NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Veronika110

Registrace: 15.06.2021

Bydliště: Osek nad Bečvou

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1CLOTINO


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Když mi razítko se samolepky přišly tak jsem v klidu přečetla návod jak na aplikaci samolepek a následně i razítka. Vzala jsem oblečení a vyzkoušela razítko. Byla jsem mile překvapená jak jednoduchá aplikace to je a jak se pěkně razítko na oblečení obtiskne. Samolepky jsou taky super. U oblečení se lepí na štítky aplikace je jednoduchá a pěkně drží. Samolepkami jsem polepila dceři i hrníček a svačinovy box. Při výběru na jejich stránkách je možné si k jménu zvolit i obrázek, takže jsem zavolala dceru prošla jsem s ní všechny obrázky a sama si vybrala který se jí líbil. Za mě je to super. Ve školce chtějí aby oblečení bylo podepsáno ať nedojde k záměně. Takže už žádné hledání fixy která půjde vidět na oblečení v horším případě se propije na druhou stranu, ale jen vezmu razítko, obtisknu a hotovo.

Proč jste se rozhodli vyzkoušet razítko na oblečení a samolepky Clotino?
Protože mám doma dceru co navštěvuje MŠ a bylo ve školce požadováno ať dceři oblečení podepíšu a paní učitelky tak věděly jaké oblečení je každého dítěte. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet razítko abych vyřešila tento problém.

Jaký je věk vašeho dítěte / dětí?
3 a půl roku a 1rok

Na co jste razítko a samolepky zatím aplikovali?
Razítko jsem aplikovala na různé oblečení jako trička,leginy, tepláky a samolepky jsem zkoušela na štítek trička, plastový hrneček a box na svačinu

Jaký jste vybrali obrázek a vybírali jste jej společně s dítětem/dětmi?
Ano, při výběru razítka jsem zavolala dceru ukázala ji postupně všechny obrázky a ona si tak mohla vybrat který obrázek chtěla.

Chyběl vám nějaký motiv nebo obrázek v naší nabídce? Pokud ano, jaký?
Za mě je nabídka obrázků dostačující. U nás frčí ledové království takže kdyby tam byl obrázek Anny a Elsy (z ledového království) tak by dcera byla určitě nadšená.

Jak se vám líbí design a provedení razítka a samolepek?
Je jednoduchý a to se mi na tom líbí. Text je pěkně čitelný a děti si mohou vybrat obrázek za mě super.

Jak hodnotíte způsob, jakým se razítko a samolepky aplikují? Potýkali jste se nějakými obtížemi nebo bylo něco nejasné?
Ne, všechno bylo uvedené na letáčku který byl součástí balení razítka i samolepek. Takže jsem v klidu přečetla návod a podle návodu aplikovala. Razítko jde pěkně natisknout na oblečení a u samolepky musí být člověk maličko zručny aby nalepil přesně tam kam chce.

Prali jste oblečení označené razítkem či samolepkami? Jak jste spokojeni s trvanlivostí obtisku razítka a samolepek po vyprání oblečení?
Ano, oblečení jsem vyprala a následně sušila v sušičce, přiznávám měla jsem obavy jak to dopadne ale vše zůstalo jako po první aplikaci. Samozřejmě jsem dodržela to že obtisk jsem nechala 24hodin zaschnout

Jak se vám líbí naše webové stránky a způsob objednání razítka či samolepek?
Webové stránky se mi opravdu moc líbí. Jsou jednoduché a přehledné. U způsobu objednání se mi líbí že nemusím vyjíždět ze stránky ale vidím co všechno si můžu k razítku ještě doobjednat.

Vyhovuje vám nabízený způsob dopravy a platby? Pokud ne, co byste změnil/a?
Vyhovuje mi. Přišlo mi to přes zasilkovnu rovnou domů, takže za mě super. Přijela milá slečna v čase který byl uvedený v sms zprávě.

Doporučili byste razítko a samolepky Clotino svým přátelům a známým?
Razítko a samolepky už doporučuji svým kamarádkam které mají děti. Jsem z nich totiž strašně nadšená. Líbí se mi to že vyberu oblečení následně vezmu razítko obtisknu a hotovo. Nemusím hledat fixy a přemýšlet čím oblečení nebo věci podepíší.

20.08.2021 15:44
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion