NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Sladkovi0

Registrace: 03.04.2021

Bydliště: Olomouc

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1NOVÉ ŠKOLNÍ BATOHY BOLL


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Skvělé je členění vnitřních kapes. Batoh má dvě komory a v nich další praktické kapsičky. Ale v té větší komoře má dvě přihrádky přesně na sešity A4 (díky tomu nejsou pomačkané) a místo na svačinu a pití. To se díky těsnému prostoru nemá šanci v tašce převrhnout a vylít. Svítivě zelená barva se téměř nešpiní. Nejvíc si ale chválím zádovou oporu. Lze nastavit i pro dospělého a i pod velkou zátěží se nese opravdu dobře.

Vaše dítě chodí od začátku roku do školy s naším školním batohem. Rádi bychom znali Váš názor, jak jste s ním spokojeni Vy jako rodiče a jak je s ním spokojen Váš školák/školačka. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a velice si ceníme této úzké spolupráce. Předem děkujeme!
Školní batoh Boll 28. 4. 2022 Už je to osm měsíců, co si náš třeťaček Péťa denně vykračuje do školy se svým věrným parťákem, školním batohem Boll. Je pravda, že jeho barva – výrazná svítivě zelená, nás zprvu zarazila, ale kupodivu se vůbec nešpiní. A to si nedělám iluze o tom, kde všude se za celý den ocitne. Skvělé je členění vnitřních kapes. Batoh má dvě komory a v nich další praktické kapsičky. Ale v té větší komoře má dvě přihrádky přesně na sešity A4 (díky tomu nejsou pomačkané) a místo na svačinu a pití. To se díky těsnému prostoru nemá šanci v tašce převrhnout a vylít, jako se to mnohokrát stalo mně s vnitřně nerozděleným prostorem batohu. Nejvíc si ale chválím zádovou oporu. Jednou jsem Péťův batoh nesla ze školy, abych mu ulevila. Měl v něm všechny své sešity, které za pololetí používali. Nastavila jsem si popruhy na svou výšku, pevně utáhla popruhy a vykračovala jsem si lehce, jako kdybych ani žádný batoh na zádech neměla. Udivilo mě, jak lehce se s ním šlo a jak se váha celého batohu rovnoměrně rozložila do beder, zad a ramen. Po této zkušenosti uvažuji, že si pořídím stejnou značku batohu i do práce, jelikož v něm denně nosím cca 5 kg náklad a ulehčení zádům by mi prospělo.

Otázky na rodiče:

Školní batoh BOLL disponuje zádovým systémem, který umožňuje přesné nastavení batohu podle anatomie Vašeho dítěte, tj. nastavitelnost délky zad, délky ramenních popruhů, v kombinaci s bederním popruhem. Využili jste to? Upravovali jste nastavení zad batohu?
Ano, nastavili jsme zádový systém hned po obdržení batohu.

Využíváte bederní popruh batohu, který při správném používání dokáže rozložit až 70% váhy batohu na bedra a odlehčit tak páteři?
Ano, syn si zapíná bederní popruh svědomitě.

Jak jste spokojeni s velikostí batohu a vnitřním členěním (počet a umístění kapes, vnitřní pořadač na sešity)?
Batoh má dvě komory a v nich další praktické kapsičky. Ale v té větší komoře má dvě přihrádky přesně na sešity A4 (díky tomu nejsou pomačkané) a místo na svačinu a pití.

V jakém stavu opotřebení je batoh po téměř ročním každodenním používání? (zodpověditelné až po roce…)
Batoh nejeví skoro žádné známky používání. Pouze pár žmolků na vnitřní, nejnamáhanější straně popruhů.

Plánujete, že i další rok bude Váš školák/školačka batoh využívat? Využijete „rostoucí“ funkci?
Určitě ano. Nejen ten příští :)

Jste s batohem spokojeni a doporučili byste ho svým známým?
Ano, jsme spokojeni. Pevná záda, pěkný design, opravdu prostorný.

Otázky na školáky:

Jak se Ti batoh nosí? Zapínáš si při nošení oba popruhy, tj. hrudní popruh na ramenou a bederní popruh pod pasem?
Synovi se nosí dobře. Zapíná si oba popruhy. Velmi svědomitě :)

Vkládají se Ti do batohu všechny Tvé školní potřeby snadno a máš v nich přehled? Přál by sis ještě nějakou další kapsu, kapsičku nebo další vybavení batohu?
Žádná další kapsa není potřeba.

Co se Ti na Tvém batohu nejvíc líbí? Co Ti na něm nejvíc vyhovuje?
Lehkost nošení.

Co bys na svém batohu změnil, kdybys byl výrobcem školních batohů?
Neměnil by nic v tento moment.

Do které třídy školák chodí? Do školy a ze školy chodíte pěšky, autobusem nebo autem?
3.třída. Dojíždí autobusem, vlakem a občas i autem.

Bydlíte ve velkém městě nad 40 000 obyvatel, v malém městě od 10 000 do 40 000 obyvatel nebo na venkově a v malém městě do 10 000 obyvatel?
Ve velkém městě. Olomouc.

29.04.2022 19:43
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion