NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Nika0

Registrace: 05.05.2015

Bydliště: Kamenné Žehrovice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Testovaní bylo velmi milé, příjemně prožité společné chvíle s mojí dcerou Maruškou nad společnou tvorbou, která navíc byla završena hotovým výrobkem. Sada z kolekce INSTANTNÍHO PATCHWORKU přišla rychle, byla v praktickém i vzhledově pěkném obalu. Obsahovala vše co bylo potřebné k ušití obalu polštáře (nastříhané, barevně sladěné látky, šitíčko, názorný postup šití i pár "drobností" navíc) o velikosti 37x37 cm. Musím kladně ohodnotit, že jednotlivé součásti sady jsou promyšlené, barevně sladěné do kompozice. Výsledkem je překrásný polštářek, který zvládla za drobné asistence ušít desetiletá dívka.

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Ano,o patchworku jsem mnoho přečetla a zkoušela jsem první první patchwokové kousky (techniku čtverce a "srub"). Pro dceru to bylo první šití. Byla to pro nás výzva (a velmi milá) určitě né překážka.

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
E-shop je přehledný a snadno se "prochází". Určitě bych nepředělávala. Co bude v sadě jsem věděla, neboť je na stránkách mnoho fotografii, což je dobře.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Vzory na polštářích jsou velmi pěkné i označení sad je nápadité a výstižné. Nejvíce se mi zamlouvají látky ze sad: děti, (pre)puberťáci, romantici a minimalisti. Asi bych po dlouhém "klikání" několik sad vybrala, ale první dojem byl - kterou sadu vybrat dřív? Pokud bych přidávala tak možná vzory květinové (i když ty jsou v sadách pro romantiky), zvířecí (žirafí, psí, ptačí...) a třeba námořnické motivy nebo letecké.

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Sada došla v pořádku, nepoškozená, balení v bublinkové obálce je dostatečné.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Ano splnila. Krabička - instantní KPZ vzbudila zájem i u mužské části naší rodiny a rozvinula se debata, na co dalšího by se krabička dala ještě použít. Balení sady je pěkné, šlo by zaslat i jako dárek, bez nutnosti dalšího přebalování. Zároveň je i užitné (pevné i skladné), posloužilo nám jako přepravní obal, když jsme si rozešitý polštářek braly s sebou na prošití v ruce na víkend k babičce.

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Příběh jak to začalo, je milý a já osobně si ráda takové příběhy čtu. Fandím lidem, kteří mají odvahu zkusit něco "nového". Myslím (i tím, že je umístěn v samostatném odkazu), že si ho přečte ten kdo chce, kdo má o takové příběhy zájem (třeba já). Určitě bych ho nepovažovala za zbytečný.

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Návod pro mě byl přehledný,když šiji vybírám si ráda návody, s doprovodnými fotkami.Jsou pro mě takovými vedoucími prvky a zároveň ujištěním, že jsem text pochopila správně. Maruška ovšem trošku tápala, přece jen to bylo pro ní první velké šití. Možná textová část, která popisuje jak ušít zadní díl polštářku, by možná trošku (pro úplné začátečníky) chtěla přepsat - rozepsat. Já už tento typ obálkového zapínání na polštáři použila a tak jsem věděla a dceři při šití poradila.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Polštářek jsme prošily, chtěli jsme ho mít s dcerou "dokonalý". Žádný krok jsme v návodu nevynechaly.

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Šitíčko je příjemná součást sady. Bavlnka i nitě v barvách, které ladí s látkami polštářku dodávají velké plus na výsledném vzhledu polštáře. Možná bych přidala do šitíčka jehlu s vetším ouškem pro šití bavlnkou, marně jsem bavlnku přemlouvala, ať se vejde do ouška připravené jehly. A pak možná, kousek křídy na látku pro vyznačení středového čtverce. Ale to jsou skutečně drobnosti. Zbytečnou součást KPZ jsme nenašly.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Šily jsem na stroji. Jen prošití přední části polštářku jsem ozdobně zvýraznily prošitím bavlnou v ruce. Myslím, že jsme si s Maruškou opravdu užily. Bylo to pro Marušku první šití, tak říkajíc od začátku až do konce. A určitě nezůstane u tohoto prvního polštářku. Čas jsme přesně nesledovaly, byly to příjemné chvíle, ale pokud bych měl shrnout čas, tak cca dvakrát po dvou hodinách a ještě několik hodin na ruční - ozdobné prošívání. Přeci jen to bylo Marušččino první šití a já jsem chtěla, aby vše šila sama.

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Maruška si polštářek určitě nechá, je pro ní srdeční záležitost - první vlastnoručně ušitý polštářek.

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
Při prvním pohledu se zdála velká, ale teď po vyzkoušení, je odpovídající. Látky jsou barevně sladěné, nařezané, takže je možné hned šít. Součástí sady je vše potřebné, bez další nutnosti něco dalšího jít kupovat a výsledkem (po ušití) je hotový výrobek.

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Poprvé mě název mě vedl k pousmání, naší rodinku k živé debatě. Po ušití mohu konstatovat - výstižný, trefný, originální.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Určitě by šlo obdobných způsobem připravit do sady na šití i další výrobky - patchworkovou deku, kabelku - tašku pro malé i velké slečny.

Slyšeli/četli/viděli jste?
Úplně poprvé jsem o Instantním patchworku četla na blogu U nás na kopečku a tak jsem neváhala ani chvilku když jsem četla o možnosti testovat na stránkách Testováno na dětech, to jsem prostě musela zkusit a vyšlo to, jsem za to moc ráda.

07.04.2018 13:24
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion