NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
Katuuulka0

Registrace: 26.02.2018

Bydliště: Opava

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

STAVEBNICE SMARTMAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Stavebnice nás nadchla kvalitou i provedením. Je to úžasná věc která zabaví malé děti, větší koumáky, puberťáky a určitě i dospělé. Materiál je naprosto bezpečný a dětem hrozí pouze to, že ji nebudou ochotni odložit, jak to bylo u nás. Parádní je i to, že lze dokoupit další varianty a skládat nové výtvory do nekonečna.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí:
Emma 6 měsíců a Honzík 2 roky

Jaký je váš celkový dojem ze stavebnice?
Výrobce měl perfektní nápad na hračku pro více věkových kategorií dětí. Upřednostnila bych kvalitu materiálu, bezpečnost a variabilitu užití. Stavebnice přináší tolik možných kombinací, že děti zabaví a rozvíjí jejich fantazii.

Jak si děti se stavebnicí hrály a co je bavilo stavět? Máte-li dvě a více dětí, prosíme, uveďte pro každé dítě samostatně (s uvedením věku).
I když je stavebnice určena pro děti od jednoho roku, neměla jsem strach nechat ji v dosahu půl roční dcerky. Barevný, nápaditý materiál ji lákal a bavilo ji že se na sebe části přitahují. Honzík (2 roky) z počátku stavěl pouze obrazce na podložce a časem mu bratránek ukázal stavby do výšky. Po půl hodině hraní zapojil do hry další magnetické předměty v bytě, jako třeba větrák.

Jak byste hodnotili kvalitu stavebnice (provedení a bezpečnost dílků)?
Kvalita a bezpečnost jednotlivých dílků je na nejvyšší úrovni. Kvalitní plast mi dal jistotu že nemají děti co pozřít či vydechnout.

Doporučili byste nějaké rozšíření / doplnění? Pokud ano, uveďte prosím, jaké.
Momentálně mne nic nenapadá.

Využili jste brožurku s inspiracemi ke stavění, která je součástí balení stavebnice?
Ano využili jsme když nám došly nápady byla brožura super pomocníkem. Zároveň nás inspirovala k dokoupení dalších variant stavebnice.

Objevili jste něco, co dětem při hře se stavebnicí vadilo nebo čemu nerozuměly?
Ne, že by vyloženě vadilo, ale bylo matoucí když se některé dílky nečekaně odpuzovaly.

Jak vyhovovala stavebnice vám, rodičům? Chtěly děti stavět s vámi, nebo stavěly samostatně?
Já s manželem jsme se vrátili do dětských let a málem se o stavebnici přetahovali. Dokázala nás nadchnout a zaujmout stejně jako děti. Ze začátku jsme dětem ukázali co vlastně dílky umí a poté stavěli samostatně.

Pokud jste byli se stavebnicí spokojeni, zvažovali byste dokoupení dalších sad (více dílků, zvířátka, auta či kuličková dráha)?
Stoprocentně budeme dokupovat další varianty. Máme v plánu jak děti porostou dokupovat varianty adekvátní věku. Na Vánoce budou určitě zvířátka a manžel se nemůže dočkat kuličkové dráhy.

Chcete nám vzkázat cokoliv dalšího?
Moc děkujeme za možnost testování, všechny děti u nás stavebnici obdivovaly.

15.09.2018 21:41
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz