NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Sona19870

Registrace: 06.11.2015

Bydliště: Chýnov

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2MAGNETICKÁ DŘEVĚNÁ STAVEBNICE TEGU


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Stavebnici Tegu rozhodně doporučuji. Stavebnice je jiná než ostatní v tom, že jsou jednotlivé dílky magnetické a dá se tak skládat spoustu konstrukcí s velkou fantazií. Naše děti nejvíce bavily stavby zvířátek, také různé mosty a další konstrukce. Stavebnice je příjemné barevná. Barvy jsou netoxické, což je této stavebnice velké plus.Stavebnice u dětí rozvíjí kreativitu a motoriku. Jediné mínus je málo dílů, budeme tedy stavebnici rozšiřovat,aby bylo skládání ještě více zábavnější.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí?
8,6,4,1

Jaký je Váš celkový dojem ze stavebnice?
Výborný !!!

Jak si děti se stavebnicí hrály, co je bavilo stavět? Máte-li dvě a více dětí, prosíme uvést pro každé dítě samostatně (s uvedením věku).
Děti si stavebnicí vyhrály opravdu hodně a stále si s ní i hrají. Nejvíce je bavilo stavět zvířátka, ale také různé jiné stavby, mosty, postavy atd.

Jak byste hodnotili kvalitu stavebnice (materiál, provedení a bezpečnost dílků, jednoduchost stavění, jak stavby drží…)?
Vysoce kvalitní dřevěná ekologická a netoxická stavebnice, magnety výborně drží, stavby jsou pevné a skládání je velice zábavné. Jednotlivé díly jsou výborně zpracované, hladké, barevné.

Doporučili byste nějaké rozšíření / doplnění? Pokud ano, uveďte prosím, jaké.
Určitě více dílů- trojúhelníky, čtverce, kosé hranoly

Objevili jste něco, co dětem při hře se stavebnicí vadilo nebo čemu nerozuměly?
Ne.

Jak vyhovovala stavebnice Vám, rodičům? Chtěly děti stavět s Vámi, nebo stavěly samostatně?
Děti nejdříve potřebovaly ukázat jak stavebice funguje a poté už si s ní hrály samy.

Pokud jste byli se stavebnicí spokojeni, zvažovali byste dokoupení dalších sad pro rozšíření počtu dílků?
Určitě ano.

Je pro Vás při rozhodování o koupi stavebnice či jiné hračky důležité, za jakých podmínek se vyrábí (např. ekologie, pracovní podmínky zaměstnanců, místo/země výroby…), nebo to nemá na Vaše rozhodování vliv?
Je to rozhodně důležité.

Chcete nám vzkázat cokoliv dalšího?
Děkujeme za testování této úžasné magnetické stavebnice.

02.11.2019 18:25

MĚSÍČKOVÝ OCHRANNÝ BALZÁM


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Výborný ochranný krém pro děti i dospělé, chrání v mrazu před vyrážkou a vysušením pokožky malých dětí. Neobsahuje vodu. Výborně se vstřebává. Má zklidňující a hojivé účinky. Doporučuji, vyhovuje a velmi pomáhá.

Věk vašeho dítěte / dětí:
7,4,1

Jaký je Váš celkový dojem z používání Měsíčkového ochranného balzámu Weleda: a) jsem velmi spokojen/a; b) jsem spíše spokojen/a; c) jsem spíše nespokojen/a; d) jsem nespokojen/a
a)

Doporučil/a byste Měsíčkový ochranný balzám Weleda pro děti dalším rodičům? a) ano, rozhodně; b) spíše ano; c) spíše ne; d) ne
a)

Jak byste hodnotila vůni produktu Měsíčkový ochranný balzám Weleda? a) vůně produktů je velmi příjemná; b) vůně produktů je spíše příjemná; c) vůně produktů je neutrální; d) vůně produktů je spíše nepříjemná
a)

Do jaké míry souhlasíte s následujícím tvrzením: Měsíčkový ochranný balzám Weleda se dobře vstřebává. a) zcela souhlasím; b) spíše souhlasím; c) nemám vyhraněný názor; d) spíše nesouhlasím. e) Určitě nesouhlasím.
a)

Do jaké míry souhlasíte s následujícím tvrzením: Měsíčkový ochranný balzám Weleda dlouho vydrží, neboť produktu je třeba na namazání malé množství. a) zcela souhlasím; b) spíše souhlasím; c) nemám vyhraněný názor; d) spíše nesouhlasím; e) určitě nesouhlasím.
a)

Jak byste popsal/a hlavní benefity Měsíčkového ochranného balzámu Weleda?
Měsíčkový ochranný balzám Weleda chrání pokožku obličeje v chladném a sychravém počasí. Čistý včelí vosk a tuk z ovčí vlny vytvářejí ochrannou bariéru pleti, aniž by přípravek ovlivňoval dýchání pokožky. Ochranný účinek je zvýšen tím, že balzám neobsahuje vodu. Mandlový olej pěstí suchou pokožku a výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě má zklidňující a hojivé účinky.

Jaké jsou podle Vás nevýhody Měsíčkového ochranného balzámu Weleda?
Neznám nevýhody, zcela nám vyhovuje.05.02.2019 12:58
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion