NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Martina860

Registrace: 11.04.2017

Bydliště: Hukvaldy

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Krém je dobře roztiratelny, vytlacitelny z tuby a nezůstávají zbytky krémů všude rozmazané. Tuba je skvěle uchopitelna jak pro dospělé, tak pro děti. Stačí pouze male množství krému a pokožka je dostatečně ošetřena a chráněna před dalším opruzenim. Někomu nemusí byt příjemné, ze krém nijak nevoni. U nás to nebyl žádný problém, ale někdo bude vůni krému preferovat.

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal je velmi nápaditě vytvořený. Na první pohled dobře zapamatovatelny.

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba se velice dobře drží v ruce. Výhoda je, ze se da postavit kdekoliv po ruce v koupelně a může byt kdykoliv po ruce. Jako velké plus hodnotíme plastový obal, ze kterého se da krém dobře vymackat a nepraska a nic neteče bokem

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Konzistence je příjemná. Tak akorát ani tuhá, ani řídká, ze by to ztekalo z prstu.

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Plusove je, ze neobsahuje parabeny ani parfemaci. Vůně pripravku není žádná, tím pádem není žádný nepříjemný pach.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Krém se krásně nanáší na pokožku. I větší množství je skvěle roztiratelne, i když bohatě vystačí malinký hrášek krému a cela dupka je krásně ošetřena.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Měli jsme docela opruzenou dupku, takže trvalo asi týden, než jsme docílí pokožky bez opruzenin. Bylo třeba natirat po každém prebalovani, aby se výsledek dostavil. Takže zhruba 5 x denně male množství krému stačilo, abychom se opruzenin zbavili.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Pokožka po krému byla krásně hebká a vlacna, i když byla plena i 5 hodin nasazena a velmi počurana. Oplachovani bylo snadné a nebyly žádné zbytky krémů, které by bránily oplachovani a ošetřování pokožky

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Přípravek nemusí byt za každou cenu vyrobeny v ČR, ale je to velice příjemné zjištění ze se u nás dá koupit krém vyrobeny v ČR. Pro mne je rozhodne důležitý účinek než původ.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Krém je velice kvalitní, takže prodejní cena je dostupná pro spoustu rodin. Takže cena|přínos já adekvátní

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
Krém je dobře skladny, tak se vejde všude. Na dovolenou by mohlo byt menší množství krému, protože vydrží opravdu dlouho , protože se potřebuje male množství krémů, takže 20 ml je fajn.

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Používáme pripravek preventivně, aby nedošlo opět k opruzeni a dáváme ještě menší množství než to, které bylo třeba k vyléčení opruzenin.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Jsem s nim naprosto spokojena. Jen některé by mohlo odradit, ze přípravek nijak nevoni.

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
Velmi se mi líbí roztiratelnost a aplikace na pokožku. Doporučila bych ho tak stupnici 9

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Opruzenin mivame zřídka, ted jsem je zhoršila sama obyčejným zasypem. Takže jsme se jich zbavovali skoro 3 týdny, takže to bylo velice zdlouhavé. Můj recept je často prebalovat, omyvat čistou vodou a nepoužívat žádné parfemovane mýdla pěny do koupele. Klasicky heřmánek a krém na opruzenou pokožku. Lékaře kvůli opruzeninam nenavštěvují, koupim si hned to, co mám osvědčené

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
Projdu si informace na internetu, případně se poptam v lékárně. K lékaři jdu az jako poslední šance

04.04.2018 18:53
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion