NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Lussinda830

Registrace: 05.06.2017

Bydliště: Frýdlant

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

S testováním jsem velmi spokojena. Krém se nám osvědčil skvěle, zrovna v době, kdy bylo třeba nám opravdu pomohl. Konečně můžu dceru mazat něčím, co dobře snáší i s atopickým ekzémem.

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal Zitenax je moc pěkný, barevně určitě zaujme, je rozhodně lehce zapamatovatelný.

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba je velmi praktická, určena k rychlé potřebě, lze lehce otevřít, vytlačit lze dobře, víčko nepraská a považuji za dobré, že lze tubu postavit na víčko, alespoň vím jistě, že nevytlačím vzduch, než se dostanu ke krému :-)

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Konzistence je velmi jemná, lehce se vytlačí a není mastná.

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Vůni dle mého žádnou necítím, každopádně u dcery atopika si velmi vážím složení bez konzervantů. Má citlivou pokožku a jen tak něco nesnese.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Roztírá se dobře, není hrudkovitý, není mastný a stačí trochu krému na namazání zadečku.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Testovací krém přišel přesně v době, kdy se mi dcera po dlouhé době dost ošklivě oprudila. Stačilo namazat 2x a zadeček měla hezký. Za mě hodnotím nejlépe, ze všech vyzkoušených krémů.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Zdálo se mi, že po umytí zadečku vodou, byl jakoby film, který vodu k pokožce moc nepustil. Což tím pádem nepustí ani moč v plence k bolavé pokožce.

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Ano je to pro mě podstatné.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Cena je trochu vyšší, ale po vyzkoušení krému jsem ochotna zakoupit i za tuto cenu, protože stačí opravdu malé množství krému a zadeček je rychle zahojen. Krém tedy dle mého názoru vydrží dlouho.

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
Cestovní mini balení by bylo rozhodně super.

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Ano, párkrát jsem namazala i preventivně.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Nic

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
Přípravek rozhodně doporučím kamarádkách, klidně dám i vyzkoušet ode mě, takže hodnotím 10. Na krému se mi nejvíce líbí ta účinnost.

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Dceři je už 18 měsíců, moc často se neoprudí, ale s atopickou pokožkou to má dost ošklivé, navíc to stihne dost ošklivě rozškrábat, než jí přebalím, nebo vykoupu.Momentálně osvědčený recept je Zitenax. Opruzeniny nechodím konzultovat.

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
Recenze maminek, jejich debaty a zkušenosti různě na internetu. Teď ale hodně sleduji informace na stránkách Biodermy, protože dcera je atopik.

02.04.2018 20:38
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion