NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Potocka0

Registrace: 25.08.2015

Bydliště: Kutná Hora

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 2MAPY MOJE ČESKO


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Moc hezký nápad, domů by se nám líbila bez výhrad. Testovaly ji ale děti ze čtvrté třídy v hodinách vlastivědy a pracovních činností. Dětem se práce s ní líbila moc. Testování přišlo až ve chvíli, kdy učivo opakují, ale i tak našly prima využití. Třídní učitelka také uvítala s nadšením a do testování se se pustila s dětmi. Využití je opravdu široké v rámci zlepšení - pro školy - by byl opravdu lepší pevnější materiál - např. pro skládání krajů a práci s nimi delší dobu a opakovaně, v rámci skupinek, reportáže o krajích, pak společné napojování, spolupráce krajů, cokoliv, možností je spousta a děti i učitelé uvítají cokoliv, co je takto praktické, domyšlené a všeobecně využitelné :-)

Je pro Vás při koupi důležité, že jsou mapy vyráběny v Česku a v chráněné dílně?
Hodně důležité úplně ne, ale je to určitě fajn plus při rozhodování, zda ano či ne.

Líbí se vám ekologické balení mapy? Změnili byste něco ohledem balíčku?
Balení je hezké a praktické.

Bavilo děti mapu skládat a šla Vám snadno nalepit?
Skládání mapy bylo možná to nejlepší :-) Děti bavilo moc!

Kam jste ji umístili a proč?
Děti spolu s třídní učitelkou umístily mapu na tvrdší papír a do rámu na zeď ve třídě. Proč ne za zeď přímo? Děti se i se třídou stěhují a až ji nebudou potřebovat k výuce, mohou ji využít u další třídy. Lepení přímo na zeď ve škole není úplně praktické.

Jaké další využití kromě výletně-vzpomínkového pro mapu najdete?
Určitě při výuce, opakování učiva o ČR.

Od a do jakého věku dětí je podle Vaší zkušenosti mapa nejvhodnější?
Myslíme, že ji mohou různými způsoby využít opravdu všichni cca od 3 let výš :-)

Jak na mapu reagovaly děti, co s ní začaly dělat v nesloženém a pak v nalepeném stavu?
Děti samozřejmě začaly mapu hned skládat, zkoušet špendlíčky a odlepovat lepící část vzdadu :-))) Prostě proběhlo zkoumání ze všech stran. Mapa se samozřejmě moc líbila a určitě ji přivítali s velkým nadšením.

Máte náměty na jakékoli zlepšení?
Možná pro školy jinou variantu, pevnější materiál, co překližka a na ní korek? Nebo něco podobného? Aby měly děti více prostoru pohrát si s s jednotlivými kousky víc, mohly pracovat ve skupinách a pak se vzájemně napojovat a doplňovat , aby materiál víc vydržel a mapka tak mohla posloužit ještě víc.

Dále pro školy: Jaké projekty budete s mapou dělat?
Skládání mapy bylo hodně zábavné a podpořilo spolupráci dětí ve skupině. To bohužel ale proběhlo jen jednou. Po nalepení a umístění na zeď (ale tak, že se nechá mapa sundavat a interaktivně umísťovat jednotlivá místa a města) můžeme využít k opakování a procvičování učiva o městech, řekách, zajímavých místech, vypracování projektů a referátů, kde kdo byl, kam pojede, doplníme obrázky z výletů, možností je spousta.

Co všechno se mohou s mapou žáci učit?
Je moc fajn, že se mohou učit mluvit, tvořit i orientovat, mohou se učit vlastivědu a zeměpis, využijí k vypracování referátů i prezentaci projektů, mapka se dá prostě využít tak, že děti baví se učit a naučí se víc :-)

Využili byste ve třídě i dřevěnou verzi mapy, která by sloužila jako puzzle krajů?
Určitě!!! Myslím, že přesně tohle je ta správná cesta k využití i ve škole, možná ne úplně dřevěná, možná lépe v kombinaci s korkem.

04.06.2018 06:16

RODINNÝ FESTIVAL KEFÍR


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Luxusní zážitek a dětská radost všude kolem, dokonale promyšlené, nevyumělkované a příjemné, chytré a zábavné, zklidňující i živé, dobré, sladké, vzdělávací, zdokonalovací, vyčerpávající, muzikantní, chechtající, strategické, osvěžující, inspirující, odpočinkové... prostě... takové to bylo... a bylo to NĚCO přátelé!!! Vážně, musím říct, čekala jsem že to bude fajn, ale bylo to ještě o kousek víc ;-) Cena pro platící pětičlennou rodinu odstrašující, ale po zkušenosti s festivalem musím říct, že stojí za to!

Jak staré dítko /děti bylo/y s vámi?
7/4/4

Holka/kluk?
kluk/holka/holka

Jak si festival užily Vaše děti? Jaké byly jejich dojmy?
Večer mi řekli: "Mamko, to byl ale krásný den, viď?" Byli spokojení, živí ale hodní, trpělivý i natěšení, pařili a smáli se a přemýšleli a mlsali....

Líbilo se Vám celkově prostředí festivalu? Byl dostatek zázemí pro odpočinek, kojení apod.?
Prostředí je úžasné, známe již z dřívějška, zázemí výborné a na odpočinek místa všude dost... holky jsou zvyklé po obědě spát, ale protože jsme sedly na trávu kde a kdy se nám chtělo, byly odpočaté a sil měly stále dost

Jak hodnotíte program pro děti?
Program byl pestrý, zábavný i poučný, vyčerpávající... pro každého něco... nejvíc nás nadchl překvapivě pro všechny stánek VŠCHT a chemické pokusy... musím říct, že jsme tam strávili víc jak hodinu a půl!!! Na druhém místě byla postelová bitka s poltáři :-D :-D Zklamáním ovšem byl kadeřník, u toho jediného byl u mých dětí brek... nikdy nekončící fronta (opravdu tak na dvě hodiny minimálně) mě odradila a odtáhla jsme děti "za lepším".. účesy výborné, odváděli skvělou práci!!! ale na všechny s eprostě nemohlo dostat a děti to nesly těžce.. pomohl jen slib, že koupíme barevný sprej na číro a upleteme copánky z bavlnek doma ;-)

Jak hodnotíte program pro dospělé?
Pro dospělé program taky fajn, já ovšem nejvíc ocenila tu pohodu... se 3 dětma sama a opravdu klídek a pohoda a hudba a kafíčko a štěstí v dětských očí ... za mě: ideální den

Jak hodnotíte nabídku občerstvení (jídlo/pití)?
Jídlo výborné, zdravé i nezdravé, ale opravdu dobré... nám radost udělal třeba stánek, kde si děti koupili jablíčko a pár švestek do pytlíčku ... a svačina byla rázem na světě... Líbily se mi i ceny.. přijatelné, nepředražené a poměr kvalita/ cena exkluzivní

Chybělo Vám něco?
Ani ne :-)

Doporučili byste Kefír vašim známým?
Určitě. Už se stalo ;-) A Promo video určitě též nalákalo už teď mých známých...koukněte: https://www.youtube.com/watch?t=3&v=kZZzNX2ufb8


12.09.2015 21:19
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion