NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Karca0

Registrace: 28.10.2014

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1DĚTSKÉ ŠTÍTKY LABELMANIA


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Testovali jsme nažehlovací a nalepovací štítky LabelMania. Děti si vytvořili vlastní návrh štítků a nadšeně se podíleli na označování věcí. Štítky se snadno aplikovali a vydržely mytí v myčce i sušení v sušičce. Určitě bych je doporučila, z označování věcí se stane událost :-)

Typ testovaných štítků:
nažehlovací štítky a nalepovací štítky

Jak jste se zorientovali na webových stránkách, jak se Vám tvořilo? Dokázali jste využít všechny možnosti konfigurace štítků?
Ano. Zorientovala jsem se snadno. Děti ve věku 6 a 7 let si samy na počítači vytvořily návrh svých štítků (volí se obrázek, písmo, barva štítku, barva rámečku).

Jak hodnotíte celkový design, barvy, písma a obrázky?
Design štítků odpovídá spíš menším dětem, pro které je označování věcí určeno. Moje druhačka s obrázky neměla problém :-)

Nechali jste své dítě samo vybrat vzhled, nebo jen obrázek, který bude mít na štítku?
Děti si vybrali vše kromě textu.

Jak hodnotíte způsob komunikace našeho e-shopu od chvíle objednání do momentu doručení výrobku?
Velmi rychlá komunikace, při objednávce jsem měla dotaz a obratem se mi ze společnosti ozvali a vše jsme vyjasnili. Byla jsem informována, že jsou štítky vyrobeny a za pár dnů dorazily. Doma jsme je měli do týdne od objednání.

Jaké byly Vaše první dojmy, když jste obdrželi balíček se štítky?
Můj první dojem byl: "A jde se stříhat...", který byl naštěstí naprosto chybný, na nůžky nedošlo :-) se štítky se pracovalo velmi dobře a snadno se odlepovaly z podkladu.

Byl pro Vás postup aplikace štítků srozumitelný a snadný?
Ano. Součástí balíčku byla kartička s návodem na aplikaci nažehlovacích i nalepovacích štítků. Kartička je velmi pěkně provedena a pevná, často se k instrukcím vracím.

Jaký ohlas Vašich dětí vzbudily štítky po jejich aplikaci? Přinesly z dětského kolektivu nějaké postřehy?
Děti byly nadšené, samy aktivně navrhovali, co označime. Na dotaz, co říkaly děti ve škole dcera odpověděla, že neví, přece hlavně, že se štítky líbí jí :-)

Jak hodnotíte trvanlivost aplikovaných štítků. Je pro Vás důležitá odolnost vůči vodě a vysokým teplotám?
Ano, odolnost je velmi důležitá. Zaměřila jsem se při testování lahvičky na pití a při každé příležitosti ji dala do myčky (min. 7 umytí). Dcera ji měla téměř každý den ve škole a nálepka je stále jako nová. Nažehlovací štítky jsem 6x prala a sušila v sušičče a výborně drží. Testovala jsem růžné materiály, na které jsem štítky nažehlila a odolaly i velmi pružným látkám, funkčnímu materiálu i nažehlení na cedulky na prádlo.

Zaznamenali jste během testování konkrétní případ, kdy Vám označení Vašich věcí zabránilo jejich ztrátám či záměnám?
ne

Doporučili byste naše výrobky Vašim přátelům?
ano, určitě

Jaké štítky jsou pro Vás nejlépe využitelné?
Testovala jsem nalepovací štítky pro školačku (2. třída) a nažehlovací pro předškoláka a odpovídá to našim potřebám. Ve školce potřebuji označit hlavně oblečení, školák zase potřebuje podepsat/polepit školní potřeby. Pro školáka bych nažehlovačky využila hlavně před školou v přírodě nebo táborem.

Jaký je Váš celkový dojem z tohoto testování? Co byste změnili, co Vám nevyhovovalo. Vaše návrhy a postřehy jsou pro nás velmi důležité.
Líbí se mi možnosti angažovat děti od samého počátku, vzali podepisování věcí za své. Zaujala mě snadná aplikace a to, že štítky jsou odolné při použití myčky a sušičky.

16.11.2017 08:05
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion