NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Kacka120

Registrace: 18.03.2017

Bydliště: Praha

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Doporučuji sadu všem co chtějí začít s patchworkem. Užijete si zábavu, tvoření, radost z činnosti a radost ze společné práce s dětmi. Skvělé, nejlepší, perfektní. Doporučuji sadu pořídit i jako netradiční dárek ať už kamarádce nebo i babičce ať zkusí něco nového jiného. Šití zvládl sám 13ti letý syn, já jen lehce dohlížela ale pokud půjde podle návodu krok po kroku opravdu to zvládne takto staré dítě samo. Děkuji že jsme měli možnost testovat.

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Patchwork jsme dlouho chtěli zkusit ale báli jsme se ho, testování byla šance jak to zkusit

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
Eshop je moc pěkný a přehledný

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Nabídka je pěkná, určitě bych si vybrala já i moje děti

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Sada byla doručena neporušena, balení je takto dostatečné, jen Česká pošta pro mě není ideální a spolehlivý doručovatel, raději bych volila jiné dodání

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Sada je krásná a ideální na dárek

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?
Návod i příběh super, neměnila bych nic

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Šití podle návodu bylo super. Po rozbalení nastal první šok že to nezvládnem, ale řekli jsme si že půjdeme krok po kroku a snad to půjde a ono to tak opravdu je. Jediné co jsme nepochopili byl čtvereček látky již prošitý vyztužený jakože kam s ním na co to je i jsme to konzultovali se "švadlenou" a taky nevěděla

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Prošitý polštářek máme akorát jsme používali naší nit, ta v balíčku nám přišla taková silná a jakože "chlupatá"

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Určitě bych to v sadě zanechala i díky tomu je to vhodné na dárek

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Syn si vlastnoručně ušitý polštář hýčká a bude ho vozit na tábor atd

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?
Cena je trochu větší ale paní "majitelce" fandím, zpracování návodu a celá sada je tak perfektní že to za to stojí

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Název sedí, není co dodat

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Polštář je fajn

Slyšeli/četli/viděli jste?

05.04.2018 21:17
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion