NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
Petta330

Registrace: 30.05.2015

Bydliště: Praha

Vložených aktivit: 1

Testovaných produktů: 2OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Krém Zitenax jsme měli možnost vyzkoušet na opravdu opruzené pokožce a musím říct, že funguje dobře. Už po první aplikaci bylo viditelné zlepšení stavu a po několikáté aplikaci opruzenina vymizela. Srovnala bych ho se Sudocremem, který je taky výborný, Zitenax je na podobné bázi, ale řekla bych trochu jemnější konzistence. Dobře se roztírá a má příjemnou konzistenci.

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal se mi líbí, modrá barva je hezká a v lékárně by mě zaujal. Název výrobku je také dobře zapamatovatelný (a to si často nepamatuji..)

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba vyhovuje, krém jde dobře ven. Víčko se dobře otvírá.

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Konzistence v pořádku, není ani příliš jemný, ani tuhý, že by ulpíval na rukou nebo nešel potom smýt ze zadečku.

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Vyhovuje mi, že je bez parfemace, parfemaci považuji za zbytečnou. Také samozřejmě kladně hodnotím, že neobsahuje parabeny, protože čím míň takových látek výrobek pro dítě má, tím líp.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Krém se výborně roztírá.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Měla jsem možnost vyzkoušet na vyloženě opruzený zadeček a hodnotím kladně. Už po první aplikaci bylo viditelné zlepšení, cca po 5 aplikacích úplné vymizení opruzeniny.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Pokožka se umývá dobře, krém zbytečně neulpívá, nemusí se nijak násilně odstraňovat.

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Ano, je to záruka určité kvality a ráda podpořím český výrobek, pokud je dobrý.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Je trochu dražší, např. ve srovnání ze Sudocremem, který 60 ml stojí v lékárně kolem 100,- a je taky velice dobrý. Ale ve srovnání např. s Weledou je asi levnější.

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
150 ml - větší balení

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Občas ano.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Ne.

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
10 ráda doporučím kamarádce. Líbí se mi konzistence, roztíratelnost a účinnost.

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Má opruzenou pokožku cca 1 za týden. Při lehčím opruzení používám Sudocrem, který dobře účinkuje, ale pokud je opruzení opravdu silnější, tak potom pouze Imazol pasta.

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
zadám problém do vyhledávače a potom si teprve vyberu weby, které pročítám

05.04.2018 13:47

DĚTSKÉ SPORTOVNÍ BOTY PRESTIGE


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Boty jsme testovali při běžném nošení, měli jsme je i na dovolené na Slovensku. Synovi se nosily dobře, byly mu pohodlné. Mně osobně přišly trochu tvrdší, mám radši dětskou botu, která je ohebná, nicméně po čase trochu povolily a byly ohebnější než při prvním nazutí. Na botách je vidět velice dobrá a kvalitní práce a ušití. Výborně se udržují, jsou omyvatelné a rodiče předškoláků i ostatních dětí určitě ocení zapínání na suchý zip.

Věk vašeho dítěte:
5

Typ testovaných bot:
Prestige Zebra

Napište všechna plus testovaných bot PRESTIGE:
Zapínání na suchý zip, omyvatelné a dobře udržovatelné, botky přišly v krásném kufříčku se zebra motivem, kvalitní provedení a ušití.

Napište všechna minus testovaných bot PRESTIGE:
Trochu tvrdší bota, černá barva, možná by to chtělo trošku více barev nebo alespoň více "zebra motivu", aby byly botky veselejší, když jsou pro děti.

Napište nám osobní vzkaz a případně postřehy z testování bot PRESTIGE:
Tyto boty jsem chtěla vyzkoušet především proto, že Prestige je známá česká značka, která byla oblíbená především v dobách mého mládí - kdo měl Prestige, byl IN :-) Takže mě velice zajímalo, jaká bude obuv této značky pro děti. Další důvod byl, že jsem tuto značku v dětské kategorii zatím v prodejnách obuvi pro děti neviděla, takže jsem neměla možnost ji se synem vyzkoušet ani v obchodě a osahat si ji.


14.09.2017 21:35
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2018 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz