NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

profil
JARANA0

Registrace: 04.08.2017

Bydliště: Nový Hrádek

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

ZITENAX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Moc děkuji za příležitost krém Zitenex vyzkoušet,velmi mile mě překvapil.Líbí se mi obal,ale co je hlavní,pokožce mého drobečka absolutně vyhovoval.Je příjemný na pokožku,bez vůně a bez zápachu,jemný a s konzistencí tak akorát.V naší domácnosti si našel své místo,v létě se chystáme k moři a Zitenex si nezapomenu přibalit.Malé vzorečky jsem rozdala kamarádkám a i ty byly velice spokojeny.PŘÍPRAVKU DÁVÁM VELKÉ PLUS.Ještě jednou děkuji s pozdravem Jana a Tadeášek

Jak se Vám líbí obal Zitenax®? Zaujme Vás v prostředí lékárny? Je obal zapamatovatelný?
Obal se mi líbí.Podle obalu bych řekla že je to kvalitní produkt,nepůsobí lacině.

Jak se Vám líbí samotná tuba? Dá se postavit na klipové víčko, nepraská, je měkká, obsah se dá dobře „vytlačit“?
Tuba se dá postavit,lehce se vymáčkne mastička,ale zas né tak lehce,že by sama vytékala,jak se někdy stává u jiných přípravků,je příjemný do ruky,jak mé tak dětské.

Jak se Vám líbí konzistence přípravku – nemastná, jemná?
Konzistence je uplně v pořádku,je jemnoučká,bez vůně,nemastná,tuhá tak akorát,neteče a jde lehce vymáčknout.

Jak se Vám líbí složení a to, že neobsahuje konzervanty (parabeny) ani parfemaci – resp. jak hodnotíte „vůni“ přípravku? (obsahuje pouze 8 složek)
Přípravek je bez jakékoliv vůně,to,že neobsahuje konzervanty ani parfemaci je jedno veliké plus,protože pro našeho drobečka jen to nejlepší.

Po nanesení na kůži – jak hodnotíte „roztíratelnost“? (malé množství pokryje jemným filmem velkou plochu..)
Roztíratelnost je taktéž dobrá stačí trochu na prst a rozmažu to po celém zadečku,kde je potřeba.

Pokud má Vaše dítko opruzeninu a Vy použijete Zitenax – jak hodnotíte efekt? Jak je rychlý? Kolik aplikací a jak často bylo třeba k „vyléčení“?
Abych řekla pravdu po těch 14 dnů co jsem Zitenax používala se nám žádná opruzenina neobjevila i když jsme mezi tím prodělaly malou vyrozu a to většinou lehčí opruzeniny má.Takže opět velké plus.

Jak dobře se pokožka po aplikaci následně omývá? Všimli jste si rozdílu?
Pokožka se omývá dobře,vůbec jsem si nevšimla ,že by v tomto směru byly nějaké problémy.

Je pro Vás podstatné to, že jsme přípravek vyvinuli ve spolupráci s českými dětskými dermatology a vyrábíme ho „u nás“, tedy v ČR?
Ano samozřejmě,to že se vyrábí u nás je pro mě velmi důležité,protože si myslím ,že právě u nás jsou ty největší kapacity.Našim dermatologům důvěřuji.

Jak hodnotíte poměr cena/přínos pro Vás a Vaše dítě? Doporučené ceny v lékárnách vč DPH 50ml za 150,- a 100ml za 245,-
Jak říkám za kvalitu si klidně připlatím,zvlášt pro děti a tato cena zas není tak vysoká,když přihlédnu ke kvalitě.Radši si koupím kvalitní Zitenex který vydrží 3x déle než levnější méně kvalitní přípravky.

Jakou další gramáž přípravku (vedle 50ml a 100ml) byste využila – menší/větší např. cestovní 20ml?
emimino.cz

Použijete Zitenax i „preventivně“ – tedy jako ochranu pokožky i když není zrovna opruzená/zapařená?
Určitě,myslím,že budu Zitenex používat pravidelně a to hlavně v letních měsících,kdy jsou velká horka.

Je něco, co se Vám na přípravku vyloženě nelíbí?
Není nic co by se mi nelíbilo.

Co se Vám na Zitenax® líbí nejvíce a jaká je pravděpodobnost (od 0-10 – 0 žádná, 10 nejvíce), že přípravek doporučíte své známé/kamarádce?
Přípravek rozhodně kamarádkám doporučím,vlastně již jsem doporučila a čtyřem kamarádkám jsem rozdala malé vzorečky,které mi přišli se 100ml.tubou na vyzkoušení i ony byly spokojené.Doporučuji na 10.

Jak často má Vaše dítko opruzenou pokožku – máte v současnosti nějaký osvědčený „recept“, jak se opruzeniny co nejrychleji zbavit, a když už má dítě opruzenou pokožku, kam jdete tento stav konzultovat? K dětskému lékaři/do lékárny/nebo rovnou koupíte něja
Můj chlapeček má zadeček opruzení vždy když je nemocný ,někdy v letních měsících,když je horko.Většinou na to používám bepanthen,v horších případech imazol.Nechodíme s tím k lékaři,poradíme si sami.

Když vyhledáváte informace o kožních onemocněních dětí – který web/zdroj Vás napadne navštívit pro získání informací jako první?
emimino.cz

30.03.2018 19:34
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz