NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Suri0

Registrace: 05.04.2017

Bydliště: Trnávka

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 3NOVÉ ŠKOLNÍ BATOHY BOLL


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Batoh Boll vypadá po prvním školním roce používání jako nový, nejeví téměř žádné známky opotřebení. Oceňuji propracovaný zádový systém a příjemný vzhled. Cena zcela odpovídá kvalitě. Tento batoh v budoucnu určitě pořídím i druhé dceři.

Vaše dítě chodí od začátku roku do školy s naším školním batohem. Rádi bychom znali Váš názor, jak jste s ním spokojeni Vy jako rodiče a jak je s ním spokojen Váš školák/školačka. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a velice si ceníme této úzké spolupráce. Předem děkujeme!
S batohem jsme velmi spokojeni, dcera i my rodiče.

Otázky na rodiče:

Školní batoh BOLL disponuje zádovým systémem, který umožňuje přesné nastavení batohu podle anatomie Vašeho dítěte, tj. nastavitelnost délky zad, délky ramenních popruhů, v kombinaci s bederním popruhem. Využili jste to? Upravovali jste nastavení zad batohu?
Batoh jsme si nastavili podle potřeby.

Využíváte bederní popruh batohu, který při správném používání dokáže rozložit až 70% váhy batohu na bedra a odlehčit tak páteři?
Ano, dcera popruh využívá.

Jak jste spokojeni s velikostí batohu a vnitřním členěním (počet a umístění kapes, vnitřní pořadač na sešity)?
Velmi spokojeni. Všechny potřeby se do batohu bez problémů vejdou, jsou uloženy přehledně. Dcera již zcela přestala používat tvrdé složky na sešity, neboť vnitřní členění zcela zajistí, aby se sešity a učebnice nepokrčily. Tím se také snížila hmotnost naplněného batohu.

V jakém stavu opotřebení je batoh po téměř ročním každodenním používání? (zodpověditelné až po roce…)
Batoh vypadá jako nový, nejeví téměř žádné známky opotřebení. Pouze jedna vnitřní síťovaná kapsička je lehce roztržená, zřejmě od klíče.

Plánujete, že i další rok bude Váš školák/školačka batoh využívat? Využijete „rostoucí“ funkci?
Určitě budeme batoh využívat i v příštím školním roce a doufám, že i déle. Schválně jsme s dcerou vybíraly takový batoh, který by se jí mohl líbit i v pozdějším věku. Kvalita batohu zatím napovídá, že by mohl vydržet.

Jste s batohem spokojeni a doporučili byste ho svým známým?
Jsme velmi spokojeni, batoh mohu rozhodně doporučit.

Otázky na školáky:

Jak se Ti batoh nosí? Zapínáš si při nošení oba popruhy, tj. hrudní popruh na ramenou a bederní popruh pod pasem?
Batoh se mi nosí dobře. Zapínám si oba popruhy.

Vkládají se Ti do batohu všechny Tvé školní potřeby snadno a máš v nich přehled? Přál by sis ještě nějakou další kapsu, kapsičku nebo další vybavení batohu?
Věci se mi do batohu vkládají snadno, vím, kde co mám. V batohu kromě školních potřeb nosím také deštník. Kapsičky mi zatím zcela postačují.

Co se Ti na Tvém batohu nejvíc líbí? Co Ti na něm nejvíc vyhovuje?
Vyhovuje mi, že se dá zapnout v pase a nejvíce se mi líbí pěkný vzhled.

Co bys na svém batohu změnil, kdybys byl výrobcem školních batohů?
Aby lépe stál, když je naplněný. Padá dopředu, takže si ho musím o něco opřít.

Do které třídy školák chodí? Do školy a ze školy chodíte pěšky, autobusem nebo autem?
Dcera chodí do 3. třídy a chodí každý den do školy i ze školy pěšky cca 2 km.

Bydlíte ve velkém městě nad 40 000 obyvatel, v malém městě od 10 000 do 40 000 obyvatel nebo na venkově a v malém městě do 10 000 obyvatel?
Na venkově.

01.05.2022 23:48

INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 60%

Instatní patchwork je zajímavý nápad. Vzory nabízených polštářků aj. jsou krásné, veselé a neokoukané, nabídka více než pestrá, stránky přehledné. Jako tvoření s dětmi to není zcela ideální, neboť ty se podílí minimálně (vybarvování) a zbytek práce dodělává samotná matka po večerech. Výsledný ušitý povlak je hezký a po ušití přijde radost z odvedené práce, ale cena je naprosto šílená.

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Tuto techniku jsem si vyzkoušela poprvé. Chtěla jsem si to zkusit, neboť jsme s dcerou již jeden polštářek šili, ale tam šlo o mnohem jednodušší techniku.

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
E-shop je velmi přehledný, plný krásných fotografií. Popis produktu je srozumitelně a jasně uveden.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Na e-shopu je velká nabídka vzorů i barev, takže si určitě vybere každý. Spíše bych se nemohla rozhodnout po kterém sáhnu :-)

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Sada dorazila v pořádku, dodání v bublinkové obálce je dostatečné.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Krabička/sáček v které je celá sada na šití obsažená, je velmi praktická. Jelikož jsem polštářek chodila šít k rodičům, vždy jsem si látky poskládala a krabičku přenesla. Balení mě opravdu nadchlo.

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Příběh jsem nečetla, není pro mě důležitý, ale někoho to může zajímat.

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
S návodem na šití jsem se setkala prvně. Musela jsem si jej přečíst víckrát, abych jej pochopila, neboť nejsem moc zkušená v oblasti šití. Nejprve jsem se vyděsila, že to asi nedám. Ale když jsem tomu přišla na kloub, bylo to už poměrně jednoduché. Postupovala jsem přesně krok za krokem, i když kvůli technickým problémům,jsem dvě věci udělala malinko jinak.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Přiznám se, že závěrečný bod mi přišel již zbytečný a jelikož jsem šila na starém šicím stroji, který se mi neustále sekal, tak jsem již prošití vynechala, což je patrné z fotografie.

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Šitíčko doma mám, ale kpz se mi líbí. Fajn je magnetek, který v mé výbavě chyběl, udrží jehly a špendlíky pěkně po kupě. Nevyužila jsem bavlnku, nášivku a ani dřevěný přívěšek mě příliš nenadchl.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Při přihlašování k testování jsem očekávala, že půjde spíš o menší šití, které zvládnu ručně. Začala jsem přední díl polštářku sešívat v ruce, ale trvalo mi to značnou dobu. K prošívání sendviče byl již zapotřebí stroj, to si neumím v ruce představit. Takže jsem se musela přesunout k rodičům, kteří mají starý šicí stroj, a polštářek dodělat tam. Bohužel mě to moc nechytlo a doufám, že dlouho nebudu muset nic šít. Kvůli technickým problémům jsem polštářek šila asi po pět večerů vždy po hodině. Musela jsem hodně párat a znova přešívat. Kdybych měla vlastní šicí stroj, který bude tzv. dobře šlapat, bavilo by mě to určitě víc. Výsledek mě i děti potěšil, ale pro mě to bylo víc práce než zábavy.

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Jsem ráda, že máme další krásnou věc, kterou jsme s dětmi společně vytvořili. Určitě si jej necháme v dětském pokoji. Kdybych měla možnost výběru vzorů, sáhla bych určitě po jiných barvách, ale dětem se princezny a červenorůžová kombinace líbí.

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
Cena mě doslova šokovala. Přijde mi to šíleně nadhodnocené. Za 490 Kč bych si takovouto sadu určitě nikdy nekoupila. Ani po ušití se můj názor na cenu nezměnil.

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Název mě zaujal. Nevěděla jsem co si pod ním přesně představit, takže naláká k tomu, aby se člověk podíval na stránky, co to vlastně je. Výstižný mi úplně nepřijde, pod slovem instantní si představuji méně pracný.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Polštářek je fajn, do ničeho náročnějšího bych určitě nešla.

Slyšeli/četli/viděli jste?

04.04.2018 22:51

DĚTSKÉ ŠTÍTKY LABELMANIA


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Štítky LabelMania jsou vzhledově atraktivní, na výběr je dostatečný počet motivů a barev. Aplikace je snadná, pouze nažehlování štítků do užších kusů malého dětského oblečení (džíny) chce cvik. S trvanlivostí nalepovacích i nažehlovacích štítků jsem zatím spokojená, neboť odolaly mytí či praní při nižších teplotách, které běžně využívám (praní na 40°, mytí v myčce na ecopragram). Jediné co mi vadí je poměrně vysoká cena, která ale odpovídá kvalitě.

Typ testovaných štítků:
Samolepící štítky, nažehlovací štítky

Jak jste se zorientovali na webových stránkách, jak se Vám tvořilo? Dokázali jste využít všechny možnosti konfigurace štítků?
Webové stránky byly přehledné, dostatečný výběr motivů a barev štítků.

Jak hodnotíte celkový design, barvy, písma a obrázky?
Kladně, nemohli jsme se s dcerami rozhodnout, co bude nejhezčí.

Nechali jste své dítě samo vybrat vzhled, nebo jen obrázek, který bude mít na štítku?
Vybírali jsme společně s oběma dcerami a výsledek byl kompromisem.

Jak hodnotíte způsob komunikace našeho e-shopu od chvíle objednání do momentu doručení výrobku?
Bez problémů.

Jaké byly Vaše první dojmy, když jste obdrželi balíček se štítky?
Štítky se nám na první pohled velice líbily. Přišlo mi, že jich není moc, ale to bylo jen zdání, neboť při následném lepení a nažehlování jsme zjistili, že některé necháme uležet ještě na později - drobné nalepovací štítky, které se budou hodit při zahájení povinné školní docházky.

Byl pro Vás postup aplikace štítků srozumitelný a snadný?
Srozumitelný ano, snadný v případě nalepovacích štítků. U nažehlovacích štítků jsem s tím někdy trochu bojovala (např. na úzké rifle).

Jaký ohlas Vašich dětí vzbudily štítky po jejich aplikaci? Přinesly z dětského kolektivu nějaké postřehy?
Dětem se štítky na oblečení i věcech velmi líbily.

Jak hodnotíte trvanlivost aplikovaných štítků. Je pro Vás důležitá odolnost vůči vodě a vysokým teplotám?
Zatím jsem s trvanlivostí štítků spokojena. Vyzkoušela jsem umývání hrnečku v myčce na ekoprogram a štítek zůstal beze změny. Praní v pračce na 40, jež u dětských věcí využívám, také zatím štítky nepoškodilo. Uvidíme, jak dlouho vydrží. Odolnost vůči vodě je pro mě velmi důležitá, vůči vysokým teplotám již méně důležitá.

Zaznamenali jste během testování konkrétní případ, kdy Vám označení Vašich věcí zabránilo jejich ztrátám či záměnám?
Zatím ne.

Doporučili byste naše výrobky Vašim přátelům?
Po stránce kvality ano, z finančního hlediska ne.

Jaké štítky jsou pro Vás nejlépe využitelné?
Samolepicí štítky střední velikosti, drobné nažehlovací štítky.

Jaký je Váš celkový dojem z tohoto testování? Co byste změnili, co Vám nevyhovovalo. Vaše návrhy a postřehy jsou pro nás velmi důležité.
Nevyhovovalo mi nažehlování štítků na úzké dětské oblečení. Špatně se mi manipulovalo s žehličkou např. do prostoru úzkých džín vel 104, takže džíny jsem nakonec označila raději jiným způsobem. Jinak jsem byla s aplikací spokojená. Také s dostatečným výběrem barev a motivů, přehledností webových stránek a komunikací s obchodem jsem spokojená. Kdybych si však měla štítky sama kupovat, odradila by mě asi cena.

14.11.2017 23:15
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion