou druhé praní a jsou stále jako nové. Provedení i jejich design se mi opravdu velmi líbí.

Jste spokojená s výběrem možností dopravy a platebních metod, pokud ne, uveďte, která vám chyběla.
Ano, líbí se mi více možností, zvolila jsem osobní odběr v Zásilkovně, což mi přijde jako velmi spolehlivá varianta doručení, zvláště nyní v předvánočním období, kdy bývají problémy s doručením České pošty či dalších přepravních společností. Objednávka i doručení proběhlo bez problémů a rychle.

Doporučila byste produkt dále?
Ano, určitě.

Zajímala by vás účast v provizním systému? Výrobek doporučíte svým známým a pokud nakoupí přes váš unikátní link, vy dostane z každé objednávky provizi (10%) z výše objednávky.
Nevím.

28.11.2018 20:38

KNIHY O LÉTÁNÍ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍCH


MOJE HODNOCENÍ: 95%

Je těžké vybrat dětskou knihu, která uspokojí tak náročné čtenáře, jako jsou právě děti... Srozumitelný, jednoduchý a logicky uspořádaný děj, zároveň však poutavý a atraktivní. Pěkné ilustrace a kvalitní zpracování, které vydrží i občas nešetrné listování dětských ručiček. A ještě nějaké to překvapení navíc...Za naší rodinu kniha Nelinka a jezero nádherných ploutví splňuje maximálně.

Název testované knihy / CD:
Nelinka a jezero nádherných ploutví

Věk vašeho dítěte / dětí:
5 let/3 roky

Jak vaše dítě reagovalo na knihu?
Obě naše holčičky mají knihy velmi rády, odmalička jsou na ně zvyklé, takže každou novou knihu přijmou s nadšením a zvědavostí. První dojmy byly plné radostného výskání, když na ně při listování knihou vypadla záložka ve tvaru ryby. Ač maličkost, pro nás významný detail, který dotváří celou atmosféru knihy. Příběh je hned zaujal, během čtení opravdu poslouchaly a další večer si vyžádaly pokračování.

Jaké postavy a pasáže se vašim dětem líbily nejvíce?
Protože obě dcerky mají teď "holčičkovské" období (hlavně nic, co se týká kluků :-) - a věřte, se s manželem snažíme bořit genderové stereotypy jak jen to jde :-), zaujala je hend hlavní postava Nelinky - holčičky. A poté samozřejmě Zajda, roztomilý zvířecí kamarád. Nejvíce je bavila pasáž s trhlouny, byla napínavá a lehce strašidelná.

Kde vám byla kniha / CD společníkem? Kde a kdy jste četli, poslouchali?
CD se pro nás stalo nezbytným společníkem na cesty k babičkám, které máme 200 km daleko. Zkoušeli jsme také pouštět před psaním, ale to se dětem nelíbilo, preferují čtení z knihy.

Jak hodnotíte vzhled a ilustrace knihy? Jak jste spokojeni s kvalitou provedení knihy?
První dojem z mé strany byl takový, že kniha nebude pro děti vzhledově atraktivní, protože neobsahuje typické ilustrace plné barev a dokonalých tvarů, obrázky nejsou na každé stránce. Ale opak byl pravdou. Já jsem nadšená, ne každá kniha musí být barevnou šarádou a napodobeninou "disneyovek".

Jak hodnotíte literární styl a příběh knihy?
Kniha je velmi zvukomalebná - příjemný styl psaní, dobře se čte, dětem je srozumitelná, neobsahuje žádné krkolomné věty, nelogické návaznosti apod. Příběh je poutavý, dobře členěný do kapitol. Děti nad knihou přemýšlí, otevírá jim i prostor pro vlastní fantazii.

Jak hodnotíte CD, zpracování a mluvené slovo?
Velmi příjemný hlas, vyhovující tempo. Jediná výtka je snad k formátu CD - na klasickém CD přehrávači nešlo spustit, vyžaduje MP3 audio.

Jak hodnotíte poměr kvalita/cena knížek? Je cena přiměřená? Nelinka a strom zázraků stojí 299 Kč včetně pexesa, Nelinka a jezero stojí 259 Kč a obě CD 190 Kč.
Velmi nerada hodnotím cenu vs kvalitu knih. Je mi jasné, že vynaložená práce, výdaje spojené s vydáním knihy apod. odpovídají ceně knihy a souhlasím s tím, na druhou stranu dát za dvě knihy a CD 1000 Kč je pro naší rodinu hodně, a proto vždy zvažujeme, kdy si knihu koupit a kdy pouze vypůjčit v knihovně. Cena je ale určitě odpovídající.

Uvažujete o dalším nákupu knih o létání pro své děti? Ocenili byste další navazující příběhy knih?
Ocenila, děti mají rády příběhy na pokračování, kde se postavy vyvíjejí, mění se prostředí, zažívají nová dobrodružství...

Doporučila byste knihy přátelům?
Jendoznačně.

15.06.2017 20:29
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion