NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
Janitab0

Registrace: 24.09.2018

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

KAWALLO - PÁS NA NOŠENÍ DĚTÍ


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Skvělá pomůcka pro poponesení dítěte bez nutnosti zapojení rukou. Vytáhnout ho z batohu a nasadit je rychlovka. Mnohokrát nám pomohlo ve spěchu a stresových situacích se třemi dětmi do čtyř let (hlavně na cestách po městě, mezi školkou, kroužky, atd.). Navíc se moc líbí dětem, takže i zlepšuje všeobecnou náladu dětí a jejich vůli spolupracovat. :)

Věk, váha a výška dítěte/dětí, které se na Kawallu nosily.
Toník 3,5 roku - 16,5 kg - 101 cm Olívie 2 roky - 12 kg - 84 cm

Kdo všechno na Kawallu děti nosil? (obvod hrudníku)
Já - obvod hrudníku asi 105 cm Muž - cca 99 cm

Při jakých situacích se Vám Kawallo nejvíce hodilo?
Nejvíce se hodilo ve chvílích, kdy jsme někam/kamkoliv pospíchali a děti nechtěly příliš spolupracovat. Máme pětiměsíční miminko v kočárku a k tomu skejtík, na kterém většinou jezdí dvouletá. O místo na skejtíku ale někdy bývají se starším bráchou hádky, někdy zase nechtějí jet ani jeden. A pak všude chodíme pozdě. Kawallo je super řešení. Jedno dítě na skejt, druhé do Kawalla a mohli jsme jet rychle a efektivně. (I když teda musela jsem děti v pravidelných intervalech střídat, protože se zase dohadovali o to, kdo se ponese v Kawallu. :))

Jednoduchost používání: a/ Byl pro Vás návod na užívání dostatečně srozumitelný? b/ Jak dlouho jste se s Kawallem
Kawallo se používá velmi jednoduše. Návod je jasný a srozumitelný a sžít se se systémem přezek, správně si ho nastavit mi trvalo dvě nošení. Poprové jsme nastavila trochu špatné a jak bylo nové a tuhé, špatně se mi přezky posouvaly. Na podruhé už bylo vše OK.

Při jakých situacích se Vám Kawallo nejvíce hodilo?
Hlavně při přesunech mezi školkou a kroužky. Kdykoliv jsme nestíhali, kdykoliv byly děti nerudné. Když jsme byli na výletě nebo když už byly při návratu odkudkoliv děti hodně unavené. Dřív když jsem nosila na koně bez Kawalla, bylo to na nic, protože jednu ruku člověk potřebuje pro jištění a pak mi zbývala jen jedna ruka na řízení kočárku s miminkem. To by snad ještě šlo, ale ne řízení kočárku s miminkem + se skejtíkem s dvouleťačkou.

Je pro Vás užívání a konstrukce Kawalla dostatečně bezpečná?
Ano, připadá mi bezpečné. Jediný moment vyžadující zvýšenou ostražitost je sundávání dítěte, částečně i nandávání. Těch jsem si užila opravdu hodně, protože děti se v něm musely spravedlivě střídat. :) Ale i tak OK.

Jak na Kawallo reagovaly Vaše děti/ Vaše dítě?
Naprosté nadšení. Hlavně starší 3,5 leťák byl nadšen. Trochu se mi o něj děti i hádaly.

Splnilo Kawallo Vaše očekávání?
Ano, splnilo. Skvělá pomůcka pro poponesení dítěte bez nutnosti zapojení rukou. Také jsem čekala, že si ho děti zamilují - i to se potvrdilo. Skvělé nejen na výlety, ale i do všedních dní do města, hlavně když má člověk více malých dětí.

Jak hodnotíte skladnost Kawalla?
Skladnost je perfektní. Permanentně ho nosím v batohu a ani o něm nevím. Ve srovnání s šátkem/nosítkem velká změna.

Volili byste spíše Kawallo v nynějším provedení, tedy z designově zajímavé látky za aktuální cenu (cca 1500,- CZK) anebo by Vás více oslovila vizuálně jednodušší, ale levnější varianta (cca 1100,- CZK)?
Osobně bych volila designovou látku, ale skoro bych řekla, že více rodičů by zvolilo tu jednodušší variantu. Možná by nemuselo být špatné nabízet obě varianty.

03.11.2018 08:34
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz