NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Qualka0

Registrace: 16.03.2017

Bydliště: Praha 6

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1BOBOBOX


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Na Bobobox jsme byly opravdu hodně zvědavé. Vyrábění nás baví, ale vystřihovánky z Médi Pusíka nás nebaví :) Už na začátku se mi líbila maličkost, jako je jméno na krabici. 6 úkolů hezky zvládla moje 4 letá dcera, ale samozřejmě s mou pomocí. Měli jsme velikonoční téma a bylo to opravdu super. Bála jsem se, že to bude jen o vystřihovacích úkolech, ale my jsme modelovaly, lepily a také zasely travičku :) Má to ještě své mouchy - v hlíně nestály ovečky, protože miska byla moc mělká a při jednom úkolu se psalo o stojánku na vajíčko, které tam nakonec nebylo. I přes tyhle drobnosti jsme z toho nadšení a opravdu reálně uvažujeme, že si to předplatíme :) Je to šest úkolů a zvládly jsme tři úkoly za den a trvalo nám to několik hodin. Super! Moc děkujeme a držíme Boboxu palce! Tak jen dát o sobě více vidět, 500 lidi na Facebooku je málo, je potřeba to začít více marketingově podporovat:) Ráda případně s propagací pomůžu :)

Jaký je věk dětí, se kterými jste Bobobox testovala?
4 roky

Jaké jste měla očekávání od Boboboxu?
Dobrá kvalita, kreativnější než jiné boxy nebo sady pouze jen na malování či stříhání. Plný box věcí vzhledem k vysoké pořizovací ceně.

Jak Bobobox naplnil očekávání, se kterým jste do testování šla?
6 úkolů se mi zdálo málo, ale po otevření jsem byla překvapená, jak propracované a nápadité jsou. Byla tam modelína, pěstování velikonoční travičky nebo lepení. Cena opravdu odpovídá provedení a kvalitě.

Jak probíhal proces vyrábění aktivit? Popište krok po kroku od obdržení boxu po dokončení aktivit (prosíme co nejdetailněji).
Přečetly jsme hlavní dopis a také rozpis úkolů, ale výběr jsem nakonec nechala na dceři, protože ta se hned hrnula do těch nejzajímavějších - zdobení vajíčka a věnečku. Vždy jsem jí k danému úkolu přečetla příběh :) Každý úkol trval cca půl hodinky, postupovaly jsme dle návodu a opravdu si užívali propracované provedení úkolů.

Jaké emoce při vyrábění výrobků děti projevovaly?
Dcera byla nadšená materiály, které se při vytváření použivaly. Například hlína a semínka na zasetí nebo peříčka na lepení kuřátka.

Co byste od Boboboxu očekávala v případě, že byste ho chtěla předplatit?
Očekávala bych propracovanost úkolů, které si určitě výrobce vyzkoušel. Našli jsme několik chyb, což by mě za plnou cenu celkem mrzelo. Ovečky nestojí v mělké misce s hlínou nebo při úkolů s vajíčkem se psalo o stojánku, který tam nakonec chyběl.

V čem vám Bobobox pomohl?
Ráda s dcerou něco vytvářím a Bobobox vám dá nejen materiál, ale také skvělý nápad, který prostě nemáte. Je to rozmanité a vyzkoušely jsme si na tom různé aktivity.

V čem vám Bobobox nepomohl?
Hodně ůkolů bylo stříhacích a dcera prostě zatím stříhat přesně neumí, takže to bylo vše na mně :)31.03.2017 22:39
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion