NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
RadkaH0

Registrace: 15.03.2018

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2ORIGINAL SPROUT


MOJE HODNOCENÍ: 90%

S kondicionérem jsme byli všichni velice spokojení. Jeho aplikace je snadná a i jeho vymývání z vlasů je rychlé. Šampón je složením i balením dobrý, ale nepění a tím pádem se hůř aplikuje. Oba výrobky velice hezky voní a vlasy jsou po nich hezké a dobře se upravují.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí? Které výrobky testujete?
Dcery 7 a 3 roky. Testujeme šampón a kondicionér.

Aplikace a následná péče se Vám zdá jednoduchá nebo moc zdlouhavá?
Šampón se hůře aplikuje. Moc nepění a tím pádem se s ním hůře pracuje. Kondicionér se aplikuje dobře a i jeho vymývání je velice dobré. Aplikace výrobků se prodlužuje jen o složitější práci se šampónem.

Který z výrobků se Vám nejvíce v domácí rutině osvědčil jako pomocník?
Nejvíce se nám osvědčil kondicionér.

Jsou vlasy po užívání výrobku znatelně lesklejší, jemnější, méně se cuchají? Je následná úprava vlasů jednodušší?
Vlasy jsou po použití výrobků krásné, jemnější, voňavé, dobře se upravují.

V porovnání s jinou kosmetikou, jak dlouho Vám vydržel jeden produkt?
Balení s pumpičkou je velice praktické. Lépe se přípravky dávkují a tím pádem by měly déle vydržet. Toto ale nemůžeme zatím pořádně posoudit, protože jsme výrobky ještě nespotřebovali :)

Jak na Vás působí, že kosmetika není BIO, ale Vegan, a je to čistá kosmetika bez zbytečných chemických složek?
Že je kosmetika vegan je jen velkým přínosem.

Voní Vám tato kosmetika?
Tato kosmetika nám velice voní a ještě pár dní po použití vlasy hezky voní.

Kosmetika je vhodná i pro miminka. Přišlo Vám složení v pořádku i pro citlivou miminkovskou pokožku?
Složení výrobků mi přišlo vhodné i pro miminka.

Je pro Vás důležité, že je kosmetika z bylinek? Vidíte v tom pozitiva nebo negativa?
Výrobky z bylinek mám raději, a tak složení kosmetiky z nich vnímám vždy pozitivně.


30.11.2019 17:49

INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Sady nachystané k přímému tvoření mám ráda, protože nemusím nic chystat. Sad na různé ruční tvoření (výroba zvířátek, přívěšků apod.) je kupa ale na šití jsem ještě nikde neviděla. Instantní patchwork mě hodně bavil. Člověk si vyzkoušel něco nového a vytvořil si hezký polštářek. I dceru to zaujalo a sledovala mě při šití. Zatím se vyřádila jen na nášivce a nejspíš jí pořídíme sadu na šití - vymaluj džungli a ušij!

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Patchwork se mi jako takový velice líbí, ale zatím jsem na něj nenašla odvahu a ani jsem detailně nevěděla, jak na něj :) Celkově ale se šitím začínám a tak jsem to všechno spojila do jednoho.

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
E-shop na mě působil nejdříve trošku nepřehledně a hlavně se bílé menu na pozadí po načtení stránky ztrácelo. Ale jakmile jsem sjela níže a tím se menu posunulo, tak už bylo čitelné. Jinak je web přehledný a popis produktu srozumitelný. Z popisu je jasné co bude sada obsahovat.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Nabídka e-shopu je docela pestrá.V každé kategorii bych si nějaký vzor vybrala.Určitě bych doplnila nějaké vzory s květinami např. levandule, vlčích máků.

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Obálka byla doručena v pořádku. Bublinková obálka byla na jednom místě trošku poškozená, ale samotná sada byla v pořádku.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Sada splnila očekávání, ale kdybych si ji měla koupit, tak si vyberu sadu: vymaluj džungli a ušij, protože ta by dceru více bavila.Balení je povedené a klidně bych sadu takhle zabalenou dala i jako dárek :)

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Příběh jsem si přečetla jako první a zaujal mě. Je hezké, že tam ten příběh je. Člověk si aspoň může přečíst, jak vznikají některé dobré projekty.

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Návod na šití byl pro mě prvním uceleným návodem, protože se šitím víceméně začínám resp. se šitím kompletní věci. Postup mi byl celkem jasný. Jen po prvním přečtení jsem bojovala trošku s bodem č. 6. Kombinace obrázku s textem mi přijde jako dobrý nápad, protože je návod díky tomu hezky názorný. Bez obrázků by to bylo aspoň pro mě vše obtížnější.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Závěrečné prošití polštářku se mi líbí a proto prošití ještě dodělám.

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Základní šicí potřeby doma mám, ale i tak se mi instantní KPZ libí, protože takhle mám vše dopředu už nachystané a jen si beru co potřebuji. Uvítala bych nějaký ten špendlík navíc.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Šila jsme na malém šicím stroji. Samotné šití mě bavilo, ale měla jsem problémy s trháním dodané nitě. Možná to bylo jen mojí nezkušeností, ale i při dobrém nastavení napětí nitě se mi občas trhala. Šití mě zaujalo a určitě si sem tam něco jednoduššího ušiji. Dcera už hlásila, že jsem rozchodila šicí stroj a můžu jí konečně šít oblečky pro panenky :) Jak dlouho mi šití trvalo netuším (jen šití 4 hodiny?opravdu těžko říct), ale skrz problémy s tou nití déle než by asi člověk čekal.

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Ano jsem ráda, že mám vlastnoručně ušitý polštářek a nechám si ho. Bude mít čestné místo na gauči v obýváku :)

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
Cena mi přišla na první pohled vyšší, ale teď mi přijde přiměřená.

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Po prvé jsem přemýšlela, co se za tím přesně schovává :) Název mi přijde celkem výstižný. Vše mám nachystáno a jen to dám dohromady.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Na vyzkoušení asi ani ne, protože prostírání bychom moc nevyužili. Časem by bylo asi fajn si vyzkoušet i něco většího.

Slyšeli/četli/viděli jste?
O instantním patchworku jsem viděla zmínku už před testováno na dětech, ale už si nevybavím, kde přesně :(

08.04.2018 21:14
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion