NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Hanulle0

Registrace: 22.09.2015

Bydliště: Brno

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1STROLLERING


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Ráda bych toto cvičení s kočárky doporučila všem maminkám, které kočárky používají. Příjemně si zacvičíte na čerstvém vzduchu. Dobré je, že když cvičíte na místě, můžete si děti vytáhnout z kočárku a ony si kolem vás lozí a hrají i spolu dohromady. Cvičení je příjemné odreagování. Lektorka byla velice sympatická, pozitivní a příjemná. Takže maminky, vřele vám doporučuji tyto lekce vyzkoušet, není to ani drahé, takže místo procházky si můžete jít ven zacvičit a udělat zároveň i něco hlavně pro sebe. :-)

Místo konání:
Brno - centrum Lužánky

Věk dítěte:
15. měsíců ( už skoro 16. měsíců)

Co se vám na lekci Strolleringu líbilo nejvíce?
Celkově jsem byla mile překvapena. Syn se na hodině očividně bavil i jen tím, jak já cvičím. To normálně bývá raubíř a na hodině poslušně seděl v kočárku a díval se, jak maminka kolem něj cvičí. Je milé,že když děti spí nebo jsou hodné, dáte si dobře do těla. Když si chtějí hrát, můžete se jim i věnovat, lektorka počká a také zapojí posilování na místě a podobně, aby někteří zbytečně nečekali a zároveň, aby nebyly velké mezery mezi vsemi. Také když se posiluje na místě, tak si děti můžete vytáhnout a oni se spolu seznamují a hrají si v přírodě :-). Takže nejvíce se mi líbil přístup lektorky. Byla velice milá a sympatická. Snažila se v průběhu lekce přizpůsobovat všem maminkám, které se cvičení zúčastnily.

Měla jste opravdu čas si zacvičit a přitom být v kontaktu se svým děťátkem?
Ano, cvičení je zaměřené zejména na maminky. Děti většinou sedí v kočárku nebo jsou poblíž a hrají si. Propojení s dětmi je zejména, když se cvičí na místě, tak lektorka často zapojuje kočárek a maminky s se ho drží či při nejmenším mají děti na sebe otočené, aby na rodiče dobře viděly.

Byl výklad cviků vaší lektorkou srozumitelný?
Ano,všechny cviky nám byly názorně ukázány. Potom lektorka procházela a kontrolovala, jestli všechny děláme cviky dobře. Když viděla chybu, zasáhla, aby cvik byl správně proveden.

Cítila jste po akci, že jste si opravdu dala do těla? :-)
Upřímně, jak jsem odcházela z hodiny, říkala jsem si, že to bylo příjemné a bez problémů. Teprve druhý den jsem zjistila, že jsem si opravdu do těla dala a cítila jsem i svaly, o kterých jsem neměla ponětí, že jsem tolik posilovala. :-) Takže velká spokojenost, cítila jsem se opravdu dobře. Když jsem šla na další hodinu - už z vlastní iniciativy, tak jsem už takové bolesti neměla, ale i tak jsem byla moc spokojená.

Splnila lekce Strolleringu vaše očekávání?
Ano, líbilo se mi, že cvičení probíhalo v pěkné přírodě. Dala jsem si do těla a i malému se tam líbilo. Moje očekávání to dokonce předčilo. Myslela jsem, že to nebude tak zábavnou formou a také jsem myslela, že se u toho člověk tak nenadře. No můžu jen doporučit :-).
25.10.2015 12:05
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion