NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
Pzaf0

Registrace: 26.02.2017

Bydliště: Praha

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Se Zitenaxem jsem byla velmi spokojená a s čistým svědomím ho mohu jedině doporučit. Do druhého dne si hravě poradil se začervenalým zadečkem a po jeho pravidelném používání se již problémy nevrátily. Krém je jemný, nemastný, lehce se roztirá a po jeho nanesení na pokožce zůstává jemný film, který na zadečku skutečně vydrží. Při dalším prevalování se tak zadeček lépe otírá a je po celou dobu chráněný. Krém určitě budu používat i nadále. Cena je sice maličko vyšší, ale vzhledem k tomu, že krému je k ošetření třeba skutečně jen maličko, vydrží skutečně dlouho.

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal se mi líbí, ale přijde mi nevýrazný. Hodně přípravků má obal v kombinaci bílé a modré barvě. V lékárně by mě pravděpodobně nezaujal. Volila bych výraznější barvu obalu. Například oranžovou, žlutou či světle zelenou.

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba je praktická, krém se dá dobře vymačkat. Sice jsem se ještě nedostala "na dno" tuby, neboť krému stačí použit skutečně malinko, ale vzhledem ke konzistenci krému, se domnívám, že nebude problém ani s vymačkáním zbytku obsahu tuby. Zavírání a otevírání je snadné a dá se zvládnout i jednou rukou :-) Tuba se dá postavit na víčko, krém tedy není třeba nijak složitě vymačkávat.

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Co se týká konzistence krému, krém je jemný, lehký, nemastí a lehce se roztírá

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Nejvíce (krom účinku samozřejmě :-)) si na krému cením jeho složení. Krém je bez přidaných parfemací a parabenů.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Krém je lehce roztíratelný a k ošetření pokožky ho stačí skutečně jen trošička. Oproti přípravku, který jsme dosud používali, je ho třeba přibližně 1/3. Malým množstvím krému pokryjete skutečně velkou plochu zadečku.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Obě moje děti vždy trpěli a trpí na opruzeniny. Hned první den testování jsem zkusila natřít krém na začervenalý zadeček a skutečně krém pomohl. Problém odezněl do druhého dne zcela. Zkoušeli jsme několik přípravků, ale většinou problém jen zhoršily. Začervenání se zhoršovalo až postupně přešlo v opruzeninky. Jediné, co nám dosud pomohlo, byl krém od Weledy, ale museli jsme ho aplikovat skutečně často, přibližně každou hodinu během dne. O to více mě překvapilo, že Zitenax nejen zafungoval, ale že zafungoval skutečně rychle a že ochrana působí déle. Po 13 dnech používání, již zadeček natirame jen při prebalování a problém se zatím neobjevil

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Po nanesení krému se zadeček lépe otírá

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Je to pro mne příjemné překvapeni a cením si toho. Je super vědět, že i u nás se vyrábí produkty svědomitě a kvalitně.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Cena je maličko vyšší, ale vzhledem k tomu, že krému je k ošetření třeba skutečně malinko, balení vydrží dlouho a cenově to vyjde stejně, jako kdybych kupovala levnější produkt častěji. Konkurenční produkt, který jsme dosud kupovali, jsme museli kupovat každých 14 dni až 3 týdny. U tohoto produktu jsem za 14 dni nevyuzila ani polovinu 100 ml balení.

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
50 a 100 ml balení mi zcela vyhovuje. Případně jako cestovní bych ocenila třeba 30 ml

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Ano, určitě

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Ne

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
Nejvíce se mi líbí účinek, složení a konzistence krému. Určitě přípravek kamarádkám doporučím. Jsem z testování velmi mile překvapena. 10

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Na opruzeniny trpíme již od narození. Objevují se minimálně 2x do měsíce a začervenání častěji. Poslední dobou se to trošku srovnalo, ale první měsíce byly šílené. Nejprve jsem se snažila poradit si sama a po poradě s lékárníky vyzkoušela hned několik přípravku, ale bohužel byly opruzeninky tak časté a výrazné, že jsme museli i k dětskému lékaři - přikládali jsme zelený čaj a natirali speciální vodičkou. Co nejvíce jsme se snažili nechat zadeček větrat a přebalovali jsme téměř každou hodinu.

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
Hledám přes Google, nemám žádný konkrétní web oblíbený

09.04.2018 20:13
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz