NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Jituleenka0

Registrace: 16.07.2015

Bydliště: Radomyšl

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1CHYTRÁ ŽIDLE SEDEES


MOJE HODNOCENÍ: 50%

U židličky oceňuji osobně design a variabilitu nastavení. Ale u mého syna nesplnila mé očekávání, protože se do ní odmítal posazovat, po první zkušenosti, kdy jsme ho do ní posadili i s pultem a ten ho bohužel odradil. Cítil se v židličce uzavřený a svázaný, tak pak i po odstranění pultíku se do ní už nechtěl vrátit. Ale přesto věřím, že může být dobrým pomocníkem pro jiné domácnosti. Nechá se snadno omývat, jen mám ještě menší výhrady k tomu, že podsedák klouže a není zafixovaný. Bez podsedáku je židlička zase příliš tvrdá. Pult zde drží na pevno a nejde jen tak odstranit (lze sundat jen za pomoci šroubováku). Ale jinak židlička svoji funkci může plnit bez problému.

Věk vašeho dítěte / dětí:
22 měsíců

Jakou židli jste zvolila a testovala?
Zelenou židli bez motivu s pultíkem.

Jak hodnotíte materiál, kvalitu provedení?
Materiál a kvalita provedení je bez připomínky. Řemeslně je židlička velice dobře zpracována.

Jak hodnotíte design a barvu?
Design je také dle mého názoru velice pěkný, ale z praktického hlediska dítě moc nezaujal.

Jak na židli reagovalo vaše dítě? Zaujala jej?
Po posazení do židličky chtěl syn hned ven, kam se také snažil dostat. Snažil se dostat ven nahoru. Možná mu přišel prostor mezi pultem a židličkou velice těsný. Také u nohou to pro něj bylo nevyhovující, protože když se dal stupínek pod nohy do jedné polohy, tak na nohy nedošlápl a když se mu dala o stupeň výš, tak už se na ně hned stavil a chtěl se dostat ven. Také pultík mi přišel velice nepraktický z toho hlediska, že nešel zlehka vyndat a je ze slabého materiálu, když se na něj zavěsil, tím jak se chtěl dostat ven, tak jsem měla strach, že praskne. Podsedák se nenechá nějak upevnit, stále mu klouzal pod zadečkem. Bez podsedáku by mi to přišlo zase moc tvrdé. Když ho nezaujal pultík, tak jsme ho odmontovali a postavili židličku ke stolu, aby si když tak na ni vylezl sám, ale možná tím jak byl ze začátku odrazen, tak už neměl zájem se na židličku posadit. Měla jsem připravenou židličku na případné otestování jiným dítětem, ale po dobu testování se k nám žádné jiné dítě bohužel nedostalo. Věřím, že by byla židlička pro jiné děti zajímavá, ale bohužel naše dítě zrovna nezaujala.

Jak hodnotíte praktičnost židle a variabilitu nastavení? Kde všude jste židli využila?
Židli jsem využila jen na zkoušku, protože pak se syn do ní už odmítal posazovat.

Je pro vás důležité, že se jedná o český výrobek? Dáváte českým výrobkům přednost?
Ano snažím se preferovat české výrobky před zahraničními.

Doporučila byste židli SEDEES svému známému?
Ano doporučila, i přes to, že naše dítě momentálně nezaujala, tak věřím, že bude dobrým pomocníkem v jiných domácnostech.

V čem spatřujete největší klady židle SEDEES?
Polohovatelnost a variabilita.

Chybělo vám něco? Změnila byste něco?
Možnost snadněji odstranit pult. Lépe zafixovat podsedák. Do malého bytu bych jí nedoporučila, protože se nenechá lehce složit.

25.05.2016 21:42
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion