NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Jeremee0

Registrace: 31.03.2016

Bydliště: Mníšek pod Brdy

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1INSTANTNÍ PATCHWORK


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Sada přišla v pořádku. Součástí bylo i šitíčko (instantní KPZ), ve které byly špendlíky, jehla a nit - tudíž jsem nemusela vůbec nic navíc shánět. Stačilo přežehlit látky a pustit se do šití. Šití šlo snadno, postupovala jsem podle přiloženého návodu, který je doplněný názornými náčrtky, co dělat a jak postupovat... Polštářek jsem ušila na stroji asi za 2 hodiny.

Patchwork – Máte rádi patchwork? Znali jste tuto techniku už předtím? Byla i tato technika důvodem, proč jste si nakonec šití chtěli vyzkoušet nebo byla spíš ze začátku překážkou, protože nejste fanoušci patchworku?
Patchwork je technika, kterou jsem chtěla vždycky vyzkoušet. Nikdy jsem se nedostala k tomu, že bych nakoupila látky a pustila se do toho. A zbytky látek, které mám nikdy k sobě neladily ani materiálově ani designově.

E-shop – Jaký byl Váš dojem z první návštěvy e-shopu? Zdál se Vám přehledný? Orientovali jste se snadno? Co by podle Vás mohlo být jinak? Je popis produktu srozumitelný? Bylo Vám jasné, co bude sada obsahovat?
E-shop je jednoduchý a přehledný. Bohužel se mi nepovedlo zjistit, zda jdou vybrat k sobě konkrétní látky nebo pouze tématické okruhy a zbytek je překvapením.

Nabídka e-shopu – Líbily se Vám vzory na polštářích? Je to tak, že jste nevěděli, který si dříve vybrat nebo jste marně hledali ten pravý vzor pro Vás? Jaké jiné vzory by se Vám v nabídce líbily.
Vzory jsou pěkné.

Dodání sady – V jakém stavu Vám sada byla doručena? Zdá se Vám balení v bublinkové obálce dostatečné?
Sada byla doručena v naprostém pořádku. Zabalení bylo dostatečné.

Sada – Splnil obsah sady Vaše očekávání? Jak se Vám krabička líbí? Oceňujete, že pokud byste sadu někomu dali jako dárek, máte ho rovnou už i zabalený?
Sada je moc pěkná. Velmi vtipné mi přijde šitíčko (instantní KPZ).

Návod na šití – Příběh. Přečetli jste si, jak to celé začalo? Zaujalo Vás to? Je dobře, že tam příběh je nebo se Vám to zdá zbytečné?

Návod na šití – Je to Váš první návod na šití nebo už máte zkušenost s jinými návody na šití? Byl Vám postup jasný? Jste rádi, že je tam obrázek i text? Pomohlo Vám to lépe pochopit proces šití? Zvládli jste nakonec podle návodu polštářek ušít? Jsou v náv
Návod mi přišel dostatečný, šiji a jsem zvyklá šít podle návodu.

Závěrečné prošití polštářku – Závěrečné prošití polštářku je ryze estetická věc, nic nezmění na funkčnosti. Prošili jste dle návodu nebo už jste bod 10 úplně vynechali?
Bod 10 jsem vynechala. Polštářek se mi líbí tak jak je.

Instantní KPZ – šitíčko - Máte doma základní šicí potřeby nebo jste rádi, že je šitíčko součástí sady a nemusíte už nic kupovat? Je obsah šitíčka podle Vás dostatečný? Mohlo by být něčeho víc? Nebo je v ní něco úplně zbytečně?
Šitíčko jsem využila, je fajn, že je vše nachystané a nemusím nic shánět navíc.

Proces šití – Šili jste ručně nebo máte doma šicí stroj? Jak jste si užili samotné šití? Bylo to Vaše poprvé nebo šijete běžně? Chytlo Vás to a budete šít i nadále, nebo jste si to vyzkoušeli a máte pocit, že to není pro Vás?
Polštář jsem šila na stroji, neumím si představit, že bych šila v ruce. Trvalo mi to asi 2 hodiny...

Využití polštářku – Jste rádi, že máte vlastnoručně ušitý polštářek? Necháte si ho nebo ho raději někomu věnujete?
Polštář je pro mého synka. Původně jsem si myslela, že budeme šít spolu, ale protože jsem šila na stroji a synkovi je 5,5 let, nakonec jsem se do toho pustila sama.

Cena – Jak jste se dívali na cenu poprvé v e-shopu a jak se na ní díváte teď, když už jste polštářek ušili?

Název – Co jste si řekli, když jste název poprvé viděli? Pobavil Vás nebo naopak? Zdá se Vám teď, když už máte ušito výstižný? Nebo je Vám to jedno?
Název je pěkný a trefný.

Jiný produkt – Šili byste raději něco jiného než polštářek? Co by to třeba bylo?
Třeba jehelníček?

Slyšeli/četli/viděli jste?

04.04.2018 12:17
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion