NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Petta330

Registrace: 30.05.2015

Bydliště: Praha

Vložených aktivit: 1

Testovaných produktů: 3MĚSÍČKOVÝ OCHRANNÝ BALZÁM


MOJE HODNOCENÍ: 100%

S Měsíčkovým ochranným balzámem Weleda jsem byla velice spokojená. Už dlouho jsem hledala nějaký krém na zimní období na ven, protože dcera má citlivou pokožku, trpí na atopický exém. Hodně krémů, dokonce určených pro citlivou a atopickou pokožku, jí nesedělo nebo na obličeji štípalo. Po namazání jinými krémy měla pokožku drsnou. Ochranný balzám jí na obličeji vůbec nevadil, nesnažila se ho setřít jako ostatní krémy a ani se nebránila se jím vůbec namazat. Hledala jsem nějaký krém, který neobsahuje vodu, protože to kůži v zimě nesvědčí. Po namazání ochranným balzámem se vytvořil na obličeji takový jemný film a pokožka byla krásně hladká. Příjemně voní, lehce se vstřebá, není mastný.

Věk vašeho dítěte / dětí:
2

Jaký je Váš celkový dojem z používání Měsíčkového ochranného balzámu Weleda: a) jsem velmi spokojen/a; b) jsem spíše spokojen/a; c) jsem spíše nespokojen/a; d) jsem nespokojen/a
a) jsem velmi spokojena

Doporučil/a byste Měsíčkový ochranný balzám Weleda pro děti dalším rodičům? a) ano, rozhodně; b) spíše ano; c) spíše ne; d) ne
a) ano, rozhodně

Jak byste hodnotila vůni produktu Měsíčkový ochranný balzám Weleda? a) vůně produktů je velmi příjemná; b) vůně produktů je spíše příjemná; c) vůně produktů je neutrální; d) vůně produktů je spíše nepříjemná
a) vůně produktů je velmi příjemná

Do jaké míry souhlasíte s následujícím tvrzením: Měsíčkový ochranný balzám Weleda se dobře vstřebává. a) zcela souhlasím; b) spíše souhlasím; c) nemám vyhraněný názor; d) spíše nesouhlasím. e) Určitě nesouhlasím.
a) zcela souhlasím

Do jaké míry souhlasíte s následujícím tvrzením: Měsíčkový ochranný balzám Weleda dlouho vydrží, neboť produktu je třeba na namazání malé množství. a) zcela souhlasím; b) spíše souhlasím; c) nemám vyhraněný názor; d) spíše nesouhlasím; e) určitě nesouhlasím.
a) zcela souhlasím

Jak byste popsal/a hlavní benefity Měsíčkového ochranného balzámu Weleda?
Krém vytvoří na obličeji lehkou ochranou vrstvu, ale přitom není mastný, obličej je po namazání krásně hladký

Jaké jsou podle Vás nevýhody Měsíčkového ochranného balzámu Weleda?
Žádné jsem nenašla18.02.2019 10:27

ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Krém Zitenax jsme měli možnost vyzkoušet na opravdu opruzené pokožce a musím říct, že funguje dobře. Už po první aplikaci bylo viditelné zlepšení stavu a po několikáté aplikaci opruzenina vymizela. Srovnala bych ho se Sudocremem, který je taky výborný, Zitenax je na podobné bázi, ale řekla bych trochu jemnější konzistence. Dobře se roztírá a má příjemnou konzistenci.

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal se mi líbí, modrá barva je hezká a v lékárně by mě zaujal. Název výrobku je také dobře zapamatovatelný (a to si často nepamatuji..)

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba vyhovuje, krém jde dobře ven. Víčko se dobře otvírá.

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Konzistence v pořádku, není ani příliš jemný, ani tuhý, že by ulpíval na rukou nebo nešel potom smýt ze zadečku.

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Vyhovuje mi, že je bez parfemace, parfemaci považuji za zbytečnou. Také samozřejmě kladně hodnotím, že neobsahuje parabeny, protože čím míň takových látek výrobek pro dítě má, tím líp.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Krém se výborně roztírá.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Měla jsem možnost vyzkoušet na vyloženě opruzený zadeček a hodnotím kladně. Už po první aplikaci bylo viditelné zlepšení, cca po 5 aplikacích úplné vymizení opruzeniny.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Pokožka se umývá dobře, krém zbytečně neulpívá, nemusí se nijak násilně odstraňovat.

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Ano, je to záruka určité kvality a ráda podpořím český výrobek, pokud je dobrý.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Je trochu dražší, např. ve srovnání ze Sudocremem, který 60 ml stojí v lékárně kolem 100,- a je taky velice dobrý. Ale ve srovnání např. s Weledou je asi levnější.

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
150 ml - větší balení

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Občas ano.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Ne.

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
10 ráda doporučím kamarádce. Líbí se mi konzistence, roztíratelnost a účinnost.

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Má opruzenou pokožku cca 1 za týden. Při lehčím opruzení používám Sudocrem, který dobře účinkuje, ale pokud je opruzení opravdu silnější, tak potom pouze Imazol pasta.

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
zadám problém do vyhledávače a potom si teprve vyberu weby, které pročítám

05.04.2018 13:47

DĚTSKÉ SPORTOVNÍ BOTY PRESTIGE


MOJE HODNOCENÍ: 80%

Boty jsme testovali při běžném nošení, měli jsme je i na dovolené na Slovensku. Synovi se nosily dobře, byly mu pohodlné. Mně osobně přišly trochu tvrdší, mám radši dětskou botu, která je ohebná, nicméně po čase trochu povolily a byly ohebnější než při prvním nazutí. Na botách je vidět velice dobrá a kvalitní práce a ušití. Výborně se udržují, jsou omyvatelné a rodiče předškoláků i ostatních dětí určitě ocení zapínání na suchý zip.

Věk vašeho dítěte:
5

Typ testovaných bot:
Prestige Zebra

Napište všechna plus testovaných bot PRESTIGE:
Zapínání na suchý zip, omyvatelné a dobře udržovatelné, botky přišly v krásném kufříčku se zebra motivem, kvalitní provedení a ušití.

Napište všechna minus testovaných bot PRESTIGE:
Trochu tvrdší bota, černá barva, možná by to chtělo trošku více barev nebo alespoň více "zebra motivu", aby byly botky veselejší, když jsou pro děti.

Napište nám osobní vzkaz a případně postřehy z testování bot PRESTIGE:
Tyto boty jsem chtěla vyzkoušet především proto, že Prestige je známá česká značka, která byla oblíbená především v dobách mého mládí - kdo měl Prestige, byl IN :-) Takže mě velice zajímalo, jaká bude obuv této značky pro děti. Další důvod byl, že jsem tuto značku v dětské kategorii zatím v prodejnách obuvi pro děti neviděla, takže jsem neměla možnost ji se synem vyzkoušet ani v obchodě a osahat si ji.


14.09.2017 21:35
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion