NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
MichaelaMirovska1

Registrace: 26.06.2015

Bydliště: Praha 7

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

SPORTOVNÍ KOČÁREK BOB


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Měla jsem tu úžasnou možnost vyzkoušet sportovní kočárek BOB - SPORT UTILITY STROLLER a to právě na dovolené v Krkonoších. Musím dát celkové hodnocení jako ÚŽASNÉ!!! Design kočárku je velmi povedený. Perfektní jsou dvě menší kapsičky ze síťoviny přímo uvnitř kočárku, takže má Vaše dítko neustále pití či hračku hned u ruky :) Díky tomuto kočárku jsme mohli podnikat výlety do ne úplně příznivého terénu a bylo to opravdu SKVĚLÉ. Nemuseli jsme neustále vyndávat syna a přenášet prázdný kočárek. Tento kočárek zvládl úplně všechno! Velmi kladně hodnotím systém odpružení, který jsme pocítili právě při překonávání nerovného terénu v přírodě. A ještě pár slov závěrem. Pokud jsme akčnější, aktivnější rodiče, kteří chtějí se svými dětmi poznávat krásy přírody, zdolávat přírodní překážky a nebýt nikterak omezeni nepřístupností některých míst, je tento kočárek stvořen právě pro Vás.

Věk dítěte:
18. měsíců

Typ kočárku:
sportovní kočárek BOB - SPORT UTILITY STROLLER

Jak hodnotíte design a provedení kočárku?
Kočárek je do posledního detailu velmi pěkně propracovaný. Snadná aplikace polohování sedačky. Velmi kladně hodnotím systém odpružení (hlavní využití při nerovnostech terénu). Úžasný nápad s vnitřními kapsami ze síťoviny na sedačce - pití či hračku má dítě přímo u ruky :)

Jaký komfort poskytoval kočárek dítěti?
Syn byl v kočárku velmi spokojen a jízdu si užíval. Při běhu perfektní pětibodové bezpečností popruhy. Líbilo by se mi, kdyby šly vrchní pásy odepnout - při normální jízdě ve městě chtěl syn spíše jen sedět, neopírat se a dívat, kde se co děje.

Jak se s kočárkem manipulovalo při jízdě ve městě i v terénu?
Ve městě bych ocenila přední kolo s aretací. V terénu perfektní jízda!!! Celkově lehká manipulace.

Popište jak jste byla spokojená s kočárkem při chůzi, běhu, jízdě na bruslích...
Velmi kladně hodnotím systém odpružení. Jízda s kočárkem velmi lehká, stačilo se lehce dotknout, nasměrovat a kočárek jel tam, kam jsem potřebovala. Perfektní manipulace i při běhu. Úžasná manipulace v nerovném terénu. Kočárek jsme testovali v Krkonoších a podnikli s ním spoustu výletů. Dost často jsme s ním zdolávali kamenné cesty atd. S jiným kočárkem bychom se na taková místa ani nemohli podívat. Jízdu na bruslích jsem nevyzkoušela.

Jak hodnotíte skladnost kočárku při přepravě autem?
Kočárek lze snadno a rychle složit i rozložit. Zabere více prostoru v kufru, pokud nesundáte kolečka. Pokud kolečka sundáte, je to taková ,,větší kabelka,, :) Kola jdou velmi snadno sundat i nandat.

Doporučila byste kočárek dalším rodičům? Proč ano, proč ne.
Pokud jsme akčnější, aktivnější rodiče, kteří chtějí se svými dětmi poznávat krásy přírody, zdolávat přírodní překážky a nebýt nikterak omezeni nepřístupností některých míst, je tento kočárek stvořen právě pro Vás.

Co vás nejvíce nadchlo?
Systém odpružení. Velká kola. Úložné kapsičky uvnitř kočárku.

Chybělo vám něco? Uvítala byste něco?
Polstrovaná rukojeť pro dítě. Větší děti raději sedí a vyhlížení. Syn nechtěl být připoután, když jsme byli ve městě. Seděl a neměl se čeho držet a já měla strach, že vypadne.

12.07.2015 23:07
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz